Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Pomysł na nowego bossa 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 17 Mar 2011, o 16:26
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Pomysł na nowego bossa
Cześć, wpadłem ostatnio na pomysł na nowego bossa.Widziałem już w jednej gierce tego typu potwory.Boss nazywał by się Meduza chyba każdy wie z mitologi co meduza potrafi dla tych którzy nie wiedzą . Meduza była najmłodszą i najgroźniejszą z trzech Gorgon, jako jedyna była śmiertelna. Zamiast włosów miała węże,a jej spojrzenie zmieniało żywe istoty w kamień. i to by był jej główny debuf zmieniający przeciwnika w posąg z kamienia unieruchamiając na np 3 rundy ( podpieram się bufem ducha lodu który zamraża). Z tego co wiem miała też przy sobie łuk którym osłabiała przeciwnika lub zabijała ( lub się mylę ) to by był jej atak dystansowy Strzelanie z łuku strzałami z bufem np:zatrucie i zwykły strzał, fizyczny atak wiadomo z liścia lub uderza łukiem. Hity oraz rary zostawiam twórcom gry bo nie mam pojęcia, ale moja propozycja wygląda tak : strzał z łuku do 300 dmg zatrucie na 5 rund obrażenia co turę za zamianę w kamienny posąg 100-150 rary: Hełm dla Magów, Łuk i Pas dla postaci fizycznych lub dystansowych ( Łucznik ) To jest moja propozycja Bossa dla graczy od 45 lvl.Oczywiście propozycja co do dmg i rarów lub levela może się zmienić to już zostawiam tym tam na górze ^^ to jest tylko mój mały skromny pomysł jeśli się nie przyjmie to trudno po to jest ten dział.Co do miejsca występowania też liczę na wasze propozycje. Przepraszam za błędy ort i stylistyczne orłem z Polskiego nigdy nie byłem.Nie potrafię rysować więc daje przykład jakby miał wyglądać ten boss to już zależy od grafika czy kogoś tam :) kto się tym zajmuję a może ktoś zrobi konkurs na wygląd tego bossa.http://imageshack.us/photo/my-images/43/meduzau.jpg/ Pozdrawiam Bomp s1 8-)


30 Paź 2011, o 23:43
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: Pomysł na nowego bossa
Przeciw.


Kolejny nie przemyślany pomysł o nowym bossie

_________________
dr 120


31 Paź 2011, o 00:27
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 17 Mar 2011, o 16:26
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Pomysł na nowego bossa
Lehmar napisał(a):
Przeciw.


Kolejny nie przemyślany pomysł o nowym bossie

Był bardzo dobrze przemyślany tylko Nie mam tak bujnej wyobraźni jak co niektórzy i napisałem ze pomysły wasze mile widziane


31 Paź 2011, o 00:47
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 21:20
Posty: 407
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Pomysł na nowego bossa
Oryginalnych bossów w 10 minut każdy może wymyślić z tuzin, w 20 minut jeszcze można nakreślić jakieś fajne tło fabularne i ogólnie "klimat" w okół owych, więc jak sam widzisz to nie jest problem.

Pomysłów na bossy nie brakuje, szałem nie jesteś w osłupienie nie wprawiasz.

Porównaj ten temat z tym tematem i zastanów się czego mu brakuje.

Bossa może wymyślić bez problemu każdy i nie brakuje ich ale oryginalnych systemów instancji, chyba, że chcesz by to był kolejny bzdet do którego się po prostu wchodzi, wybija potworki i farmi rary.

_________________
Fiefiór -s3

http://www.youtube.com/watch?v=bmhVqOY22l8


31 Paź 2011, o 00:56
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 17 Mar 2011, o 16:26
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Pomysł na nowego bossa
Dobrze . Jestem słaby, to był zły pomysł przepraszam że zaśmiecam forum . wpadłem na pomysł wiec go napisałem widocznie moje pomysły są do bani więc nie będę się udzielał w życie taernu zostanę przy zwykłym szarym ludzikiem biegającym bo mapce .


31 Paź 2011, o 01:47
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Pomysł na nowego bossa
Hugasek napisał(a):
Dobrze . Jestem słaby, to był zły pomysł przepraszam że zaśmiecam forum . wpadłem na pomysł wiec go napisałem widocznie moje pomysły są do bani więc nie będę się udzielał w życie taernu zostanę przy zwykłym szarym ludzikiem biegającym bo mapce .

Nie, nie wpadłeś na pomysł ty go ściągnąłeś z mitologi. Taern nie jest grą mitologiczną
Zamykam.


31 Paź 2011, o 09:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 115 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron