Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Knebel:} 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Knebel:}
bo s3 jest najgorszym serwrrem w calej grze ?
bo na s3 sa gracte ktorzy lamia regulamin a niesa karanie bo maja znajomosci, a ci co dokuczali gm-teraz jak byle co zrobia to maja kneble po kilka dni ?
bo na s3 robi sie jeden wielki syf i moderatorzy i gm-owie nie reaguja tak jak na s2 is1 natychmiast i po klopocie
bo na s3 kazdy robi co chce a jeden drugiemu pupe lize aby potem i jemu nikt knebla nie dawal, i jestem przekonany ze to nie tylko moje zdanie jest na temat s3

niestety niemoge na s2 postaci przeniesc bo za duzo kasy dalem w te postac i inne, aby teraz skasowac konto w grze
ale gdyby byla mozliwosc jednorazowa zmiany serwera, to daje sobie, ptaka uciac ze 65% natychmiast by serwer zmienilo by nie grac z takim skladem ktory tam sprawuje wladze

to moja odpowiedz na pytanie powyzej.


4 Paź 2011, o 19:34
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Knebel:}
no to gdzie i kiedy umawiamy sie na amputacje? i rozumiem ze zmienisz nick na forum na 'mieszczanka'...

a wstawki o lizaniu zachowaj dla siebie... bo będę musiał pokazać jak bardzo Cie lubię... (a w zasadzie Twój brak kultury)


4 Paź 2011, o 19:54
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Knebel:}
Heavenmaker napisał(a):
@ level - ale nie na s3 - przynajmniej nie od czasu gdy ja jestem GMem a i wcześniej wiem że podobne zasady obowiązywały...

a co do knebla - już wyjaśniliśmy czemu nie poleciał i jeśli mówić cos o sprawiedliwości to chętnie tego wysłucham, tylko czemu na s3 o sprawiedliwość najczęściej i najgłośniej wołają Ci co dla zasady łamią regulamin a od święta go szanują?


Czy ja cos mowie o s3 ? sie przyczepiles tego /ignore ... :] opowiedzialem tylk oswoja historie ...

No wlasnie dajecie Kneble tym co są nie wygodni , co zglaszaja wasze bledy na forum i Ci co krzyczą na was na czacie dostają kneble za glupoty , a Ci co wam liżą dupe za wulgi nie dostają :]


5 Paź 2011, o 17:02
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Knebel:}
levelup napisał(a):
No wlasnie dajecie Kneble tym co są nie wygodni , co zglaszaja wasze bledy na forum i Ci co krzyczą na was na czacie dostają kneble za glupoty , a Ci co wam liżą dupe za wulgi nie dostają :]


A potwierdzenia słów brak, skąd ja to znam :roll:

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


5 Paź 2011, o 21:41
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Knebel:}
Znajdź mi przypadek, kiedy ktoś nie dostał kary za wulgi - oczywiście pomijając przypadki o 3 w nocy, kiedy nikogo może nie być. Oczywiście na s3. Jedyne co zauważam nieprawidłowego, to że wiele osób specjalnie prowokuje, chcąc znaleźć wszelkie nieprawidłowości/ dopiec innym. Kiedy modzi to sobie uświadamiają i wlepiają z tego powodu większe kary - nagle płacz, bo to MUSI być kumoterstwo. Jeśli ktoś specjalnie, wielokrotnie w ciągu niemalże całej swojej gry wciąga lub pozwala się wciągać specjalnie we wszelkie konflikty i słowne potyczki - nikt mi nie wmówi, że to osoba całkowicie czysta.

Inaczej mówiąc, robicie wszelkie sprawy tak zagmatwane, odwołujecie się do przypadków sprzed tygodni/miesięcy, skarżycie na wszystko możliwe i niemożliwe - a potem dziwicie się, że ktoś ma tego dość i kara wszystkich prowokatorów jak leci. Jak dla mnie, administracja i tak jest zbyt delikatna dla takich manipulatorów.

NIGDY nie zna całej prawdy, nie może być pewna, że jedna osoba jest gorsza od drugiej. Jeśli widzi że ktoś bardziej nadużywa wulgarnych słów, kara daną osobę ostrzej. Nie ma znaczenia, że "mniej wulgarna" osoba rozpoczęła to na priv i bardziej zasługuje na karę.

Podsumowując, nie ma pełnej sprawiedliwości, bo jest z definicji niemożliwa. Więc zamiast skarżyć się, że dostało się knebla na 720 minut za wulga, kiedy ktoś dostał "tylko" 360, lepiej w ogóle nie używać pewnych słów.
Lecz oczywiście nie tak to działa - "jak kto, on mnie wyzywa i dostaje knebla, a ja mam odpowiedzieć ciszą? Nazad na niego, nie będzie mi w Internecie pyskował."

"Jejku, dostałem knebla, większego niż on? Temat na forum trza założyć, to niesprawiedliwe. Robiłem dokładnie to, co on !"


5 Paź 2011, o 21:52

Podziękowali: Heavenmaker (5 Paź 2011, o 23:37)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel:}
1. Regulamin "lamie" odkad mamy taka SUPER! administracje;]
2. Nadal uwazam Ze ten gracz Grozil i uzywal WLG a nie ma kary.
3. Jak nie lamac regulaminu gdy widzi sie stronnicze/niesprawiedliwe zachowanie administracji?
4. Jakbym gral to z 20 innych tematów bym takich zalozyl i tez by nic nie bylo do poki ja bym czegos nie napisal.

Jestescie Dupki i tyle dla was jedni sa gorsi drudzy lepsi... tlumaczycie sobie ze luzz wprowadzacie na chacie a wy chyba nie rozumiecie o co chodzi graczom z tym luzem ^^

_________________
Image


5 Paź 2011, o 22:53
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Knebel:}
Voldor napisał(a):
1. Regulamin "lamie" odkad mamy taka SUPER! administracje;]


Czyli poprzednia pozwalała Ci na wybryki, lub zacząłeś łamać regulamin wraz z nową administracją. Nie powiesz chyba, że przedtem też łamałeś regulamin i uchodziło Ci to płazem, a teraz nagle nie?

Voldor napisał(a):
2. Nadal uwazam Ze ten gracz Grozil i uzywal WLG a nie ma kary.

Było powiedziane dlaczego. Wymień dlaczego się z tym nie zgadasz.

Voldor napisał(a):
3. Jak nie lamac regulaminu gdy widzi sie stronnicze/niesprawiedliwe zachowanie administracji?

Czyli widząc że inni kradną, mogę to robić z czystym sumieniem? Jeśli CAŁA administracja jest do niczego, to nic nie zrobisz. Jeśli jest ktokolwiek odpowiedni na odpowiednim stanowisku - zgłaszaj mu to bezpośrednio. Jeśli nawet on odmawia interwencji - to albo wszyscy ludzie są źli, albo ty za bardzo się przejmujesz.

Voldor napisał(a):
4. Jakbym gral to z 20 innych tematów bym takich zalozyl i tez by nic nie bylo do poki ja bym czegos nie napisal.


Więc działaj dalej. Tyle, że zgłaszaj bezpośrednio do administracji. Sądzę że nie jest niezbędne, by ktoś niezwiązany z tematem musiał o nim wiedzieć.

Voldor napisał(a):
Jestescie Dupki i tyle dla was jedni sa gorsi drudzy lepsi... tlumaczycie sobie ze luzz wprowadzacie na chacie a wy chyba nie rozumiecie o co chodzi graczom z tym luzem ^^


Właśnie wyzywasz, moim zdaniem bez powodu. Widzisz coś w tym złego? Czy byłbyś zły, gdybyś za to dostał np. warna na forum? Czy uważałbyś to za element stronniczości? Jeśli ktokolwiek jest gorszy, to ze względu na swoją "bogatą" historie czy zachowanie. Odsyłam do punktu trzeciego.


Ostatnio edytowany przez Kyth Moire, 5 Paź 2011, o 23:18, edytowano w sumie 1 raz



5 Paź 2011, o 23:03
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 21:20
Posty: 407
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Knebel:}
1 - Napędzasz błędne koło - Uważasz, że jesteśmy źli -> Łamiesz Regulamin -> Zostajesz ukarany -> Każdy szczegół bierzesz jako objaw bycia prześladowanym -> Uważasz, że jesteśmy jeszcze "źlejsi" -> Łamiesz Regulamin -> Wszystko jest naszą winą.

Zauważyłeś, że gdyby wyciąć "łamanie regulaminu" to wszystko byłoby fajnie?

Geeez...
2. To, że wcześniej poleciał knebel nie znaczy, że mod tam nadal był, mógł akurat sobie pójść (Tak! zwykłe zrządzenie losu, a nie przejaw nienawiści świata do ciebie!)

3. Normalnie, gdybyś nie łamał regulaminu, nie dostawałbyś kar, więc nawet gdybyśmy zgodnie z twoimi przekonaniami prześladowali Cię to nie byłoby za co wstawić Ci kary.
I w ten o to magiczny sposób wygrywasz!

4. Tak, dyskryminujemy Cię, kolejni modzi są powoływani tylko po to, by Cię obserwować w związku z czym zaniedbują karanie innych osób, co robią oczywiście również tobie na złość.

_________________
Fiefiór -s3

http://www.youtube.com/watch?v=bmhVqOY22l8


5 Paź 2011, o 23:11
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Knebel:}
no i to co napisali Kyth Moire i Indywiduum dedykuje Voldorowi i jego kolegom - warto przeczytać ze zrozumieniem i wziąć sobie do serca - najprostszym sposobem na to, żeby przestać być niesprawiedliwie traktowanym przez administrację jest przestać dawać jej ku temu ciągłe powody poprzez łamanie regulaminu...

a za nazwanie nas 'Dupkami' zasadniczo wszystkim, którzy mogli poczuć się urażeni wyjaśniam, iż warto pójść za złotą zasadą erystyki...


5 Paź 2011, o 23:42
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Knebel:}
Heavenmaker napisał(a):
no to gdzie i kiedy umawiamy sie na amputacje? i rozumiem ze zmienisz nick na forum na 'mieszczanka'...

a wstawki o lizaniu zachowaj dla siebie... bo będę musiał pokazać jak bardzo Cie lubię... (a w zasadzie Twój brak kultury)

nie da sie uciac mi ptaka, bo niemozna zmienic serwera w grze tak aby postac ci przeniesiono, regulamin czlowieku sie klania.
lizanie pupy to nie brak kultutry
Heavenmaker napisał(a):
no i to co napisali Kyth Moire i Indywiduum dedykuje Voldorowi i jego kolegom - warto przeczytać ze zrozumieniem i wziąć sobie do serca - najprostszym sposobem na to, żeby przestać być niesprawiedliwie traktowanym przez administrację jest przestać dawać jej ku temu ciągłe powody

sam wlasnie piszesz ze nie sprawiedliwie traktuje sie graczy przez administracje.


7 Paź 2011, o 08:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 267 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron