Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 kneble nie sluszne za priv 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post kneble nie sluszne za priv
Serwer: S1
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
otrzymalem na postac z 16 lvl 720minut za wulg na priv, pminmo ze jak ktos zglasza ze ktos wulg pisze na priv to zawsze gm- odpisuje jedno i to samo ze : mamy opcje ignore, a poszedl wulg z mojej strony bo gracz CIRI zakladal ze ja okradam graczy na zloto za platyne, gdzie 90 lvl odemnie kupowal platyne 2 razy po 100 sztuk i jakos nie narzekal, a taki mobek mi na priv cwaniakuje ze skoro najpierw chce zloto to ja go chce okracs i inne takie, to on za oskarzenia pod moim adresem nic nie dostal a ja tak ?
a teraz ja napisalem to, i dostalem knebla 720 minut na postac z 16 lvl, pomimo ze zgaszajacy ma opcje ignore : w tym momencie byl dupszot i miyada na czacie

http://imageshack.us/photo/my-images/26 ... 61111.gif/

wiec widac ze jest nie rownosc na s3, jedni dostaja kneble a inni nic bo gm-owie pisza ze od priv jest opcja ignore i kazdy ma prawo i mozliwosc zignorowania takiej osoby.

http://imageshack.us/photo/my-images/25 ... 61113.gif/


Ers ~ Zdecyduj się, chodzi o s1, czy s3? :)


6 Lis 2011, o 12:17
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: kneble nie sluszne za priv
Nazwałeś kogoś frajerem i uważasz że nie powinieneś dostać knebla? :lol:

Po 2 stronie też siedzi człowiek. Zapoznaj się z Netykietą.

_________________
dr 120


6 Lis 2011, o 12:23
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: kneble nie sluszne za priv
a możesz napisać na której postaci byłeś akurat zalogowany i dostałeś knebla? no i co napisałeś, bo mam wrażenie, że tego na tych SSach nie widać...


6 Lis 2011, o 12:35
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
tempel widac to na ss-ach
owszem jest nie etykieta, ale wszelkie problemy na priv zawsze pomaranczowi pisali ze jest od tego pcja ignore, i tematy byly zamykane, a teraz jest ta sama sytuacja i ja mam knebla na 24h


6 Lis 2011, o 12:40
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: kneble nie sluszne za priv
no to za to dostałeś knebla: http://i41.tinypic.com/9tiptw.jpg

zdaje się, że tego nie wrzuciłeś w swoim pierwszym wpisie, czy to nie jest manipulacja? i na przyszłość skargi proszę składać na www.support.taern.pl, byłeś już o tym informowany i robie to ostatni raz, następnym razem będzie ostrzeżenie


6 Lis 2011, o 12:44
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
juz zglosilem do suportu, skoro ja mam knebla za wulg, to on powinien miec knebla za berzpodstawne oskarzenia ze szukam ofiar na platyne, i ze proboje okrasc innych graczy


6 Lis 2011, o 22:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: kneble nie sluszne za priv
Mieszczanin to co ty piszesz jest po porostu śmieszne...

Na twoim miejscu to bym się ze wstydu z miesiąc na forum nie pokazywał...

_________________
dr 120


6 Lis 2011, o 23:09
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
Lehmar napisał(a):
Nazwałeś kogoś frajerem i uważasz że nie powinieneś dostać knebla? :lol:

Po 2 stronie też siedzi człowiek. Zapoznaj się z Netykietą.


A ty lepiej zapoznaj sie z tematami na forum. Byla juz dyskusja odnosnie "frajera" i gm'owie sami potwierdzili, ze za to knebla nie daja. (moze w tym momencie bronili kolegi, ale skoro sami napisali, ze nie daja to bez wyjatkow, czyz nie ?)

Jezeli chodzi o ten drugi zwrot to moze nie bylo to zbyt mile, ale rozmowa toczyla sie na "priv" wiec wg. mnie nie powinno byc knebla, a jezeli ktos nie potrafi sam sie obronic tylko biegnie z placzem do gm'a to mieszczanin ma racje, ta osoba jest "cwokiem" :) Pozdrawiam.


7 Lis 2011, o 01:54
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: kneble nie sluszne za priv
z całym szacunkiem, ale używając cudzych tekstów:
Ithuriel napisał(a):
jest "cwokiem"
moim zdaniem mówisz własnie o osobach, które sobie nie radzą i swoja bezsilność prezentują właśnie poprzez agresję słowną na priv...

groźby, wyzwiska, obrażanie to niestety norma bo sądząc po tekstach i SSach, które otrzymujemy w Taern gra dużo osób niedojrzałych emocjonalnie lub czujących się bezkarnie po drugiej stronie monitora - tego tolerować nie będziemy. Z drugiej strony jest grupa osób, która przesadnie reaguje na każdy epitet i tutaj również reagujemy odmawiając nałożenia kary. Nie zmienia to jednak faktu, że każda sytuacja jest inna i oceniana jest indywidualnie, dlatego co do zasady za słowo 'frajer' nie nakładamy kar, ale jeśli ktoś uporczywie go używa to gdy nie podziała upomnienie na czacie lub warn lecą kneble...

a co do konkretnej sytuacji to ja podałem link za co mieszczanin w tej sytuacji grający pod postacią Tempel dostał knebla, bynajmniej nie za frajera...


7 Lis 2011, o 07:33
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
Heavenmaker napisał(a):
a co do konkretnej sytuacji to ja podałem link za co mieszczanin w tej sytuacji grający pod postacią Tempel dostał knebla, bynajmniej nie za frajera...


Ithuriel napisał(a):
Jezeli chodzi o ten drugi zwrot


Wiem za co dostal knebla. Pierwsza czesc postu byla odp. na post Lehmara :)

Heavenmaker napisał(a):
moim zdaniem mówisz własnie o osobach, które sobie nie radzą i swoja bezsilność prezentują właśnie poprzez agresję słowną na priv...


Jest roznica pomiedzy osobami, ktore w ogole sobie nie radza (np. w zyciu, pracy etc.), a osobami ktore nie radza sobie z emocjami. "Najlepsza obrona jest atak", mawiaja.


7 Lis 2011, o 19:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 111 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron