Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 ban 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Wrz 2011, o 08:50
Posty: 34
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post ban
Serwer: S1
Nazwa postaci: druidVIVIV
Czas: CZAS BANA NIE SKONCZONY
Opis:
1 i nieda sie napisać wienc druidVIVIVI mam bana na nieskonczoność wpisuje emal i haslo i wyskakuje twoje konto zostało zbanowane prosze o odbanowanie


8 Paź 2011, o 17:45
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: ban
Zapomniałeś podać powodu, który sprawił że decyzją GM Mystheria twoje konto zostało zablokowane. A to dość istotne jeżeli prosisz o odbanowanie.

Całą sprawa znajduje się tutaj : viewtopic.php?f=152&t=10676&start=10

Dodatkowo przydały by się jakieś konstruktywne wnioski / wyjaśnienia, na podstawie których ubiegasz się o zmianę decyzji / zmniejszenie wymiaru kary. Bez tego nie liczył bym na twoim miejscu na zniesienie blokady twojego konta.

Pozdrawiam,
Saintx

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


8 Paź 2011, o 17:59
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Wrz 2011, o 08:50
Posty: 34
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: ban
Pisałem do Mystheria i mówi że ja ukradłem konto, to nie prawda pomyliła mnie z kimś innym. Ja nawet niedawno założyłem sobie konto na forum, po 1 dniu evena więc jak mogłem oszukać przez forum ??

Jestem niewinny taka sprawiedliwość adminów i GM, nie pisze że wszyscy tacy są apocalipsa, gaja, samozuoo są spoko innych nie poznałem, ale np.: Mystheria jest niesprawiedliwa dała mi evena za nic.

Proszę o odbanowanie w jak najszybszym czasie.

Saintx: Nikt nie jest nieomylny , możliwe że sprawa zostanie jeszcze raz rozpatrzona. Poprawiłem "kilka" błędów bo czytać się tego nie dało


9 Paź 2011, o 07:40
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Wrz 2011, o 08:50
Posty: 34
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Wymian kont pomiędzy graczami RaySefo a Augens
PROSZE O PONOWNE ROZPOCZEŃCIE SPRAWY

A WOGÓLE CO JA MAM WSPULNEGO Z TOM SPRAWOM?Re: Wymian kont pomiędzy graczami RaySefo a Augens ?????? JA JESTEM druidVIVIVI który został oskarżony za nic prosze o ponowne rozpoczeńcie sprawy a najlepiej odbanowanie mi konta

przez bana wszystko mi sie wali ludzie z gildi odchodzom xp stop kasa stop

prosze o jak najszypsze zdjencie bana


9 Paź 2011, o 09:23
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: ban
przestań spamować! dostałeś jasną odpowiedź - to nie działa tak, że im więcej napiszesz 'proszę' i błędów popełnisz tym większa jest szansa na zdjęcie bana.

argumenty, które przytaczasz również są mało przekonywujące ale to już decyzja GM z s1, którzy sprawę analizowali lub administracji...


9 Paź 2011, o 09:27
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: ban
wiesz, że nawet jak tu masz taki nick, a jesteś powiązany z którymś z w/w kont (najprawdopodobniej przez IP) to ban leci od razu. i pewnie słuszny.

zwróć też uwagę na to jak piszesz - im więcej dużych liter, znaków interpunkcyjnych, błędów, tym mniejsze zainteresowanie.

PS.
Apocalipsa i Gaja na pewną są takie jak Mystheria - uwierz mi :D


9 Paź 2011, o 13:07
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Wrz 2011, o 08:50
Posty: 34
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: ban
prosze o odbanowanie jestem nie winny a jak tak to co ja zrobiłem


9 Paź 2011, o 15:50
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Wrz 2011, o 08:50
Posty: 34
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: ban
weżcie mi odbanujcie jestem niewinny nic nie zrobiłem odbanujcie mi prosze bardzo


Saintx : Nie spamuj. Jeżeli jesteś niewinny to na podstawie logów kont GM/Administracja tego dowiedzie. Pisanie kolejnych postów nic ci nie pomaga, poza łamaniem regulaminu forum. Przez co możesz dostać ostrzeżenie.


9 Paź 2011, o 15:53
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: ban
Wszelkie dowody gracz zamiescil w temacie viewtopic.php?f=152&t=10676&start=10

Od siebie dodam tylko, ze sprawdzilam logi i na postaci RaySefo szczesliwie urzedowal sobie gracz DruidVIVIVI (mial on byc posrednikiem, bo jak twierdzil drugi gracz ma problem z zalogowaniem sie, jednak drugi gracz w ogole nie bral udzialu w wymianie). Uzytkowniek Jelcyn z forum, ktory potwierdzal wymiane jako Augens nigdy nie byl wlascicielem tego konta (jednak jego IP zgadzalo sie z IP z konta DruidVIVIVI).

Ban pozostanie.


9 Paź 2011, o 18:44
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Wrz 2011, o 08:50
Posty: 34
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: ban
nadal bende nalegał ja jestem nie winy wyjaśnie całom sprawe kolega z warszawy poprosił mnie o przysługe żebym mu wymienił konta oszukał mnie że ma konto z kturym wymieniał sie raysefo i ja sie zgodziłem pisał do mnie na GG i ja pisałem do raysefo oszukał mnie raysefo i ja prosze o odbanownie ja nikomu nie ukradłem konta i sorki wielkie z spam miskhelia i sory jak pomyliłem nazwe bo niezapamientałem nalegam o odbanowanie ja już nigdy tak nie zrobie nigdy


9 Paź 2011, o 19:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 151 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron