Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Wojny gildii - atakowanie agresorów przez pacyfistów... 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojny gildii - atakowanie agresorów przez pacyfistów...
o ile intencja zdaje się słuszna i logika problemu wskazanego przez Moonshielda czy Kokosze jest zrozumiała o tyle problem, który wskazujecie jest szerszy - dokładnie to samo jest w sytuacjach gdy high lvl tłuką 30 lvl na Zamku (oni dostają ochronkę o ile sami nie chca się bawić w PVP z innymi, równymi sobie, bo jeśli się bawią to po chwili też są bez ochronki i znowu mogą dostać gonga od kogoś z lvl n- razy większym), czasem solo czasem w grupie - to jest po prostu element gry.

wprowadzenie mechanizmu zabezpieczającego przed zjawiskiem, o którym piszecie, że np. czachy będące w gildii wojennej nie będą mogły być atakowane przez tarcze będące w gildii pokojowej wcale nie jest prostym i nie budzacym kontrowersji problemem. Gra z jednej strony musi zachecac do rywalizacji (np. Wojny gildii) ale z drugiej musi dawac mozliwosc gry pokojowej bez blokowania rywalizacji zabojcy vs. lowcy

myślę, że tutaj można poszukać mechanizmu promującego walki wojenne z jednej strony oraz 'karzące' za walki, o których pisze Moonshield - np. poprzez odpowiednie zmniejszanie prestiżu.


14 Lis 2011, o 08:07
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojny gildii - atakowanie agresorów przez pacyfistów...
Rozumiem Moon. Wiem o co Ci chodzi i rozumiem, że problem jest. Rozwiązanie jest proste - pozbądź się rs'a albo nie chodź po czerwonym, to Cie nikt nie złapie i będziesz się mógł spokojnie bić w wojnie. Nie możemy zabronić ludziom z gildii pokojowej / bez gildii, nawet z trybem agresywnym zabronić normalnego pvp nie związanego z wojną. Takie jest przynajmniej moje zdanie, aby jednego i drugiego nie łączyć. Kiedyś wojny nie było oficjalnie i bił się kto chciał, teraz jest tak samo - można się bić będąc w wojnie lub nie, to już każdego sprawa.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


14 Lis 2011, o 19:53
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 177 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: