Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? ) 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2010, o 11:03
Posty: 904
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: LaFuria
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Tak jak już wspominałem ceny rarów nie są z góry narzucane i każdy może sprzedawać ją za taką cenę jaką uważa za słuszną.

Kyth Moire przytoczył tutaj świetny przykład Piro które kiedyś kosztowało mnóstwo kasy a teraz jest strasznie tanie i gracz, który wrócił po kilku miesiącach może napisać że jest wart 1kk wiec dlaczego mamy go za to karać?

Dawkmi napisał tylko raz swoją cene za owy przedmiot, nie powtarzał tego kilkakrotnie. Padlo raz 40k więc może "zjadł" jedno zero? Skąd ja mam o tym wiedzieć? A tuz po tym pojawiają się wpisy autora tematu o kneblu dla owego gracza.


Ogólnie rzecz biorąc to członkowie administracji są od decydowania o kneblu/warnie i Twój wpis wprowadzanie w błąd = knebel nie powinien mieć miejsca.
Z tego co wiem ma być to też zmienione i mam nadzieje że więcej gracze nie będą mogli "żądać" na czacie knebla dla innego gracza

_________________
------------------------------------------------------------------------------
Image


8 Paź 2011, o 23:47
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Kyth Moire napisał(a):
Nie oglądam wszystkich screenów, a traktuję sytuację szerzej - można powiedzieć, że z tego tematu mogą później pojawić się wytyczne dla administracji.

Nadal twierdzę, że skoro zostało to skorygowane, to nic się nie stało, więc knebel nie był konieczny. Co innego, gdyby gracz popadł w recydywę - czyli specjalnie "podmieniał" ceny rarów, mając nadzieję że ktoś w to uwierzy. Gdyby miano karać za wszelkie takie przypadki, potem pojawiłoby się "o ile można się pomylić, by nie dostać knebla". Czy jeśli coś kosztuje 700k, to można napisać 1kk? Jeśli można, to czy 1.1kk też ujdzie?

Dlatego jeśli karać, to tylko wyjątkowe przypadki, kiedy widać że ktoś naprawdę celowo wprowadza w błąd i robi to nawet mimo słownych ostrzeżeń.


Problem w tym , ze nawet mimo 1000 % pomylki nie ma knebla :), zamiast 4 kk napisac 3.5 kk , to jest drobna roznica a nie roznica pomiedzy 40 a 500 :)


9 Paź 2011, o 00:00
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
kazdy rary moze sprzedawac nawet za jedna sztuke zlota czy za jeden eliksir zycia, i nikt niema prawa go ukarac nawet warnem, bo w regulaminie niema i niebedzie nigdy ze rary kazdy ma obowiazek sprzedawania po cenie normalniej ile warty on jest.
wiec kazdy moze napisac na czacie po ile chodzi xxx a kazdy moze odpisac ze za 1k za 1kk albo poprostu ze cena od sprzedawcy zalezy, ale przewaznie wacha sie w granicach od..do ..., i to nie jest w blad wprowadzanie nikogo.


9 Paź 2011, o 01:02
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Tu sie mozna czepiac tego jak sie formułuje odpowiedz. Na pytanie "Po ile chodzi arcanscapeII" odpowiadajac "po 5k zlota" wprowadzamy gracza w blad poniewaz statystycznie chodzi on znacznie drozej*, ale piszac "mozna kupic/sprzedac za 5k zlota" nie ma zadnej nieprawidlowosci :)

Oczywiscie do tego dochodzi wiele innych czynnikow (czy gracz wprowadzil w blad celowo etc.)

No ale jak juz tak bedziemy sie czepiac slowek to graczom juz sie calkiem odechce korzystac z czatu.

Przede wszystkim prosze graczy o ingerowanie, gdy zobacza nieprawidlowa sytuacje, bo ja wiem, ze fajnie jak ktos wciska kity i robi w konia nowego gracza, ale idac tym przykladem predzej czy pozniej Ci wszyscy, ktorzy sie biernie przygladali tez moga zostac tak oszukani, dlatego nie bojcie sie napisac wprost, gdy ktos oszukuje / zartuje sobie.
POZIOM INNEGO GRACZA I JEGO WIEDZA NA TEMAT GRY NIE MOZE BYC WYZNACZNIKIEM NASZEGO SZACUNKU DO NIEGO!
Chcesz byc traktowany uczciwie, to traktuj uczciwie innych i nie stoj obojetnie, gdy ktos jest wykorzystywany. A jak nie chcesz byc traktowany uczciwie, to sie wylogu, idz do specjalisty i wroc jak znormalniejesz :P

*Dane na podstawie obserwacji czatu i cennikow graczy.


9 Paź 2011, o 03:29
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2011, o 11:14
Posty: 77
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Ogólnie to jest tak :

X Sprzedaje Rary Po 50-70k a powinny chodzić po 200-250k spoko..
Y Się pyta po ile chodzi NP:Istav (^^) to ludzie myślą... "Kurcze X mi sprzedał go za 70k to pewnie po tyle chodzi.

i co ? nie ma wprowadzania w błąd przy sprzedaży tylko jeśli chodzi o pozycję czegoś NP :Gdzie jest wiła ? w Kemak. to jest wprowadzenie i za to 100%Knebel


9 Paź 2011, o 21:05
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 18:35
Posty: 1643
Miejscowość: RZE
Podziękowano: 302 razy
Otrzymanych podziękowań: 400 razy
Nick w grze: Buszcik
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
Jak ma się mówić coś głupiego np."Wiła w Koldowie" to lepiej nic nie mówić,
ale jeśli ktoś nie potrafi siedzieć cicho to kara powinna go za to spotkać.
Choćby w postaci upomnienia/10minut knebla w zależności jak często taki
"dowcipnić" wprowadza w błąd graczy.

Ceny rarów się zmieniają diametralnie, raz tanieją, raz drożeją....
Tutaj nie ma co ludzi karać,chyba że ktoś to robi z pełną świadomością i na złość graczom. Wtedy już kara powinna być "ofiarowana".

_________________
Image
Buszcik - BuszcikMag - BuszVd s2 -- Busio s0


9 Paź 2011, o 21:49
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Wprowadzanie graczy w błąd - ( ? )
w takim razie mozna pisac ze rar chodzi po 20 k , mimo jego duzo wiekszej ceny ? a gdy juz sie dostanie knebla to wystarczy powiedziec modowi ze ja kupilem od kogos za 20 k , i dla mnie to tyle chodzi ... ?


10 Paź 2011, o 13:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 279 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron