Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 konkurs na unikalna grafika przedmiotów 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 12:46
Posty: 94
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 69 razy
Odpowiedz z cytatem
Post konkurs na unikalna grafika przedmiotów
Witam,

Wiem, że kiedyś pojawił się konkurs na quest.
Czy byłaby możliwość stworzenia konkursu na unikalną grafikę jakiegoś itemu? Widziałem prace graficzne kilku utalentowanych forumowiczów z których na pewno wielu podjęło by się takiego wyzwania:)

Pozdrawiam,
DD

_________________
Mój kanał YouTube


13 Lis 2011, o 17:42
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2011, o 19:10
Posty: 26
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: konkurs na unikalna grafika przedmiotów
Jestem za :) Ostatnio już odbył się konkurs graficzny. :) Więcej takich konkursów.


13 Lis 2011, o 17:59
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: konkurs na unikalna grafika przedmiotów
oczywiście, że jest taka możliwość, zaproponuj warunki, kryteria oceny, zasady... ja postaram się dowiedzieć jakie taka praca musi spełniać kryteria, żeby mogła być ewentualnie wykorzystana w grze...


13 Lis 2011, o 18:13
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 12:46
Posty: 94
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 69 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: konkurs na unikalna grafika przedmiotów
Myślę, że zgłoszone prace powinny być najpierw oceniane przez forumowiczów. Dziesięć najciekawszych mogłoby być przekazanych do Ekipy Taernu w celu wyłonienia zwycięskiej trójki.
Kryteriami którymi kierowaliby się gracze to oczywiście wygląd i statystyki oraz nazwa.
Ekipa podejmując ostatecznej oceny powinna wziąć pod uwagę możliwość odtworzenia grafiki w grze (wiadomo, ze nie wszystkie fantazje można zrealizować).

Proponuję dać graczom tydzień na przygotowanie itemu w formie.
- Grafika 200x140 (lub innej tu proszę o wsparcie grafików) - przynajmniej jeden rzut.
- nazwa przedmiotu
- statystyki przedmiotu
Ciekawy opis zaprezentowanego przedmiotu, czyli: pochodzenie, skąd wzięła się nazwa, być może boss, który mógłby obdarowywać nas danym itemem itp.

Co sądzisz Heaven?

_________________
Mój kanał YouTube


13 Lis 2011, o 18:44
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: konkurs na unikalna grafika przedmiotów
nie mówię nie :)

wrzucę temat do omówienia pod kątem jego realizacji i zobaczymy - chciałbym żeby tu się jeszcze trochę graczy wypowiedziało żeby zobaczyć jakie jest zainteresowanie tematem...


13 Lis 2011, o 18:52
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011, o 22:25
Posty: 9
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: konkurs na unikalna grafika przedmiotów
wiesz ze twój pomysł jest bardzo dobry więc myśle że gmowie postanowią go wziąć pod uwage.

P.S ale może zróbcie konkurs na jakieś questy lub na jakiś test.


13 Lis 2011, o 19:39
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011, o 22:25
Posty: 9
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: konkurs na unikalna grafika przedmiotów
Ja bym zaproponował konkurs na quest (kiedyś już taki był) ale można zrobić kilka nowych questów które będą w przedziale 15 - 32 i 40 - 90
ponieważ jak widzimy questy kończą sie na 65 lvl wola ducha kamienia i jego kontynuacje więc myśle że możemy zorganizować tego typu konkurs wymagania np takie:

- Nazwa questa oraz poziom jego wykonania
- Autor oraz serwer
- Treść questu rózne dialogi oraz opracowanie itemów do questów
Możemy też w różnych questach wykorzystać bossy jak np: Valdarog, wendigo itd.
Rozpatrzcie ten pomysł.

edytuj proszę własne posty - nie odpisuj sam sobie
HM


13 Lis 2011, o 19:46
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: konkurs na unikalna grafika przedmiotów
Heavenmaker napisał(a):
nie mówię nie :)

wrzucę temat do omówienia pod kątem jego realizacji i zobaczymy - chciałbym żeby tu się jeszcze trochę graczy wypowiedziało żeby zobaczyć jakie jest zainteresowanie tematem...

Proponuję tęż by udział mogły brać prace wykonane odręcznie nie każdy zna się na grafice komputerowej.
Powinno być info jakiej klasy bronie wchodzą w grę czy tylko takie które występują czy też można dodawać nowe rodzaje. Np Halabardy.


13 Lis 2011, o 21:32
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: konkurs na unikalna grafika przedmiotów
DarkDemon napisał(a):
Myślę, że zgłoszone prace powinny być najpierw oceniane przez forumowiczów. Dziesięć najciekawszych mogłoby być przekazanych do Ekipy Taernu w celu wyłonienia zwycięskiej trójki.
Kryteriami którymi kierowaliby się gracze to oczywiście wygląd i statystyki oraz nazwa.
Ekipa podejmując ostatecznej oceny powinna wziąć pod uwagę możliwość odtworzenia grafiki w grze (wiadomo, ze nie wszystkie fantazje można zrealizować).



mi się wydaje że powinno być raczej na odwrót, tak że administracja ze wszystkich nadesłanych prac wybierze kilka/naście najsensowniejszych, a ostateczna decyzja co do zwycięzców będzie należała do graczy - np w formie ankiety na forum. pozwoli to uniknąć afery takiej jak po ostatnim konkursie, że niby złe czy niejasne kryteria oceny... zdecyduje wola ludu, z nią się nie dyskutuje;)


14 Lis 2011, o 00:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 12:46
Posty: 94
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 69 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: konkurs na unikalna grafika przedmiotów
ironka napisał(a):

mi się wydaje że powinno być raczej na odwrót, tak że administracja ze wszystkich nadesłanych prac wybierze kilka/naście najsensowniejszych, a ostateczna decyzja co do zwycięzców będzie należała do graczy - np w formie ankiety na forum. pozwoli to uniknąć afery takiej jak po ostatnim konkursie, że niby złe czy niejasne kryteria oceny... zdecyduje wola ludu, z nią się nie dyskutuje;)


No i właśnie dla tego wydaje mi się lepszą opcją aby każdy mógł zobaczyć każdą pracę. Jeśli team sam zdecyduje, które będą walczyły o zwycięstwo to ktoś może zarzucić, że jego praca mimo, że lepsza nie zakwalifikowała się do finału, a tak każdy ma prawo zagłosować, wybierzemy najlepszą dziesiątkę, a team zdecyduje, które są najlepsze i z której da się coś zrobić - bo przecież chcemy mieć przedmioty w grze, a nie na obrazku.

Prace odręczne jak najbardziej! Aby tylko dało się je potem jakoś "przerysować".

_________________
Mój kanał YouTube


14 Lis 2011, o 01:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 65 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron