Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 NOwa Zbroja Dla Maga/Druida 

Podoba się?
Ankieta zakończyła się 2 Paź 2011, o 10:32
Tak 66%  66%  [ 62 ]
Nie 34%  34%  [ 32 ]
Razem głosów : 94

 NOwa Zbroja Dla Maga/Druida 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 2 Wrz 2011, o 16:30
Posty: 64
Miejscowość: Polska
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: NOwa Zbroja Dla Maga/Druida
Ten też będzie żadki :D


8 Paź 2011, o 21:17
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 2 Wrz 2011, o 16:30
Posty: 64
Miejscowość: Polska
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: NOwa Zbroja Dla Maga/Druida
I przegłosowane :twisted:


16 Paź 2011, o 19:53
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: NOwa Zbroja Dla Maga/Druida
Całe szczęście, w grze nie panuje olchokracja. Czy demokracja, jak to niektórzy zwą.


16 Paź 2011, o 20:09
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 2 Wrz 2011, o 16:30
Posty: 64
Miejscowość: Polska
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: NOwa Zbroja Dla Maga/Druida
widzę ze nie ma postępu i odpowiedzi GM-a na temat zbroi


29 Paź 2011, o 15:15
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: NOwa Zbroja Dla Maga/Druida
Na całe szczęście

_________________
dr 120


29 Paź 2011, o 15:46
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: NOwa Zbroja Dla Maga/Druida
Kyth Moire ma racje, to, ze ankieta pokaze, ze czegos chcecie, nie znaczy, ze my to wprowadzimy, ankieta sluzy tylko pokazaniu opinii ludzi :)

Ja osobiscie uwazam (choc gram 3 postaciami magicznymi), ze zbroja jest zbedna :)


29 Paź 2011, o 16:35
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2011, o 20:17
Posty: 10
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: NOwa Zbroja Dla Maga/Druida
Sądzę, że aż tak pilna potrzeba tworzenia nowej zbroi zarówno dla maga jak i dla fizola nie jest konieczna. Obecne wystarczają w zupełności, no chyba że miałyby się pojawić dla średnich leveli profesji magicznych - tu nie mam zdania, nie gram takowym profilem.
Gwoli ścisłości - oczywistym jest, że ankieta to nie koncert życzeń graczy i z faktu jej istnienia nic nie wynika.
Na marginesie. Jeśli już ktoś wypowiada się specjalistycznym słownictwem, winien wiedzieć, co ono oznacza. Używając warsztatu filologicznego mozna wywieść, że "olchokracja" to (per analogiam - plutokracja, pajdokracja) rządy olszyn czyli drzew - a to ma się do tematu nijak i można to potraktować jako element rozrywkowy forum. Niemniej nikt nie powinien obrażać kogokolwiek tylko dlatego, że zabrał głos na forum, nawet jeśli wypowiada się w sposób świadczący o ciut mniejszej znajomości gry- w końcu od tego jest forum.
Czemu tak twierdzę? Ano dlatego:
Ochlokracja (stgr. ὀχλοκρατία ochlokratia - "rządy tłumu", od słów ὄχλος óchlos - "tłum, motłoch" i κρατέω kratéõ - "władam") – zwyrodniała forma demokracji...wpływ na władzę mają wszyscy, bez względu na urodzenie lub przynależność obywatelską.
Zarówno w starożytności jak i dziś jest to określenie pejoratywne i deprecjonujace. Czy o to chodzi?
Pozdrawiam ekipę Taernu i wszystkich grających.

_________________
Pamiętaj - to tylko gra.
Ja mogę Ci pokazac drzwi, ale to Ty sam musisz przez nie przejść.
"Jeśli podejmiemy walkę, możemy przegrać. Jeśli jej nie podejmiemy - już przegraliśmy" - Leonidas, król Spartan


29 Paź 2011, o 18:17
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 2 Wrz 2011, o 16:30
Posty: 64
Miejscowość: Polska
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: NOwa Zbroja Dla Maga/Druida
no i git THX Myst... za post


29 Paź 2011, o 18:36
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: NOwa Zbroja Dla Maga/Druida
Nadmienie jeszcze tylko, ze bardzo waznym slowem w moim poscie jest "osobiscie", poniewaz ja tu przedstawiam swoje zdanie jako gracz, a nie czlonek administracji. Jesli administracja uzna, by stworzyc taka zbroje, to w przyszlosci moge pisac, ze jej stworzenie jest konieczne / potrzebne / sluszne itp. i nie bedzie w tym zadnej nieprawidlowosci (pisze to, bo ludzie lubia sie pozniej takich rzeczy czepiac :P).

Sadze, ze ogolnie temat jako taki wynika bardziej nie z potrzeby posiadania dodatkowego raru ze wzgledu na to, ze magowie sa zbyt slabi w stosunku do fizoli, lecz kierowane jest to bardziej zazdroscia w stylu "oni maja, wiec ja tez chce". Przede wszystkim wiadomo, ze zbroja rar znaczaco poprawia wyglad postaci (jest to chyba element ubrania najbardziej rzucajacy sie w oczy), poza tym nawet, jesli sytuacja fizoli odnosnie rarow wyglada nieco lepiej (widzialam kiedys porownanie rarow dla magow i fizoli, ktore dalo taki wynik), to pomimo tego magowie posiadaja atuty wyrownujace te roznice (m.in. ich ataki wyprowadzane sa jako pierwsze) i nawet wystarczy spojrzec na wiekszosc grup zbierajacych sie na wyprawe (zazwyczaj 4x mag+1 fizol, lub 3xmag+2xfizol). Tak jak pisalam, gram glownie postaciami magicznymi i choc wiem, ze wiekszosc z was pragnie osiagac duzo lepsze wyniki i byc jak najpotezniejsza jak najszybciej, to niestety nie moze byc zbyt kolorowo. Nie lubicie, jak wam czegos brakuje, ale musi wam brakowac, to daje wam motywacje do gry i wieksza radosc, gdy po dluzszych staraniach to osiagniecie :)


30 Paź 2011, o 04:51
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 2 Wrz 2011, o 16:30
Posty: 64
Miejscowość: Polska
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: NOwa Zbroja Dla Maga/Druida
Możesz zamknąć post? jak tak to zamknij

Ja też mogę :) 3siu.


30 Paź 2011, o 08:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 169 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: