Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Do DRYGU 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Do DRYGU
Ta pamiętam tą sytuacje ze skarpetami i innymi głupotami w pewnym momencie GM napisał global warna coś w stylu " jeszcze raz ktoś tak napisze będzie knebel". Jedni wzięli tą uwagę do serca inni nie.

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


3 Lis 2011, o 11:33
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Do DRYGU
drygu napisał(a):
Słowo frajer nie powinno być używane zarówno przez graczy jak i przez administrację. To, że jakiś zbulwersowany mod wpisał je w powód knebla tego faktu nie zmienia. Nie powinien sie tak zachować i postaramy się aby się to nie powtórzyło.

Co do karania za to graczy:
Jeżeli komuś wymsknie się od święta a nie ma bogatej historii knebli to można na to przymknąć oko.


Drygu sie wypowiedzial na ten temat, i jak widac slowo to jest nie dopuszczalne, nawet dla gm-a, nie wspominajac o graczach,
wiec heavenm lepiej jak najpierw sie zapoznasz z ostatecznym slowem Dryga i potem bedziesz pisac twierdzac ze nikt nie byl i niebedzie karany za to slowo podwazasz jego slowa, a on jest tu wlascicielem gry, a ty .... gm-em
wiec kto ma racje ? :)


3 Lis 2011, o 11:38
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Do DRYGU
W przeciwienstwie do Ciebie ja z Szefem mam bezposredni kontakt i dokladnie wiem czego ode mnie tu oczekuje :) rowniez w kwestii 'frajerowania'. Dla mnie temat jest zamkniety, znasz moje zdanie i bede postepowal tak jak napisalem. Zajmij sie gra, tworzeniem kolejnych kont i ciesz sie zabawa...


3 Lis 2011, o 12:41
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Do DRYGU
kontakt z drygiem kazdy ma na poczte, na forum, jak i na ts-sie, wiec to zadna przelomowa roznica ze masz bezposredni kontakt z drygiem, oszalej najlepiej z tego powodu, a co do twojego zachowania, sprzeciwiasz sie temu co Drygu napisal, i jakim cudem gm-a dostales ?
ja trzymam sie tego co -drygu napisal, ty jestes tu tylko, i jak na zlosc Gm-em.


3 Lis 2011, o 14:34
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Cze 2011, o 13:43
Posty: 115
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Do DRYGU
Piszesz tu żeby zgłosić problem czy podyskutować z Heavenem? Skoro masz kontakt z Drygiem to napisz do niego esej jak Ci jest źle na s3, zapewniam Cię że w takich sytuacjach najlepiej i najskuteczniej działa zmiana serwera :D

@Kuki
Nie będę z Tobą dyskutować na ten temat bo to jałowe by było więc szkoda mojego jak i Twojego czasu, tym bardziej że sam z autopsji dobrze wiesz jak to jest kogoś zniechęcić. Miłego dnia :*

_________________
...s4
"Niech ginie ! ! !" :D


Ostatnio edytowany przez Sandhya, 3 Lis 2011, o 19:22, edytowano w sumie 1 raz



3 Lis 2011, o 15:46
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: Do DRYGU
Sandhya napisał(a):
Piszesz tu żeby zgłosić problem czy podyskutować z Heavenem? Skoro masz kontakt z Drygiem to napisz do niego esej jak Ci jest źle na s3, zapewniam Cię że w takich sytuacjach najlepiej i najskuteczniej działa zmiana serwera :D


nom, lepiej zniechecac graczy do pisania bezposrednio do administracji i dac im do zrozumienia kto rzadzi na s3..
Taa, niech zmieni serwer albo w ogole przestanie gracz w Taern..

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


3 Lis 2011, o 18:08
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Do DRYGU
Sandhya napisał(a):
Piszesz tu żeby zgłosić problem czy podyskutować z Heavenem? Skoro masz kontakt z Drygiem to napisz do niego esej jak Ci jest źle na s3, zapewniam Cię że w takich sytuacjach najlepiej i najskuteczniej działa zmiana serwera :D
:*

poto jest moj post tu aby kazdy sie wypowiadal, jak i ja sam, nikt ci nie kaze czytac i wypowiadac sie w moim poscie,
pozatym zniechecasz tym co piszesz, wiec proponuje sie troche nad tym zastanowic.
co do zmiany serwera, skasowal bys swoje konto i przeszedl bys na inny serwer bo ci niepasuje na danym ? raczej nie, wiec poco cos takiego proponujesz skoro sam wiesz ze to nie zadziala, bo nikt swojej postaci nie bedzie kasowal, i czasu ktorego poswiecil w stworzenie i dopieszczenie postaci.


4 Lis 2011, o 00:46
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Do DRYGU
Cytuj:
poto jest moj post tu aby kazdy sie wypowiadal

Cytuj:
nikt ci nie kaze czytac i wypowiadac sie w moim poscie


Zdecyduj się. Tak przy okazji, moderatorzy mają obowiązek czytać, gdyż tylko tak mogą sprawować swoją funkcję. Sandhya też należy do grona administracji.

Cytuj:
pozatym zniechecasz tym co piszesz, wiec proponuje sie troche nad tym zastanowic.


Oczywiście że zniechęca. Ludzie, którzy tylko wprowadzają zamieszanie, nie są konieczni. Nie ma tu polityki - klient nasz pan. Zwykle w rzeczywistości oznacza to "wyzywaj nas, klnij, skarż się, damy ci za to bonusy, bo to być może pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy".

I tak czasem za bardzo pomagają, kiedy widać że ewidentny oszust. Osobiście nie mógłbym być tak cierpliwy względem głupców i kombinatorów. Dlatego nigdy nie zgłaszałem się na stanowisko moderatora i nie mam takiego zamiaru. Nawet nie zamierzam dyskutować z Tobą, gdyż przekonanie jest niemalże niemożliwe.

Btw, jednym z twoich argumentów było, że Heaven sprzeciwia się "ostatecznemu" słowu dryga. Nie sądzisz, że drygu może mieć własne zdanie odnośnie własnego zdania?


4 Lis 2011, o 02:17
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Do DRYGU
Ja tylko dodam, ze to co tu widzieliscie jest nieco mylace. To, ze drygu ma inne zdanie od nas, nie znaczy, ze powie nam "macie robic jak ja kaze, czy sie wam to podoba, czy nie". Zapewniam was, ze my z nim na ten temat spokojnie i kulturalnie dyskutujemy i jesli nawet poda on ostateczna decyzje, to w oparciu o nasz osad, a nawet w oparciu o osad kazdego racjonalnego gracza.


4 Lis 2011, o 04:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 284 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron