Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Nowe zadanie 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2011, o 11:14
Posty: 77
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowe zadanie
Dude, spokojnie co do podań o Moda, też czekam :> to nie jest tak o chop siup chce i będzie :)


Pomysł fajny ale trochę przesadziłeś z tym Koxem i 3-4% bo to praktycznie nie wykonalne, od początku gry byś musiał je tłuc, te zadanie będą robić wszyscy od 1 Lvl , bo tak najlepiej bo taki 50-80 to już leci w rary,exp moze byc te 20k :OO ale normalne %% to jest i tak wyczyn ponad miesiąc gry dzień w dzień tuczenia :D


17 Paź 2011, o 15:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowe zadanie
@offtop
a rekrutacja na moderatorów nie jest przypadkiem zamknięta?


17 Paź 2011, o 15:42
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2011, o 11:14
Posty: 77
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowe zadanie
3siu napisał(a):
@offtop
a rekrutacja na moderatorów nie jest przypadkiem zamknięta?



Rekrutacja na Moda FORUM jest OTWARTA
Rekrutacja na Moda CZATU GRY jest ZAKMNIĘTA


:))


17 Paź 2011, o 16:59
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowe zadanie
A wiec sie wypowiem :)
Tytul tematu mowi, ze bedzie to zadanie, ale w sumie sama nie wiem, czy to bardziej zadanie, czy zlecenie, bo na zadanie to stanowczo za krotkie i za malo skomplikowane, a elementu zlecenia (oplacalnosc wielokrotnego powtarzania) tez nie ma (zrobimy raz i mamy zbroje z futra, to co wiecej chciec?), wiec byloby to zadanie na raz... srednio mi to odpowiada :/ (nawet jakby do zrobienia tej zbroi trzeba by bylo powtarzac to zlecenie wielokrotnie, to pierwszego dnia byloby masowe bicie chomikow, a nastepnego biliby je tylko nieliczin, a reszta biegalaby z futerkami)

Sam pomysl chomika - chomik malo mi tu pasuje, ale jakiegos innego moba moznaby bylo wstawic :P (wiem, ze zainspirowal Cie filmik, ale mnie to do klimatu nie pasuje). Choc sam pomysl, z mala iloscia HP, malym dmg i cholernie duza zrecznoscia moze byc ciekawy (i duzo wiedzy, by go urokami sie nie dalo zabic i oslabic jego obrony).


18 Paź 2011, o 06:32
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Paź 2011, o 23:41
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowe zadanie
Mi pomysł też się podoba tylko pomyślałem sobie, że jeśli traktujemy chomika z przymrużeniem oka to może w ogóle zrobić małe odstępstwo od reguły: żeby problem z chomikiem był taki sam niezależnie od lvla - szansa trafienia powiedzmy 5% i już (bez wpływu własnych umiejętności(tylko nie wiem na ile to jest trudne do realizacji )). I wtedy wielkość nagrody uzależnić od lvla.

Taka moja myśl.

W oryginale też jest spoko tylko ja bym nagrodę zmienił jednak na gold, żeby był sens zlecenie powtarzać.


18 Paź 2011, o 13:35
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 22:29
Posty: 81
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowe zadanie
hmm apropo rekrutacji na moda/testera to skladalem moje 1 podanie jak jeszcze Bubelage byl na S3 GMem. Kazal sobie poslac PM na forum z podaniem ze on to posle dalej gdzie trzeba. Troszeczke sie spoznilem i rekrutacja na MODa byla juz zamknieta, ale Bubelage poinformowal mnie ze sa jeszcze miejsca na testera. W odpowiedzi napisalem mu ze jak sie przydam to chetnie. 0 odpowiedzi. Nikt nie raczyl PM odpisac (bylo to naprawde juz dosc dawno temu dokladnie 10 kwietnia). Po 1-2 miesiacach rozmawialem z GM Szkoper to samo :) kazal sobie podanie w PM poslac i mial sie tym zajac (poslalem 30 maja) i znowu 0 odpowiedzi ani be ani me :))

co do zadania... bardzo sluszna uwaga ze bylo by to bardziej zlecenie i jesli jest to wykonalne bylo by uczciwie zeby kazdy na te 5% trafial.
Nie uwazam ze kazdy by biegal w futerku (bo ludzie maja co innego do roboty na serwerze) i nie chodzilo o zbroje tylko o plaszcz:). Nagroda powinna byc wypasiona aby nagrodzila ten trud kilkumiesieczny(zawsze to jakis prestiz na serwie i cos nowego czego nie kazdy doswiadczy bo all juz tak samo wygladaja). W taernie chomik nie musi byc chomikiem od wymyslania wykwintnych nazw sa napewno ludzie w zespole mozna by tez bylo zorganizowac konkurs na nazwe o i prosze wyszlo nam kolejne urozmaicenie szarej tearnijskiej zeczywistosci.
Dziabong ja nie wiem jaki masz lvl w grze ale wydaje mi sie ze nikt normalny z lvlem 60 no moze 70+ nie bedzie robil takiego zlecenia za 500k bo zarobi je w pol dnia gdzie indziej
Pozdrowionka

_________________
GVd Ostlor

Dude Duneb


18 Paź 2011, o 20:14
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowe zadanie
Nie wiem gdzie można zarobić 500k dziennie, ale miło gdybyś się podzielił :)

To nie musi być fizyczny potwór, jak chomik czy inny szczur. To wyglądałoby dziwnie, gdyby było tak trudno go trafić, zwyczajnie nieklimatyczne. Za to błędy ognik czy rodzaj jakiegoś ducha... to byłoby bardziej właściwe.


18 Paź 2011, o 21:29
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Paź 2011, o 23:41
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowe zadanie
mój lvl jest nieco niższy i za 500k bym się nie obraził choć w miesiąc faktycznie można by więcej zarobić. Kwotę można odpowiednio wysoką dać, albo rzeczywiście jakiś sprzęt chodzi mi tylko o to, że jeśli bawimy się w 5% dla wszystkich to:
1. Nagroda musi być zacna, żeby w ogóle zlecenie miało sens
2. Low lvle z jednej strony nie powinny dostać za dużo (np gdyby w grę wchodził exp to jeśli byłby interesujący dla wysokich lvli to niskie lvl podnosiłby o 5 poziomów na raz)
3. Z drugiej strony, nie mogą dostać czegoś co im się nie przyda -po co Ci ulepszanie płaszcza jak nie masz płaszcza, albo bajerancki sprzęt jak jest na za_dwadzieścia_poziomów - zabawa ma być dla wszystkich.

Ulotny ognik... podoba mi się. Naprawdę. Ale nie wiem czy nieco żartobliwa postać szalonego chomika aż tak psuła by klimat. Jeśli tak to myślę, że ognik rzeczywiście mógłby być ciekawym stworkiem

Dziabongus - 38 lvl - Łucznik - s2.


19 Paź 2011, o 00:15
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 22:29
Posty: 81
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowe zadanie
oczywiscie ze sie podziele :) ja biegajac na wieze solo nawet jak nie zleci zaden "niby rar" jestem w stanie zarobic 500k dziennie bez problemu( w trybie no life ) jesli cokolwiek sypie to mozna ponad 1kk zarobic nawet :P
a co do kolegi Dziabonga to sie nie dziwie ze bys sie nie obrazil za 500k na tym lvlu ja mam conajmniej 3 noob chary z czego 2 full ubrane z wiekszym lub rownym lvlem :P
i takim to sie faktycznie kiepsko zarabia zwlaszcza ze itemki z bossow dla 30 lvli nie sa raczej w cenie. Zadanie/Zlecenie ma byc czyms wyjatkowym dla lvli bez ograniczen, mysle ze mozesz mi uwierzyc ze naprawde malo komu +60 chcialo by sie meczyc z tym za 500k bo niejednokrotnie wielokrotnosci tego w 1 dzien na ulepszeniach sie pali.
co do tego ze malemu lvlowi sie to nie przyda np ulepszenie plaszcza to nikt mu nie kaze robic :P ale jak zrobi na malym lvlu to juz pozniej nie bedzie musial jak juz bedzie mial ten wymazony plaszcz i dlatego jest szana ze ludzie beda robic systematycznie takie zadanie codziennie po troche :P . zaczynasz majac 15 poziom konczysz majac np 70 lub zaczynasz majac 80 i robisz dopuki nie skonczysz, sa rozne opcje

_________________
GVd Ostlor

Dude Duneb


19 Paź 2011, o 10:43
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Paź 2011, o 23:41
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowe zadanie
jak najbardziej rozumiem :)
Problem z podbiciem do płaszcza jest taki jak pisała Mystheria - raz zdobywasz masz i tyle. A myślę, że faktycznie miło by było po miesiącu bicia odebrać zasłużoną nagrodę i.... zacząć zabawę od początku :D


19 Paź 2011, o 13:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 378 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron