Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Administracja a regulamin 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Administracja a regulamin
Serwer: S2
Nazwa postaci: AdersYooo
Czas:
Opis:
Dlaczego na s2 regulamin nie tyczy sie ludzi z administracji?;> podobno za błędy ortograficzne są najniższe kary. Niestety na s2 co chwile ktoś z administracji popełnia karygodne błędy ortograficzne a kar nie widać? najlepsze jest to, że gdy sie im to wypomina wysyłają warny, lub jak to miało miejsce z 1 modem zaczęło się prowokowanie na priv przez znajomych tego moda. Myślałem, że na tych stanowiskach są ludzie dorośli, którzy pojmują kiedy pisze się 'u' a kiedy 'ó' lub 'rz' i 'ż'.

Tłumaczenie tu ,że każdy czasem sie myli nic tu nie daje, bo
po 1. Nie uczycie się na błędach.
po 2. Gdy ktoś pomyli czat handlowy z ogólnym to od razu dostaje knebla, nawet jeśli by przeprosił.

Czekam na odpowiedź czy administracja to faraonowie czy prawo też się ich tyczy tak jak innych graczy?


1 Paź 2011, o 20:59
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Administracja a regulamin
Tak jak sam pisales kazdemu czasem zdarzy sie popelnic blad, a kary w postaci warna i kicka sa przyznawane tylko, jesli dana osoba swoja pisownia doslownie poraza na kazdym kroku.
Upominanie administracji jak maja wykonywac swoja prace tez moze byc karane, poniewaz zapewniam Cie, ze oni doskonale o tym wiedza co maja robic i nie musza sie tlumaczyc kazdemu, kto ich zaczepi (w takich przypadkach pisze sie na forum, tak jak ty zrobiles). To nie musi byc czat z perfekcyjnie poprawna polszczyzna i nawet kilka razacych bledow mozna podarowac, ale jesli ktos pisze w taki sposob, ze ciezko sie polapac o co mu chodzi, lub celowo popelnia bledy w celu rozpoczecia serii upomnien (wierz mi, sa tacy gracze) to wtedy interweniujemy.

Co do punktu drugiego, to po wprowadzeniu warnow za handel stwierdzam, ze liczba zamieszczenia swojego ogloszenia "przypadkiem" i z "przeprosinami" wzrosla kilkakrotnie, a od tego czasu nie przybylo nam az tak wielu nowych graczy ^^
Gracze po prostu czesto oszukuja, a Ci, ktorzy sie faktycznie pomyla cierpia na tym, jednak my nie jestesmy w stanie powiedziec kto faktycznie sie pomylil, a kto robi to celowo (jeszcze nie umiemy czytac w myslach ^^) i jesli zauwazamy, ze staje sie to problemem, to naszym obowiazkiem jest interweniowac.


1 Paź 2011, o 23:26
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Administracja a regulamin
Po pierwsze zacznę od "po drugie":
Jeśli napiszę "sprzedam ishelm", żeby moją ofertę wszyscy zobaczyli i zaraz potem "sorry, pomyliło mi się", to wszyscy mają mi to odpuszczać, prawda?
Za handel na ogólnym z premedytacją (o ile to widoczne) przyznajemy dłuższe kary. Za nieumyślne zabójstwo też się dostaje niższe kary, ale dostaje się, prawda? Sprawdzenie czy to aby czat handlowy przed wysłaniem oferty nie jest takie trudne jak się wszystkim bojownikom o wolność wydaje.

Po drugie "po pierwsze":
Widziałeś kiedyś u nas na serwie knebla za ortografię? Bo ja nie, a nawet jeśli się zdarzyło, to mogę z całą pewnością stwierdzić, że oberwało się trollowi.
No, ale przecież trudno odróżnić pomyłkę od prowokacji, prawda?
Na marginesie, znam wielu oczytanych ludzi, którzy robią błędy ortograficzne. Po prostu się zdarza. Tak trudno to pojąć?

A, i jeśli chciałeś tym zacząć jakąś wojenkę, to mam propozycję - znajdź lepszy sposób, bo niestety tym mi tylko poprawiłeś humor. Jeśli nie - tym lepiej.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


4 Paź 2011, o 04:42
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Administracja a regulamin
Taaa, zwłaszcza jak ktoś pisze błędy pierwszego stopnia i to po kilka dziennie :P pisać nie umie ale kary przydzielać to tak ^^.

Cytuj:
A, i jeśli chciałeś tym zacząć jakąś wojenkę, to mam propozycję - znajdź lepszy sposób, bo niestety tym mi tylko poprawiłeś humor. Jeśli nie - tym lepiej.


Dobrze wiesz, że gdybym chciał to wystarczyly by 2 slowa na ogólnym :P.


4 Paź 2011, o 20:31
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:49
Posty: 150
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Administracja a regulamin
viewtopic.php?f=119&t=10801


Ten i obecny temat udowadnia tylko jak gracz aders jest zawzięty na 1 Kobietę w grze i mimo wszystko ciągle prowokuje do sporów i publicznie wyśmiewa za drobne błędy ortograficzne które akurat nie sam drastyczne i po chwili są poprawiane i jakoś nikt poza tą 1 osobą nie reaguje głupim komentarzem.........


A poza tym robienie błędów a nie umienie pisać to 2 różne rzeczy więc też widać masz braki ale w innych dziedzinach.

_________________
BadylBamber s2


4 Paź 2011, o 21:12
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Administracja a regulamin
Oj, Aders, Aders, partykułę "by" w tym wypadku należałoby zapisać razem ze słowem, czyli "wystarczyłoby" :P Ale to tak raczej dla śmiechu mówię.

Dobrze wiesz, że gdybyś powiedział te dwa słowa, to szybko skończylibyśmy wojenkę :)
I skończ czepiać się Anielskiej skoro nie masz na nią nic poważnego... Co innego, gdybyśmy ten zapis faktycznie stosowali w takich wypadkach.

A, Badyl, Aders, nie zaczynajcie mi się tu tylko kłócić.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


6 Paź 2011, o 08:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 252 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron