Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 boss orków 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Lip 2011, o 12:56
Posty: 12
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
no spoko ale teraz pomyśl o tych mapach... żeby nie zaśmiecać ich orkami :D


18 Lis 2011, o 14:11
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 13:11
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
tylko trochę zamało rzeczy dla Magów :(


18 Lis 2011, o 23:10
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
Nie martw się, nie przejdzie :) Jeśli kiedykolwiek powstanie jakiś boss na midlvl - twórcy gry są na tyle kreatywni, że nie będą musieli korzystać z tak niedopracowanych pomysłów.


18 Lis 2011, o 23:14
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:52
Posty: 171
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
wy to tylko krytykować potraficie ! napisz jakiegoś ''idealnego'' posta żeby był dopracowany :)


18 Lis 2011, o 23:20
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
No niestety trzeba się nauczyć się przyjmować godnie krytykę. Nie licz na wiele pochwał z takim pomysłem ;)

_________________
dr 120


18 Lis 2011, o 23:25
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
tak wypowiem się trochę obok tematu - do wszystkich, którzy się tu wypowiedzieli i wypowiadają w innych tematach:

podstawową zasadą krytyki powinien być jej konstruktywizm - Ekipa ma szereg różnych pomysłów, ale pomysły graczy są dla nas również inspirujące dlatego proszę wszystkich krytykantów o wysiłek w krytyce - przynajmniej taki, jak osoby, która pomysł opisała - komentarz sprowadzający się do 1 zdania i nie podający żadnych argumentów jest zwyczajnie niegrzeczny, a komentarz wielokrotnie powtarzany w różnych tematach zakrawa o zakrzykiwanie i zastraszanie przed nowymi postami...

dlatego proszę - komentujcie, chwalcie, krytykujcie ale róbcie to z głową - pomysły często niedopracowane warte sa dopracowania - róbcie to wspólnie zamiast jednym zdaniem wyrzucać coś do kosza.


18 Lis 2011, o 23:34
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 19:01
Posty: 87
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
jakby troche pomyśleć jeszcze nad wymaganiami oraz statystykami rarów są one nieco niedopracowane i nierealne ciężko roszczytać,
Moja podpowiedź popracuj troche nad rarami i moim zdaniem bos będzie git, tylko niepodoba mi sie jeszcze te 12k hp i obstawa 2 wzmocnione urki ja bym raczej radził 1 Urka i 1 szamana i zeby ten bos miał więcej hp wkońcu jak pisałeś boss na 40+ więc dla 40 lv to niejest problem jakby miał z 18khp to ok, I wprowadzić jakąś opłate za weiście bo znów boss wyidzie a za tydzień rynek przepełniony rarami z niego bo 80 lv bdą na niego chodzić najlepiej za weiście 100k kasy i exp prawie taki jak z dz droga do niego też mogała by być nieco dłóższa tak żeby niezrobić 3 bosów w godzine mam nadzieje że moje uwagi będą przydatne.


19 Lis 2011, o 00:39
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
Jedyne co widzę w tym temacie, to wypisane rary. Jak niektórzy twierdzą, nawet to niedopracowane. Akurat wszelkie nowe moby oraz mapy powinny być jak najbardziej przemyślane - niekoniecznie pod względem szczegółów, ale przynajmniej fabuły oraz powodów, dla których powinno się daną rzecz wprowadzić.

O nowych mobach i mapach tematów jest od groma - dlaczego ten pomysł zasługuje na uwagę? Przy tak ostrej konkurencji trudno mówić o krytyce, wszystkie argumenty mogę żywcem skopiować. Co najwyżej zrobić listę innych pomysłów i porównać.
Raczej nie na korzyść autora :)

PS: Czy ten temat, podobnie jak sąsiednie, nie powinien zostać przeniesiony do subforum "Gra"?

Saintx: Faktyczne temat znajdował się w nieodpowiednim dziale, dziękuję za zwrócenie uwagi.


19 Lis 2011, o 00:51
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:52
Posty: 171
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
xxprovoodoxx dla twej informacji napisalem że bedzie wzmocniony uruk i szaman :) a hp już poprawiam bo żeczywiście te 12 k to zamalo :(
[Edit] Po co brać za to opłatę ? Pisałem , że będzie sie długo błądziło po korytarzach , a jeszcze taka rzecz , w tych korytarzach bedą 3 drogi , za każdym razem inna będzie prawidłowa i 80 levele z braku czasu na tak mały exp nie będą tego bossa męczyć :)


Ostatnio edytowany przez jasiekqq, 19 Gru 2011, o 00:46, edytowano w sumie 1 raz



19 Lis 2011, o 02:38
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 17 Sie 2011, o 09:22
Posty: 45
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: GHOSTpap
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: boss orków
[email protected] napisał(a):
no spoko ale teraz pomyśl o tych mapach... żeby nie zaśmiecać ich orkami :D
M2 jest zaśmiecone wilkami a ty o orki sie martwisz?

_________________
Już nie gram.


19 Lis 2011, o 23:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 348 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron