Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 potrzebuje iban 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post potrzebuje iban
Serwer: S3
Nazwa postaci: swiatlocie
Czas:
Opis:
potrzebuje iban kod do dokonania przelewu z niemiec
chce kupic 250 platyny placic przelewem ale jakos od godziny nikt niepotrafi mi ibanu podac, z pomaranczowych.
prosze zrobic cos z paypalem bo on ciagle wymaga odemnie karty kredytowej, a ja posiadam karte platnicza tylko, pozatym niema mozliwosci karta platnicza zaplacic
mam maestro karte i nieda rady nia zaplacic za platyne, dlaczego ?
paypala zlikwidujcie bo tylko w tej grze paypal wymaga odemnie kredytowa karte, a inne gry natychmiast mi przelewaja wirtualna walute gdy place paypalem.


3 Paź 2011, o 12:19
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Post Re: potrzebuje iban
Co do paypala nie mam pojęcia jak to działa, ale jak pykłem na dotpayu opcję "Karta VISA, MasterCard, JCB, Diners Club" miałem do wyboru karę Maestro (przekierowało na stronę Polcard). Może w ten sposób Ci śmignie. Płatności obsługuje DotPay i to do nich napisz z tym pytaniem. Nikt z nas ibana kont DotPaya nie zna. Pozdrawiam.


3 Paź 2011, o 12:36
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: potrzebuje iban
mam niemicka karte nieposiadamy kodu 3 cyfrowego na odwrocie karty jak polskie, i to jest problem przez co ludzie z zagranicy niemoga kartami platniczymi placic za platyne
a co do ibanu to jakis formularz zgloszeniowy poprosze do nich, choc to dlamnie smieszne jest macie metode platnosci tylko dla polakow ?
a co z graczami z zagranicy niemoga platyny kupowac bo nie zna nikt z administratorow ibanu ?


3 Paź 2011, o 22:15
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 14:50
Posty: 139
Miejscowość: Kwidzyn/ Mansfield
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: potrzebuje iban
powiem tylko tyle.

zapraszam do google, zanim zaczniesz nie potrzebnie sie flustrowac.

http://e-banki.com/iban-international-bank-account-number/

aa tu masz dokladniej:

http://www.multibank.pl/dla_ciebie/multikonta/przelewy_transgraniczne/iban


pozatym dotpay toleruje karty kredytowe - najprostsza metoda platnosci - gdyz dane sa zazwyczaj an karcie, a reszte zabezpieczen ustala dany bank


3 Paź 2011, o 22:49
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: potrzebuje iban
Guliwher napisał(a):
pozatym dotpay toleruje karty kredytowe - najprostsza metoda platnosci - gdyz dane sa zazwyczaj an karcie, a reszte zabezpieczen ustala dany bank


a kto ci bedzie wnioskowal o kredyt do banku by otrzymac karte kredytowa tylko poto aby sobie w taern pograc i plate kupowac ?-zastanow sie troche
inne gry toleruja karty platnicze wszelkiego rodzaju, tylko tu w taernie nie da sie placic z niemec bo jest to utrudnione,
gdybym chcial placic kartami kredytowymi to bym sobie zarejestrowal taka karte w paypalu i tez bym mial plate w sekunde, a problem polega na tym ze my gracze mieszkajacy za granicami Polski posiadamy platnicze karty a nie kredytowe, ktorymi nie zaplacimy przez internet bo niemieckie karty platnicze nie posiadaja 3 cyfrowego kodu na odwrocie karty,
a taki kod musisz wpisac gdy kupujesz za pomoca karty przez internet
dlatego dla nas najwygodniejsza i najbezpieszniejsza metoda byl zawsze paypal,
ale teraz paypal zada tez karty kredytowej -ale najdziwniejsze jest to ze tylko w tej grze on wymaga kredytowej karty, inne gry takiej karty niewymagaja gdy kupuje tam walute systemem paypal.


4 Paź 2011, o 07:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 14:50
Posty: 139
Miejscowość: Kwidzyn/ Mansfield
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: potrzebuje iban
ja sie nie musze zastanawiac .....

1. umowe katy kredytowej - zawierasz wylacznie w bankach Poalskic h- ty podobno masz niemiecką

2. każda karta typu visa. meastro itp - to karty debetowe/ platnicze/ kredytowe - umożliwiające wykonywanie transakcji bezgotówkowych.

Mysle ze zabardzo sam nie wiesz z czym masz problem, a proba pomocy konczy się twoją głupią i nie potrzebną docinką.
Skoro sam nie znasz podstaw, to ja Ci nie będe pomagał, bo nie widze sensu - poczytaj sobie, dowiedz sie w Twoim banku, wpisz w google VISA - i zrozum definicje.

Pozdrawiam


4 Paź 2011, o 15:54
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: potrzebuje iban
karty polskie a niemieckie to co innego wpisz w google i sam poczytaj, ja mieszkam kilka lat w niemczech i wiem jak moja karta platnicza- a nie kredytowa dziala jesli chce placic na polskich stronach internetowych , i wiem ze nie ma takiej mozliwosci, bo jezeli chcesz zaplacic na polskiej stronie internetowej karta platnicza, to podajesz na koncu 3 cyfrowy kod ktory znajduje sie na odwrocie karty
niemieckie karty takiego kodu nie posiadaja-wiec nie mozemy nimi placic na polskich stronach internetowych, wiec mnie czlowieku nie pouczaj, bo w porownaniu do ciebie ja mieszkam w niemczech i pace taka karta, oraz mam mozliwosc informacji w banku niemieckim w ktorym mam konto.

potrzebowalem iban i napisalem do dotpay i dostalem odpowiedz ze niema mozliwosci robienia przelewu z zagranicy bo dotpay takich przelewow nie toleruje bo maja sporo roboty z przeliczaniem euro na zlotowki
watek mozna zamknac aby dzieci niepotrzebnie sie tu nie wymadrzaly i w blad nie wprowadzaly.
a zarazem mozna zamiescic takie info ze z zagranicy dotpay nie toleruje przelewow
i niema mozliwosci aby jakos doladowac konto platyna-dla graczy mieszkajacych za granicami Polski


4 Paź 2011, o 19:12
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 06:55
Posty: 438
Miejscowość: Bdg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: potrzebuje iban
Wybierasz płatność paypal, w następnym kroku dotpay pyta się czy masz konto w paypal lub o kartę debetowa/kredytowa. Ja nie mam konta w paypal, ale zapewne jak się zalogujesz do paypal to będziesz mógł wykorzystać gotówkę którą tam masz (o ile w ogóle masz).

No chyba, że problemem jest uzupełnienie gotówką konta w paypal (chociaż wątpię, to system międzynarodowy i na 99% można robić przelewy z większości światowych banków).

_________________
S2
ןןoɹ puɐ ʞɔoɹ

Nasze społeczeństwo samo się ogłupia!

1 vs 1 - do 74 - 2 miejsce
2 vs 2 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - do 50 lvl - 1 miejsce
3 vs 3 - 3 miejsce, we dwóch :D


Brotherhood Of Death


5 Paź 2011, o 08:36
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: potrzebuje iban
mam konto w paypalu i jak mnie przekierowywuje do logowania to wpisuje login daje haslo, i w tym momencie kaze mi karte kredytowa zarejestrowac , nieda sie tego pominac, bo wyskakue okienko do rejestracji karty kredytowej-ktorej nie posiadam
karty polskie maja kod 3 cyfrowy na odwrocie karty ktory trzeba wpisac przy rejestracji,
moja karta niemiecka takiego kodu nie posiada na odwrocie, w paypalu w tej grze jedynie wymaga kredytowa karte odemnie, w innych grach normalnie place paypalem bez problemu, dlatego napisalem ten post.

prosze zamknac ten post.


5 Paź 2011, o 18:57
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Post Re: potrzebuje iban
Z tego co wiem wszystkie serwisy na których zawieram transakcje kartą kredytową (od linii lotniczych po np. abebooks) wymagają podania kodu CVV, więc to nie jest specyfika polskich kart kredytowych, lecz kart kredytowych w ogóle (http://en.wikipedia.org/wiki/Card_Verification_Value ; http://www.ryanair.com/pl/pytania/co-to ... n-znajduje). Wniosek: jeśli Twoja karta nie ma kodu CVV to nie nadaje się do międzynarodowych transakcji online. Pytanie czemu PayPal tylko w naszym przypadku każe Ci podać CVV :D. Może widzą, że kasa idzie do Polski, to muszą ekstra środki ostrożności przedsięwziąć :D.


10 Paź 2011, o 14:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 318 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron