Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Ban nr 2 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Ban nr 2
A czy konto xivisi należy do Ciebie? Jest na forum temat o zasiadaniu, przekazaniu? Bo widzę w temacie dwa różne nicki mówiące o tym koncie...

_________________
Image
Image


2 Lis 2011, o 16:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Ban nr 2
Ciekawe. Razem z kolegą wbiłaś sobie do gry, Ty na Xivisim. Kolega z miejsca na kurczaczku zaczął z capsem pisać:
Cytuj:
XIVISI
POMOZESZ

czy coś w ten deseń.
Akurat kojarzę Xivisiego, dziwne też, że 1 lvl go zna, więc na wszelki wypadek zablokowałem czat. Sprawdziłem tego nowego i od razu poznałem IP. Oczywiście total.
To pociągnęło za sobą oczywiście sprawdzenie adresu Xivisiego. Patrzę: Stalinia. Total.

No i to co Naz powiedział - niezgłoszone zasiadanie.

Wy nie macie tu wstępu. Żadne konto, na którym pojawi się Stalinia nie ma prawa bytu. Bana nie odwołam.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


2 Lis 2011, o 16:10
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 3 Mar 2011, o 14:33
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban nr 2
To proszę kulturalnie o odbanowanie :) on tam nic nie zrobił, a że wbił to trudno, ale chyba za 1 logowanie multi konta nie ma :) Czekaj bo nie ogarniam, zobacz z jakiego IP często było logowanie na Xivisi, podam moje i porównasz, chyba Stalinia nie expiła go przez np. miesiąc codzniennie


2 Lis 2011, o 16:11
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Ban nr 2
Interesuje mnie wyłącznie to jedno logowanie. Stalinię traktujemy na naszym serwie jak zarazę, od razu pakujemy do "totalnej" izolatki.

A, i skąd ta nagła kulturka? W pierwszym poście jej nie zauważyłem.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


2 Lis 2011, o 16:14
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 3 Mar 2011, o 14:33
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban nr 2
Ja już zaczynam się gubić w tym wszystkim, ale ja nie spamuję, w całej grze dostałem z mojej winy paręnaście knebli i 1 jaila pamiętacie chyba za co, ale kurde co jam mam do Stalini że wy jej nie lubicie to wasza wojna i mnie prosze nie mieszać. A co do kultury to jakbys się poczuł: Wchodzisz do domu, a tam ktoś Ci buszuje po chałupie i mówi że jest jego??!!


Pozdro


Ostatnio edytowany przez Virxis, 2 Lis 2011, o 16:18, edytowano w sumie 1 raz



2 Lis 2011, o 16:14
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Maj 2011, o 13:37
Posty: 15
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban nr 2
Proszę o wskazanie mi miejsca gdzie w regulaminie jest napisane, że nie mam prawa bytu na grze http://taern.pl/


2 Lis 2011, o 16:15
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Ban nr 2
Jesli np dostajesz bana na ip i zmieniasz je aby go ominac spotyka sie z jeszcze wieksza kara. Dlaczego gracze mysla, ze moga sobie wejsc na jakas lipna postac, pobluzgac, oszukiwac lub ogolnie mowiac lamac reg a potem wrocic na glowna postac i grac w spokoju? Bany nie tak dzialaja, raz czy dwa komus moglo sie udac, ale tym razem niestety wpadles:p

Edit: Ban to kara na osobę przed komputerem, nie na nick w grze, proponuje to zapamietac:p


2 Lis 2011, o 16:18
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Ban nr 2
Niezgłoszone zasiadanie czyli złamanie pkt reg gry:
8.Gracz odpowiada za utrzymanie w tajemnicy swojego hasła. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za utratę przez gracza hasła oraz loginu oraz późniejsze działania dokonane przy użyciu tych danych.

Netykieta - to zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie. Netykieta, nie jest dokładnie skodyfikowana, ani nikt nie zajmuje się systematycznym karaniem osób łamiących te zasady, jednak uparte nieprzestrzeganie Netykiety może skutkować odcięciem takiego gracza od określonej usługi internetowej przez administratora danej usługi. Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Właśnie za nagminne łamanie zasad netykiety zostało odebrane prawo do korzystania z usługi.

Cytat z reg gry:
http://www.taern.pl/regulamin/

_________________
Image
Image


2 Lis 2011, o 16:19
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 3 Mar 2011, o 14:33
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban nr 2
Ja w nic nie wpadłem, nie wiem na kogo wbijał, tak po ludzku to było włamanie na konto :)


2 Lis 2011, o 16:21
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Ban nr 2
Cytuj:
5. ban 11.09.11 15:40 - 11.10.11 15:40 xxx sprzedaż konta za realne pieniądze
To tak a propos Twojej wzorowości.

Dając jej passy sam się wmieszałeś.

Stalinia, podsumowując - jesteś persona non grata.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


2 Lis 2011, o 16:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 273 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron