Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 platyna 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 11:15
Posty: 30
Miejscowość: Lubin
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post platyna
Serwer: S2
Nazwa postaci: abert
Czas: 29 10 2011
Opis:
Mam mały problem kupilem ostatnio platyne przez smsa i jak wpisalem kod to wyskakiwalo mi ze ten kod jest niepoprawny przepisywalem pare razy ten kod ale ciagle to samo,jak moge ja odzyskac ?
pozdrawiam Abert 24 lvl druid S2

_________________
Życie jest jak papier szare długie i do dupy


31 Paź 2011, o 14:41
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: platyna
Po pierwsze przeczytaj to http://www.wiki.taern.pl/index.php/Pomi ... i%C4%87%3F

Jak to nic nie da, to napisz reklamacje do dotpay http://dotpay.pl/reklamacje/


31 Paź 2011, o 22:57
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: platyna
czy system platnosci tylko dotpay musi obslugiwac ? dotpay nieobsluguje platnosci z zagranicy, jak ja mieszkam w niemczech to niemoge przelewu zrobic, bo dotpay nie toleruje z zagranicy przelewow i niepoda mi kodu bic oraz ibanu, , a jak chce zaplacic karta kredytowa, to tak samo dostaje odmowe dokonania platnosci pomimo pieniezkow na karcie, paypalem tez niemoge zaplacic pomimo posiadania karty kredytowe i debetowej.
czy niemozna dodac jakiegos partnera platnosci ?
gracze z zagranicy sa poszkodowani bo niemoga platyny kupis, przez co gracze placacy w polsce za platyne maja przewage bo moga kupowac sobie kazda ilosc platyny za realne pieniadze, a tacy jak ja musimy sporo zlota odkladac aby kupic 250 platyny, prosze o rozwazenie propozycji zmiany systemu platnosci, albo dodanie partnera ktory bedzie akceptowal platnosci z zagranicy.


5 Lis 2011, o 00:48
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: platyna
Zgadzam sie, poniewaz polacy mieszkajacy za granica posiadaja raczej dobre fundusze (sama mieszkam w Anglii to wiem, kokosow i willi z basenem moze i nie ma, ale pieniazki sa i starczaja). Poza tym z tego co mi wiadomo ma wyjsc angielska wersja gry, wiec jako, iz j. angielski jest najpopularniejszym jezykiem na swiecie, to warto stworzyc miedzynarodowy sposob platnosci. I gracze beda szczesliwi i administracja na tym zyska :)

PS dla pewnosci przypomne, ze ja pelniac swoja funkcje nie pobieram wynagrodzenia w postaci prawdziwych pieniedzy.


5 Lis 2011, o 01:50
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: platyna
Myst. na prezydenta :)
masz racje, mieszkam w Niemczech, zarabiam 2,2k euro jako mistrz reczny bagietek w fabryce pieczywa, i stac mnie na platyne, a mimo tego niemoge jej zakupic, dotpay mi odpisal ze przelewow oni nie akceptuja z zagranicy, wiec poszedlem do banku i postaralem sie abym otrzymal karte kredytowa mastercard, teraz jak mam karte kredytowa i kase na niej, to nadal nie moge placic za platyne, oczym dotpay niewspominal, teraz tylko za uzytkowanie kara kredytowa musze placic nie potrzebnie.
Nalezy wywalic tego dotpaya, i zrobic jakis EUropejski system platnosci, tak jak ebay, ma albo allegro, wszystkie formy platnosci, i tak karta place bez problemu.


5 Lis 2011, o 12:17
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: platyna
jest już cały system kart płatniczych 'przedpłaconych' - nawet kluby piłkarskie już mają swoje, że o bankach i innych instytucjach finansowych nie wspomnę - karty takie są w systemie VISA / MasterCard i można płacić nimi w necie i w realu, za prowadzenie takiej karty się nie płaci a płatności za platynę są przez Taern przyjmowane...
sam akurat mam kartę AS ROMA, wydaną przez Pocztę Włoską w systemie VISA i płatności są przyjmowane.

co do zasady jednak postulat upraszczający system płatności na pewno jest postulatem godnym analizy


5 Lis 2011, o 13:11
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Paź 2011, o 22:32
Posty: 21
Miejscowość: krakow
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: platyna
dalem 90 000 k za plate a tu nic ta osoba zwiala lecz niedostalem platyn 20 szt Nick tej osoby to Pusiaa zostalem oszukany prosze o pomoc

_________________
mariuusz


15 Lis 2011, o 14:25
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Paź 2011, o 22:32
Posty: 21
Miejscowość: krakow
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: platyna
[quote="xxpuzonxx"][b]Serwer:[/b] S2
[b]Nazwa postaci:[/b] abert
[b]Czas:[/b] 29 10 2011
[b]Opis:[/b]
[i]Mam mały problem kupilem ostatnio platyne przez smsa i jak wpisalem kod to wyskakiwalo mi ze ten kod jest niepoprawny przepisywalem pare razy ten kod ale ciagle to samo,jak moge ja odzyskac ?
pozdrawiam Abert 24 lvl druid S2[/i][/quote]
Duzymi literami pisz cyfry normalnie

_________________
mariuusz


15 Lis 2011, o 14:27
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011, o 06:08
Posty: 232
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Djcompany
Serwer: HardCore
Post Re: platyna
Sprawdz jeszcze SMS-a czy "NAPEWNO" dobrze wpisałeś.
Np. Czasami O może się pomylić z 0

_________________
Image
Image


28 Lis 2011, o 01:56
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Lis 2011, o 09:55
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: platyna
Witam serdecznie
Nie wiem czy w poprawnym miejscu pisze ale trudno
chodzi o serwer 2
postać: smakus i robinschood
U jednej i drugiej miałem platyne ale przy usunieciu ich platyna przepadła a i premium
na pozostałej znikło czy moge liczyc na pomoc.

smakus ok. 70 platyny
robinschood ok 10

Niby nie jakas gigantyczna ilość ale nie miałem pojecia ze to przepadnie wraz z usunieciem postaci
Pozdrawiam MietkoB


30 Lis 2011, o 10:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 283 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron