Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Ciągłe prowokacje 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2011, o 08:47
Posty: 41
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Ciągłe prowokacje
Pomimo ostrzeżeń i kar nadal są jawne prowokacje i docinki ze strony gracza Nielegalny. Za chwilkę znów będzie temat, że to ja prowokuję, obrażam itp. Kilkakrotnie był ostrzegany i proszony o nieprowokowanie.


http://imageshack.us/photo/my-images/684/67376573.png/


http://imageshack.us/photo/my-images/208/34218222.png/

_________________
Człowiek jest człowiekiem wtedy ,
gdy potrafi dać drugiemu człowiekowi
chociaż odrobinę radości ,
okruszynkę nadziei ,
zrozumienia oraz serca .
Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka
nawet krótki szczery, uśmiech .


10 Paź 2011, o 16:07
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Ciągłe prowokacje
Prowokacji wielkiej nie ma, lekkie obrazy itp. Lecz mieliście obydwoje postawione ultimatum, Nielegalny miał siedzieć cicho, nie czepiać się Rodzi, Rodzia natomiast miała nie reagować na jego zaczepki. Niestety Nielegalny nadal prowokował Rodzie a ona odpowiadała mu na czacie "nakręcając" go bardziej. Obydwoje nie posłuchali słów Dryga i żeby nie doprowadzić do podobnej sytuacji jaka była z pomidor'em nakładam Bana ostrzegawczego na gracza Nielegalny na 48h żeby odpoczną i przemyślał swoje postępowanie i nakładam knebla 48h na gracza Rodzia gdyż dawała się prowokować na czacie ogólnym na zaczepki Nielegalnego ( nie mowie o tym ss, tylko o sytuacjach wcześniej zaistniałych)
Dlaczego Ban dla nielegalnego a knebel dla Rodzi ? Czy to stronniczość ? Odpowiedź brzmi NIE, ban z tego względu że Nielegalny jest głównym prowokatorem zajścia, jest pierwszą iskierką która wznieca pożar, wszystko od niego się zaczyna. Knebel dla Rodzi ze względu na to że nie potrafiła ugryźć się w język i nie reagować na jego zaczepki.

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


10 Paź 2011, o 17:00
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2011, o 08:47
Posty: 41
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Ciągłe prowokacje
Było ostrzeżenie od Nazgulla i po tym ostrzeżeniu słowem się nie odezwałam i na żadną zaczepkę nie odpowiedziałam, więc sorki, ale knebel nie powinien mieć miejsca.

_________________
Człowiek jest człowiekiem wtedy ,
gdy potrafi dać drugiemu człowiekowi
chociaż odrobinę radości ,
okruszynkę nadziei ,
zrozumienia oraz serca .
Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka
nawet krótki szczery, uśmiech .


10 Paź 2011, o 17:04
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 01:29
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Ciągłe prowokacje
moim zdaniem rodzia tez powinna dostac bana


10 Paź 2011, o 17:05
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Ciągłe prowokacje
Rodzia, ostrzeżenie Nazgulla odnosiło się do jednego zajścia. Nakładając knebla miałem na myśli wszystkie Twoje odpowiedzi na zaczepki Nielegalnego. Nielegalny pisząc to oczekiwał reakcji z Twojej strony, dlaczego ? Bo ona była zawsze, zawsze odpowiadałaś na jego słowa. Gdybyś posłuchała Dryga i od poprzedniego zajścia reagowała tak jak po upomnieniu Nazgulla kara była by inna, myślę że zerowa, niestety potrzebowałaś "super" upomnienia Naza tak samo jak Nielegal żeby wtedy nie reagować. Nie jesteśmy niańkami żeby was godzić czy coś. Jesteśmy po to żeby ta chora atmosfera wzajemnego dogryzania nie rozpowszechniła się na całe S2 i tego się trzymam.

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


10 Paź 2011, o 17:20
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2011, o 08:47
Posty: 41
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Ciągłe prowokacje
Pokaż mi, gdzie i kiedy odpowiadałam na jego zaczepkę. Odpowiedziałam raz. I było upomnienie od Naza. Wszystkie inne prowokacje zlewałam, aż zaczęło się coraz gorzej. Przypatrz się uważniej Mistt, bo widać nie wszystko widzisz albo nie wszystko chcesz widzieć.

_________________
Człowiek jest człowiekiem wtedy ,
gdy potrafi dać drugiemu człowiekowi
chociaż odrobinę radości ,
okruszynkę nadziei ,
zrozumienia oraz serca .
Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka
nawet krótki szczery, uśmiech .


10 Paź 2011, o 17:24
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Ciągłe prowokacje
dodatkowo powiem ze na czacie nie wolno wymieniac nazw miejscowosci nawet. nazgull oczywiscie zabronil. jak mowilem o walbrzychu i o tym ze mam tam ciocie. widac nie wolno sie chwalic gdzie kto mieszka. taka uwaga na przyszlosc


10 Paź 2011, o 17:24
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Ciągłe prowokacje
Rodzia już Ci odpowiedziałem na prv, nie będę się bawił z Wami w ss, zbierał je żeby kręcić bata - to jest bez sensu. Nie wierzysz mojemu osądowi ? Niech się wypowie Felixx i Nazgull czy również to zaobserwowali na czacie to co ja.

NIelegal Czy przypadkiem Twoja Ciocia nie miała tak samo na imię co Rodzia i nie pochodziła z tej samej miejscowości ?

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


10 Paź 2011, o 17:34
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Ciągłe prowokacje
no widzisz jaki zbieg okolicznosci


10 Paź 2011, o 17:36
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2011, o 08:47
Posty: 41
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Ciągłe prowokacje
Zauważ Mistt też to, że przy prowokacjach typu "Do Ewelinki na Wałbrzych" przez kilka dni było zero reakcji z Waszej strony. Dopiero w momencie gdzie odpowiedziałam na zaczepkę, pisząc, że jak się komuś nudzi to niech się rozbierze i pilnuje swojego ubrania i skończy prowokacje, nagle zauważyłeś, że coś jest nie tak. A przez kilka dni wycierał sobie moim nickiem gębę na ogólnym i nikt na to uwagi nie zwracał. Nie wdaję się w dyskusje od dłuższego czasu. Nie reaguję na zaczepki i dostaję karę 2 dni knebla ? Super...

_________________
Człowiek jest człowiekiem wtedy ,
gdy potrafi dać drugiemu człowiekowi
chociaż odrobinę radości ,
okruszynkę nadziei ,
zrozumienia oraz serca .
Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka
nawet krótki szczery, uśmiech .


10 Paź 2011, o 18:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron