Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 minimurex i event z golasem 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 14:00
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post minimurex i event z golasem
Witam
nie mogłem znaleźć innego miejsca na ten post dlatego pisze to tutaj. Chciałem złożyć skargę na minimurexa (gm) który oszukał graczy podczas eventu 31 października około godz. 21. Zgodnie z tym co napisano ekipy miały odnaleźć golasa i go pokonać. Wszystko było by ok dopóki pod koniec walki nie dołączył to golasa minimurex który wykosił kilku graczy za pomocą gradu. Chciałem podkreślić że oszukał nas dwukrotnie, gdyż gdy dołączył zapewnił że on się tylko przygląda ale jak golas padł zmienił zdanie i zaczął nas kosić. Ja jakimś cudem przeżyłem z kilkoma hp ale niestety walka z golasem odbywała się przy grupie orków wiec nie muszę pisać co się stało jak chciałem się poruszyć.To jest oburzające że gm robi takie rzeczy i psuje event i naraża graczy na niepotrzebne straty w doświadczeniu i złocie.
Czy mam się spodziewać że w evencie o 23 do grupy dz tez wkroczy minimurex w celu wykoszenia całej drużyny?!!!!!!!!


31 Paź 2011, o 22:08
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: minimurex i event z golasem
to nie był event tylko rozgrzewka przed... jak nie chcesz ginąć w pvp to nie atakuj! liczyłeś że wejdziesz zabijesz GMa i będziesz chodził w chwale?

owszem, postaci są wzmocnione o czym było jasno powiedziane, postaci wykonywały max 1 atak i to po kilku rundach bezczynności, na przyszłość jeśli nie chcesz tracić expa to atakuj tylko szczurki i psioki - na tym lvl Ci nie grozi strata exp...


31 Paź 2011, o 22:17
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 14:00
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: minimurex i event z golasem
czy ty umiesz czytać? ja wiem na czym polegała zabawa ale nikt nie pisał że pod koniec walki jak ginie gm z eventu wskakuje jakaś pomoc typu minimurex i zabija wszystkich łamiąc wszelkie zasady, na taka zabawę nikt się nie godził więc wybacz to jest łamanie wszelkich zasad. jak można w trakcie walki której zasady były ustalone nagle dołączyć i lać cała ekipę?


31 Paź 2011, o 22:30
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: minimurex i event z golasem
ech, nadal nie rozumiesz idei tego typu zabawy...


31 Paź 2011, o 22:46
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 14:00
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: minimurex i event z golasem
bardzo dobrze rozumiem i lobie w nich uczestniczyć ale jeśli ktoś łamie wcześniej ustalone zasady to to przestaje byc zabawne tylko denerwujące i typ jest nic innego jak oszustwo i rzeź niewiniątek. wiadomo ze jak bym wiedział ze pod koniec walki dołaczy jakiś oszust gm z wywalonymi statami to na pewno nie szedł bym na pewna śmierć więc domagam się ukarania porządnie tego gma i zwrotu utraconego expa


31 Paź 2011, o 22:55
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: minimurex i event z golasem
od początku było wiadomym że są to postaci Mutantów - to było jasno powiedziane w ogłoszeniu - każda z tych postaci jednym atakiem może wybić całe PT koxów... od początku było powiedziane również że kilka rund tylko się bronimy, potem będziemy również atakować - każdy, kto zaatakował mutanta musiał się z tym liczyć...

proszę nie szafuj oskarżeniami, że ktoś jest oszustem, bo nie masz racji i niepotrzebnie psujesz dobrze zapowiadający się event... a co do expa - spokojnie sobie wszystko odbijesz po 23ej...


31 Paź 2011, o 23:11
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: minimurex i event z golasem
A mnie jakoś zabili i nie płacze, trzeba było nobie nie wchodzić do kogoś to i byś nie padł !!!

A o to tak się ich pokonuje :P

http://screenshooter.net/5470618/ibwwjiv


http://screenshooter.net/5470618/uglxjvd

_________________
Image


31 Paź 2011, o 23:16
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 14:00
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: minimurex i event z golasem
ja byłem gotowy na walkę z mutantem ale nie na walkę z dwoma o tym nie było mowy wiec przestań odwracać kota ogonem i włącz myślenie bo nie rozumiesz o co mi chodzi, bo nie problem w tym ze bym padł w tej walce z golasem, problem polega na wtargnięciu kolejnego gma mutanta o czym nie było mowy i to jest łamanie zasad wiec przestań powtarzać że mogłem nie atakować, to jest łamanie zasad i to przez gma który uśmiercił kilka osób i domagam się kary dla niego i rekompensaty strat


31 Paź 2011, o 23:32
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 29 Gru 2011, o 13:37
Posty: 58
Miejscowość: Nieszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: minimurex i event z golasem
Taern to nie szachy :D Nie chcesz tracić nie graj :D
Zagraj sobie z Luckiem z filmu "m jak miłość" w szachy jak wygrasz to wtedy załuż sobie konto na Taern i będziesz kozakiem. :lol: :lol:

_________________
mo 44 (wciąż rośnie)
mo 42 of na Jamajce
"rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać"


29 Sty 2012, o 20:51
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: minimurex i event z golasem
Forum to nie kopalnia, nie odkopuj starych tematow.


29 Sty 2012, o 21:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 302 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron