Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 boss orków 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:52
Posty: 171
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post boss orków
Hejka , do głowy wpadł mi pomyśl na nowego bossa ... Byłby to boss orków i nazywał by się ''orcheater''. Byl by to ork bandyta który ukradł masową ilość sprzetu od koldzicy i ukrył sie gdzieś w JASKINIACH gdzie orki boją sie zagęszczać. Boss byłby przeznaczony dla graczy z levelem 40 ++. Boss był by duży podobny do GMO tylko tak bardziej w ''orkowym'' stylu. Dojście : wchodzilo by sie do niego przez klape w podłodze w obozie orków , potem błądziło by się przez jaskinie napotykając grupy zbuntowanych orków(droga trwała by około godzinę ^^). Obstawa bossa to byłby : ulepszony uruk ( 2x wiecej hp :P) , ork szaman. Boss posiadał by ''Wielki kowalski młot'' , posiadałby kamienną gruboskórność (była by to ulepszona wersja zwyklej gruboskurności tylko ta dzialala by też na uroki) , uderzając młotem w ziemię zadawałby obrażenia na grupę (zabierałby po 200) , podchodziłby i walił z młota (obrażenia po 300) , żucał młotami (obrażenia po 250) i urzywał okrzyku bojowego.
Rary z niego to : ''barniatrony'' granatowo-czarne rękawice dla fizola (wymagany poziom 43 , wymagana zreczność 55 , wymagana siła 40 , dodawały by zreczność +6 siła +4 hp +80 kondycja +40). Znalazła by się tam też srebrno-złota zbroja dla maga ''Star-VeX'' (zbroja wymagała by 42 lvl , wiedza 51 , moc 60 dpdawała by +10 do wiedzy +4 do mocy kondycja +20 mana +60 hp +50) I srebrno-brązowe ''karangury'' spodnie dla fizoli ( wymagany 43 lvl , siła 54 , zreczność 46 dodawały by siła +8 zręczność +5 kondycja +60 hp +110)
*zapomniałem dodać że boss miałby około 16 k hp


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


Ostatnio edytowany przez jasiekqq 19 Lis 2011, o 02:39, edytowano w sumie 5 razy



17 Lis 2011, o 20:18
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:52
Posty: 171
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
o zapomnialem o nazwie dla spodni i rękawic ale kwestie tego zostawiam już wam bo ja niemam do tego głowy :/


17 Lis 2011, o 20:20
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2011, o 20:30
Posty: 68
Miejscowość: Posadów
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
no nawet.Ale moze przeznaczony powinien byc od 40.
Pomysł dobry


17 Lis 2011, o 20:20

Podziękowali: jasiekqq (17 Lis 2011, o 22:51)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011, o 09:32
Posty: 80
Miejscowość: Lublin
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Versir
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
Bardzo ciekawa propozycja na nowego bosa i na dodatek rary z niego idealne ;-) lecz marne szansę że to przejdzie

_________________
----------------------------------------------

Leżakowanie w przedszkolu - kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te 2 h snu w ciągu dnia...


http://screenshot.sh/mFtSsroR8ajRN


17 Lis 2011, o 20:34
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 10:24
Posty: 627
Miejscowość: Mokradła .
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 154 razy
Nick w grze: DaQu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
Pierwsze: Pomysł napisany na kolanie
Drugie: Posty Edytujemy
Thri: Boss moze i by pasowal, ale dopiero jak krainy nowe wejdą.. wtedy przydaly by się takie bosski.


Kolego! To ja tu jestem od takiego upominania i wyliczania błędów :P Zabierasz mi prace :P
~~Pirek


Saintx: Ktoś tu się nie podpisał :D

Oj tam, oj tam
~~Pirek


17 Lis 2011, o 20:36
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 17 Sie 2011, o 09:22
Posty: 45
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: GHOSTpap
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
fajny pomysł

_________________
Już nie gram.


17 Lis 2011, o 21:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
Prawdziwa inwazja niedopracowanych pomysłów :lol:

0/10, jestem na nie

_________________
dr 120


17 Lis 2011, o 22:20
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:52
Posty: 171
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
Lehmar napisał(a):
Prawdziwa inwazja niedopracowanych pomysłów :lol:

0/10, jestem na nie
ty czego by nienapisać to i tak jesteś na NIE ^^


17 Lis 2011, o 22:44
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
Twój pomysł jest słaby to jestem na nie ;)

przykro mi

_________________
dr 120


17 Lis 2011, o 22:46
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Paź 2011, o 22:32
Posty: 21
Miejscowość: krakow
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
jasiekqq napisał(a):
Hejka , do głowy wpadł mi pomyśl na nowego bossa ... Byłby to boss orków i nazywał by się ''orcheater''. Byl by to ork bandyta który ukradł masową ilość sprzetu od koldzicy i ukrył sie gdzieś w JASKINIACH gdzie orki boją sie zagęszczać. Boss byłby przeznaczony dla graczy z levelem 40 ++. Boss był by duży podobny do GMO tylko tak bardziej w ''orkowym'' stylu. Dojście : wchodzilo by sie do niego przez klape w podłodze w obozie orków , potem błądziło by się przez jaskinie napotykając grupy zbuntowanych orków. Obstawa bossa to byłby : ulepszony uruk ( 2x wiecej hp :P) , ork szaman. Boss posiadał by ''Wielki kowalski młot'' , posiadałby kamienną gruboskórność (była by to ulepszona wersja zwyklej gruboskurności tylko ta dzialala by też na uroki) , uderzając młotem w ziemię zadawałby obrażenia na grupę (zabierałby po 200) , podchodziłby i walił z młota (obrażenia po 300) , żucał młotami (obrażenia po 250) i urzywał okrzyku bojowego.
Rary z niego to : ''barniatrony'' granatowo-czarne rękawice dla fizola (wymagany poziom 43 , wymagana zreczność 55 , wymagana siła 40 , dodawały by zreczność +6 siła +4 hp +80 kondycja +40). Znalazła by się tam też srebrno-złota zbroja dla maga ''Star-VeX'' (zbroja wymagała by 42 lvl , wiedza 51 , moc 60 dpdawała by +10 do wiedzy +4 do mocy kondycja +20 mana +60 hp +50) I srebrno-brązowe ''karangury'' spodnie dla fizoli ( wymagany 43 lvl , siła 54 , zreczność 46 dodawały by siła +8 zręczność +5 kondycja +60 hp +110)
*zapomniałem dodać że boss miałby około 12 k hp

ja tez zaglosuje na nowego bossa Mariuusz

_________________
mariuusz


18 Lis 2011, o 13:54
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 394 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron