Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ? 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Wrz 2011, o 20:20
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
Ziomuś Napisałem na Bocznym , że "Macie Frajerstwo na TS" .
Jeżeli nie wiesz co to znaczy to jest mi bardzo przykro.

PS.Nausz sie pisac po Polsku


1 Lis 2011, o 22:31
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
za 'pajaca' czy za 'frajerzy' co najwyżej może polecieć warn - knebli za to nie dajemy jesli jest to jedyny epitet, z Twoich SSów wynika jedynie, że na siłe domagasz sie knebla a nie tego, że GM postąpił niewłaściwie...

a co do Ciebie, podaj nick w grze to sobie zerknę na Twoja historie kar, wątpie zebys za samego 'pajaca' dostał knebel...

i ostatnia sprawa, przestań pomawiać o jakąś stronniczość, albo daj na to dowody bo z tego co piszesz nic nie wynika poza tym, że masz żal o to że GM postąpił tak jak powinien a nie tak jak chciałeś...

ps.
do wszystkich trolli - za każdy spam, offtop czy wylewanie żali polecą ostrzeżenia - nie masz nic do powiedzenia i nie masz dowodów? nie mów nic!


1 Lis 2011, o 22:33
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:05
Posty: 10
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
A mogę pozdrowić mamusie? :P

ostrzeżenie za offtop
Heavenmaker

_________________
Image


1 Lis 2011, o 22:36
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 13:52
Posty: 37
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
A wiec moj nick to mnkvoodoo :) a co do stroniczosci jest na to dowod nie widac na screenie czy poprostu nie chcesz tego widziec :) tekst w stylu za to nie dam >??podeslij to komus innemu a co ktos inny wsadzi za to knebla a on nie moze bo co ?? bo real ziomki czy ki hu ??? co to mialo znaczyc mogl napisac ... sluchaj w regulaminie slowo Frajer nie jest kneblowane czy cus i bym to zrozumial !! a tak nie rozumiem i chce zeby mi to ktos wytlumaczyl !


1 Lis 2011, o 22:39
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Wrz 2011, o 20:20
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
Kiedyś Temat słowo "Frajerstro"(Frajer) było poruszane i za to sie NIE DOSTAJE Knebli

Moge dostac warna jak juz ...


Ostatnio edytowany przez PiotRrM, 1 Lis 2011, o 22:42, edytowano w sumie 1 raz



1 Lis 2011, o 22:41
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
Widocznie GM chcial, bys skonsultowal to takze z innym czlonkiem ekipy wlasnie w celu braku posadzenia o stronniczosc :)


1 Lis 2011, o 22:41
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
ja w tych SSach widzę jedynie, że domagasz się knebla i uzyskujesz odpowiedź że za coś takiego knebli nie dajemy... Tobie to nie wystarcza, ciśniesz dalej wiec GM odsyła do innej osoby - gdybyś trafił do mnie odpowiedź byłaby inna, cytuje:
"za coś takiego knebli nie dajemy, nikt z Ekipy za to nie przyzna innej kary niż warn, więc nie masz co męczyć innych osób"


1 Lis 2011, o 22:46
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 13:52
Posty: 37
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
aha w ten sposob sobie to tlumaczycie :) heh DEBILIZM ROZUMIESZ TO SLOWO ? moze i warm moze i knebel nie wiem co tam za co dajecie dlatego chcialem by mi ktos to wyjasnil ... dz heaven mozesz zamkac temat :)


1 Lis 2011, o 22:49
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011, o 23:38
Posty: 69
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
Mnk - ja też się kiedyś dziwilem ze za "frajera" nie dostaje się knebla, żeby to sprawdzić nazwałem paru gości na czacie og. od frajerów i faktycznie za to nie ma knebla, sprawdź jak nie wierzysz, co do stronniczości to nie ma jej u tych gm'ow których wymieniłeś.

pooozdroooo

_________________
What is the democracy?


1 Lis 2011, o 22:58
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 13:52
Posty: 37
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
No to bedzie trzeba tego naduzywac !! heh widzisz jak nie u tych to u innych pewnie nikomu nic nie udowodnisz bo oni sa wszechwiedzacy :) i nie lamia zadnegi z regulaminowych pkt tylko zawsze do niego odsylaja i ja chcialem zeby bylo i tak w tej sytuacij a zostalem odeslany splawiony ale wyjasniono mi to takze problem rozwiazany ale i tak to nie zmienia faku ze stronnictwo w tej grze jest tyle ze nie mozna tego udowodnic ... no bo jak zlapac gm na goracym uczynku ... to tak jak wypic flaszke przed komenda przy policjancie i normalnie odejsc !! I kolko sie zamyka !


2 Lis 2011, o 00:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 288 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron