Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 wymiana pomiędzy KubaWo a Wneku 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:55
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wymiana pomiędzy KubaWo a Wneku
Ja nie wchodziłem tylko kuba z mojego kompa jak wróciłem pod wieczór to podał mi passy i sobie wszedłem na maga a że eq nie było to chciałem sprzedać bo nieprzydatny mi był, nie wiem jak kuba odzyskał te hasło skoro wymienił się z bartezoof8 wynika z tego ze też to jest wina barteza że nie upilnował swojego hasła.

Kubawoj jest z s1


8 Lis 2011, o 20:57
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:55
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wymiana pomiędzy KubaWo a Wneku
A sorki nie dopisałem a jak chciałem sprzedać to konto to napisał do mnie bartez i pisze mi ze mu je ukradłem ja nie wiem o co chodzi ale zauważyłem na forum napisane z wymiany wiec mu dałem konto mimo tego ze nie było mojej zgody


8 Lis 2011, o 20:59
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 21:13
Posty: 157
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wymiana pomiędzy KubaWo a Wneku
kto to jest kuba wymienialem się z Wneku .Oddałem mu sheeda33lvl z eq i on mi wneku.Coś chciał ze jestemu winny i zeby to skonczyc chcialem mu oddac 300k ktore zarobilem.Ale nastepnego neiwiadomo jak zmienil passy.Chociaż zmienilem i e-mail i haslo i nie byl ten sam e-mail co na KubaWoj ani to samo haslo.Niewiem co on zrobił.Ale eq zabrał i kase i chcial juz sprzedawac konto.Nie wiem co on robi.Bo coś ma wspólnego bo chce mi pomóc odzyskac ale jak tam byly prawie same rary oprocz spodni pelryny i zbroi.
Za pozyczone kase od kolegi czyli 94k kupile eq na +15lvl tylko zbroje kupile na 22 i chyba kustur tez22.Prosze o wyjasnienia i prosze aby winny został surowo ukrany.Mówi zebym pisał do KubaWoj chociaz wogole go nie ma w grze i chyba cos kombinuje bo jakby jego kolega mial passy do wszytkich jego kont???
Ja już niewiem tlyko niech mi odda eq kase niech se zostawi bo bylo ponad 300k i dam mu spokój


8 Lis 2011, o 21:05
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wymiana pomiędzy KubaWo a Wneku
W kradziezy eq i zlota z konta Wneku winne sa 2 konta, Wneeeku, oraz Asquel. Na oba nakladam bana premanentnego. Na konto KubaWoj nie wplynely zadne korzysci, wiec bez przedstawienia zadnych dodatkowych powodow nie naloze bana (choc powinnam za wymiane bez potwierdzenia na forum), jednak konto to dostaje dozywotni zakaz wymiany kontem (IP uzytkownika jest to samo, co na koncie Wneeeku, wiec przy tym wspolpracowaly dwie osoby).

@bartezof8 mam propozycje, jako, iz wymiana zostala przeprowadzona prawidlowo tylko w polowie (bylo zgloszenie, ale gracz wymienil sie przed potwierdzeniem drugiej osoby) to Twoje straty zostana zrekompensowane tez tylko polowicznie. Odzyskasz konto Wneku, ale straty poniesione w wymianie nie zostana zwrocone, jak sie zgadzasz, to zrob calkowicie nowy adres email, a nastepnie wyslij mi go na PW na forum.


9 Lis 2011, o 02:53
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 21:13
Posty: 157
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: wymiana pomiędzy KubaWo a Wneku
ale przynajmniej nich odda 100k


9 Lis 2011, o 18:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 274 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron