Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Moja propozycja. 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 18:46
Posty: 54
Miejscowość: Siemianowice.
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Moja propozycja.
Witam wszystkich, mam propozycje, aby trochę urozmaicić tą grę.


Oto ona:

Proponował bym dodać takie coś jak "Wierzchowiec" Gracz po kupieniu, wykonaniu owego questa otrzymuje wierzchowca w postaci np. jakiegoś potwora którego oswaja i na nim jeżdzi. Wierzchowce moglby by być np. Dzik dla mniejszych lvli, a dla średnich i większych coś innego. Wierzchowiec dawałby np graczowi więcej hp, czy tam manny lub siły/mocy etc. zależnie jaki wierzchowiec to by był. A dla graczy premium specjalny jakis wierzchowiec ktory daje jakąś umiejętność

Co o tym sądzicie?

_________________
Edon S1 - 48 [off]
Nedonowy S1 20 Druid [on]


19 Paź 2011, o 21:33
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Moja propozycja.
pomysł może i ciekawy ale zmienił by mocno całą rozgrywkę w czasie walki (przynajmniej graficznie). Co już jest silnym znakiem ze będzie ciężko.
Dodatkowo takie wierzchowce były by łatwe to wprowadzenia dla magicznych, ale jak np. wyobrażasz sobie uderzenie chi sheeda z wierzchowca :D :D
Opisz dokładniej pomysł bo narazie jest to zdecydowanie tylko rzucona myśl...


Moim zdaniem w Taernie odpowiednikiem wierzchowców są pety i niech już tak zostanie :)

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


19 Paź 2011, o 21:56
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 18:46
Posty: 54
Miejscowość: Siemianowice.
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Moja propozycja.
Co do sheda mogl by uderzac potwora z "buta" jeżeli mozna byłoby takie coś ustawić, a co postaci co wala z miecza to chyba nie problem zeby podbic na wierzchowcu i poprostu z niego bić. Mogą być pety i mogą być wierzchowce. Można było by też zrobić takie coś ze wierzchowiec ma umiejętność bronienia ciebie, owo jak ktoś ciebie atakuje wierzchowiec robi jakąś obrone czy coś w tym stylu.


Zdobycie takiego wierzchowca nie musi być w cale takie łatwe, żeby go otrzymąc na niższym levelu przypuśćmy dzika gracz musiałby zrobić misję w postaci zabiciu 200-300 dzików. Co do wyższych lvli, można byłoby jeżdzać także takie potwory jak : Komary czy też wilki (i inne potwory). zdobycie ich też wymagało by zrobienia jakieś misji, Lub poprostu można by zrobić rara ktory leci z rożnych bosów żadko i dzieki ktoremu uzyskamy jakiegos tam wierzchowca. Wiec wierzchowce mieliby gracze którzy owo lotną , lub kupią za wielkie pieniądze.

_________________
Edon S1 - 48 [off]
Nedonowy S1 20 Druid [on]


19 Paź 2011, o 22:01
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Moja propozycja.
hm... ja bym to widział tylko w takiej wersji że wierzchowiec gdy zginie (ginie razem z graczem) nie wraca do właściciela - trzeba by go było zdobyć na nowo. Do tego wierzchowiec by się nie expił - na wyższych Lv poprostu zdobywało by się nowego ;)

W formie bonusów to wierzchowiec mógł by dodawać np swoje HP do HP gracza, ale w zamian za to go (gracza) ogranicza w jakiejś sferze. np. uniemożliwia pewne rodzaje ataków albo wykonanie z jakimś % wybranych ataków. W końcu jak piszesz gracz ujeżdżał by dzikie zwierze.

Całość była by tylko atrakcją a nie faktycznym ułatwieniem gry :) wtedy można by to było wprowadzić.

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


19 Paź 2011, o 22:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 163 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: