Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Pety 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 17:16
Posty: 55
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Pety
Temat zapewne poruszany setki razy.. :D
Ale chcialbym zaproponowac wprowadzenie celu uderzenia przez zwierzaka..
Tzn nie koniecznie bysmy mieli go ustawiac ale by chociaz bylo widac co zwierzak atakuje w danej rundzie.. Irytujace jest troche bicie potworkow na nizszy lvl skoro i ja i pet biezemy go na 3-4 strzaly a ustawiamy atak na tego samego potworka..
Mam nadzieje ze zostanie to chociaz przez kogos przeczytane i z jedna osoba mnie poprze :P


Edit: Pomyslalem jeszcze o tym ze gdy mamy Premium to mogloby tez podnosic ten % zdobywanego expa ktory my mamy rowniez dla peta.. znacznie umililo by to gre :)

_________________
GoodNight - Voodoo - 65- OFF

GoodNighthc - Voodoo - 49- OFF


1 Lis 2011, o 11:14
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Pety
a był poruszany. i chociażby z tego powodu powinienem zamknąć. Pet ma własną (choć niewielką) inteligencję i takie było założenie.

jedyny powód dla którego zostawię temat otwarty to dodatkowy exp z premki. też zastanawia mnie, czemu nie jest wliczany.


1 Lis 2011, o 13:37
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Pety
Z mojego doświadczenia:
Gdy ma się premium I (10% do expa) to exp PETa i exp gracza są równe gdy:
Gracz ma poziom 21 a PET 22 :D
Różnica 1Lv na na tym poziomie kosztowała mnie 30 śmierci bez złota (większa strata w expie) oraz jak każdy wie, nie wykonywałem żadnych questów oraz zleceń., bo exp z tego idzie tylko dla gracza.
Co znacząco spowalnia proces rozwoju postaci.

Żeby dalej utrzymać możliwość rozwoju PETa na wyższym Lv od głównej postaci musiał bym zaliczyć kolejne 30 dedów aby PET był o 2Lv wyżej ode mnie.

Nie chcę myśleć o ile LV musiał by być przede mną z premium III

Niestety po wczorajszym Evencie wyprzedziłem pieska a zaliczać 60 dedów mi się już nie chce , więc od teraz piesek sukcesywnie będzie zwiększał różnicę expa w stosunku do mnie.

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


1 Lis 2011, o 14:44
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 17:16
Posty: 55
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Pety
3siu napisał(a):
a był poruszany. i chociażby z tego powodu powinienem zamknąć. Pet ma własną (choć niewielką) inteligencję i takie było założenie.

jedyny powód dla którego zostawię temat otwarty to dodatkowy exp z premki. też zastanawia mnie, czemu nie jest wliczany.



No niech ten pies ma ta niby inteligencje :P ale chodzi mi o to by bylo jakies zaznaczenie celu ktory wybral pies (nie my wybieramy tylko pies-cel bedzie tylko dla informacji gracza) no i ten exp na premce powinien byc rowniez dla psa.. bez tego to premium nie robi sie zadnym atutem w przypadku druida bo jak juz napisal Saintx pozniej dedac trzeba zeby nie uciec z lvlem za daleko..


Edit: Mozna by tez wprowadzic cos jak poziomy gildii czy cos takiego by oddawac expa lub oddawanie expa dla peta np. 50% tego co damy pet dostaje tj oddajemy dla peta 100k expa to on dostanie 50k z tego.. Bo troche bez sensu jest nabijanie expa a pozniej dedanie by to zbic zeby peta nie wyprzedzic..

_________________
GoodNight - Voodoo - 65- OFF

GoodNighthc - Voodoo - 49- OFF


1 Lis 2011, o 15:09
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Pety
jestem za wybieraniem celu dla peta, oraz proponuje aby udoskonalic pety, aby wykonywaly minimum 2 ataki, bez wzgledu na to czy zucaja w danej rundzie uroki czy nie, to po mimo urokow aby atakowaly 2 razy, bo puki co pet ktory zuca urok nie robi nic wiecej i stoi jak kolek cala runde, w kolejnej ponownie zuci urok i znowu nic nie robi, to nie jest zadna pomoc.
jak zuca urok na kogos, to po tym niech atakuje jeszcze.


3 Lis 2011, o 11:42
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Pety
A ja jestem przeciwna, od poczatku pet mial byc bardziej ciekawostka i oznaka bogactwa (mam peta, bo mnie stac :D) niz jakakolwiek wieksza pomoca w grupie. Pet ulepszony moglby zastapic w PT prawdziwego gracza, a tak nie moze byc.


3 Lis 2011, o 18:26
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 17:16
Posty: 55
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Pety
Mystheria napisał(a):
A ja jestem przeciwna, od poczatku pet mial byc bardziej ciekawostka i oznaka bogactwa (mam peta, bo mnie stac :D) niz jakakolwiek wieksza pomoca w grupie. Pet ulepszony moglby zastapic w PT prawdziwego gracza, a tak nie moze byc.



To juz niech nawet nie bedzie ujawniany cel dla tej "ciekawostki" ale chociaz przy koncie premium niech ma troche wiecej expa tez bo gdy ja gram druidem i expie z petem na miskach to od 30 lvla do 33 wyprzedzam go o 2 lvle mimo ze expilem prawie caly czas z nim nie wykonujac misji i teraz coraz ciezej jest mu nabic lvla nie zaliczajac dedow dla spadku lvla u siebie..

_________________
GoodNight - Voodoo - 65- OFF

GoodNighthc - Voodoo - 49- OFF


5 Lis 2011, o 13:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 183 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron