Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 knebel po 23 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post knebel po 23
Serwer: S3
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
http://imageshack.us/photo/my-images/594/screenhunter05oct122340.gif/

bawilismy sie w slowka gralo jakies 7 osob i ja knebel dostalem bo wpadlem na pomysl aby jedna osoba napisala slowo a kazda koleja dopisala slow ktore sie rymuje , po 3 kolejce slow niebylo juz rymow to wpisalem-moderator i kolejni dopisywali rymy, typu terminator, kurator, banator, itp, po chwili tylko ja knebla dostalem, ijeden gracz ktory napisal pizdator, cytuje : spam na kurczaku, hallo ?
gralo 7 graczy i tylko mni ukarano, moderator ma jakis problem czy jak ?
jest to niczym mobing, ukaral mnie bo wymyslilem na czacie slowo moderator
ogarnijcie sie nikt nic nie przeskorbal, ja tez nic, nie zrobilem nielegalnego na czacie, byla23:45 a mod mi knebel dal na godzine, tylko mi, to jest nieuczciwe zagranie wobec reszty, i obustronnosc, wyruznianie jednych od drugich.


12 Paź 2011, o 23:46
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: knebel po 23
Dostałeś za sprowokowanie sytuacji i największy w niej udział, drugi gracz głównie za wulg. Najwyraźniej moderator uznał że nie ma sensu karać wszystkich jak leci.

Cała zabawa nie miała sensu i tylko przeszkadzała innym korzystać z tego czatu, więc spokojnie można zaliczyć to za spam. Godzina nie ma nic do rzeczy.


13 Paź 2011, o 07:21
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: knebel po 23
niebylo cie wiec nie komentuj, gralismy tak kilkadziesiat minut, i moderator widzial to , nikt kary nie dostal zadnej, kazdy podpisywal sie pod danym slowem w ciagu 2 sekund, a ja niemialem najwiekszego udzialu akurat w tej zabawie, 3 razy podpisalem sie pod slowem bo akurat pomyslow szukalem, inni gracze ciagle podpisywali sie pod danym rymem i nagle ja mam knebla, to jest specjalnie nalozony knebel bo uzylem slowa w zabawie moderator-jak bym uzyl innego to mod by knebla nie zalozyl i zabawa krecila by sie dalej, zwykla zazdrosc, i zawisc, ze ktos uzyl tego slowa-zachowanie ponizej 13 lat.
a niby maja po 18lat.


13 Paź 2011, o 10:17
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2011, o 19:14
Posty: 227
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: knebel po 23
Czyli była zabawa (rozumiem), rymowanka (rozumiem); słowo moderator i ty dajesz rym i leci "i jeden gracz który napisał pizdator" w kontekście to już nie zabawa. Może nie za spam źle nazwane powinno być za obraz knebel dla niego a dla ciebie za prowokację. Ciesz się ze tylko na 60min. Ale ja tu tylko gram i co ja mogę wiedzieć 8-)

_________________
Arcuss - łucznik lvl 107 s2

Ignorantia iuris nocet


13 Paź 2011, o 11:20
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: knebel po 23
wszyscy gralismy spory czas na czacie i bylo spoko, pisalem rozne slowa i rymowalismy do nich, az do momentu az napisalem slowo moderator, i zaczely sie sypac rymy, terminator, kurator, i knebel dla mnie, a knebel polecial bo napisalem moderator, slowo ogolnoznaczne i dostepne dla kazdego, gm ani mod niemoga karac za to ze takiego slowa uzylem w grze, jest to zwykla zawisc, ze rymy inni gracze pisali, a ktorys modek wziol te ymy do siebie, choc nic zlego w rymach nie bylo.


13 Paź 2011, o 19:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 274 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron