Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Zegar w Taern 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2011, o 19:10
Posty: 26
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Zegar w Taern
Zegar w Taern !
Dobrym pomysłem by było wprowadzenie zegarka w taern, którego moglibyśmy aktywować jeżeli byśmy chcieli z przypomnieniem.
Jak wiem gra wciąga nas na dłużej na kilka godziny jedynym sprawdzaniem czasy jeżeli mamy ustawiony widok przeglądarki na całe okno jest sprawdzanie czasu na czacie, a min... okna sprawdzania lub w domowy sposób jest nieco uciążliwe :) lecz nie bardzo :) wiem wiem. Ale jest to ciekawy pomysł był by wyświetlany mały zegarek gdzieś na głównym oknie w którym, można by ustawić "budzik" przypomnienie, że zbliża się czas "na jedzenie bo jesteśmy bardzo głodni" "lub na podczciwego papierosa" <---- aluzja.
Zamieszam poniżej kilka przykładowych zegarów oczywiście najlepiej jak by został przeropiony na wygląd taernu :)
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:


Zdjęcia zamieszczone są jako przykłady a nie jako wyznacznik do zrobienia zegara z powyższych zamieszczonych zdjęć.
Pomysł opisany ogólnikowo, ponieważ chcę zobaczyć reakcję graczy. Jeżeli odezwie się pozytywnym echem. Dostarczę dokładne przykłady i opisy.


18 Lis 2011, o 15:19
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
Image

Ta i w końcu ekran gry będzie wyglądać w ten sposób... Nie masz telefonu komórkowego? budzika? stopera? Ustawiaj sobie budzi gdy siadasz grać np na 1h i sprawa załatwiona.


18 Lis 2011, o 15:48
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Lis 2011, o 12:00
Posty: 22
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: fieryblast
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
Nie wiem jak wy chłopcy ale jak jestem głodny lub chcę zapalić to żaden budzik mi o tym nie musi przypominać :P

A jak chcesz zegarek to proponuje załatwić sobie stojący na biurko, na pewno możesz wydać 5 zł zobacz jaka będzie uciecha twój pomysł wejdzie w życie :p


18 Lis 2011, o 16:38
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
Pirek napisał(a):
[obrazek]

Ta i w końcu ekran gry będzie wyglądać w ten sposób... Nie masz telefonu komórkowego? budzika? stopera? Ustawiaj sobie budzi gdy siadasz grać np na 1h i sprawa załatwiona.


[ironia]ja również kocham te wszystkie toolbary :D[/ironia]

_________________
We are all the same, players in the game.


19 Lis 2011, o 15:10
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
Dokładnie jak pisani poprzednicy zupełnie zbędna sprawa, jest tyle innych metod sprawdzenia/kontrolowania godziny ;)

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


19 Lis 2011, o 16:51
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2011, o 14:07
Posty: 85
Miejscowość: Krk
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
Haha :P Pirek dobrze z tym trafiłeś :lol:


20 Lis 2011, o 01:50
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
Pirek niemusisz się chwalic swoim firefoxem :ugeek: :geek: :mrgreen:

Po pierwsze to screen z IE po drugie twoja wypowiedz to spam!
~~Pirek.

_________________
_______
Image
Image


24 Lis 2011, o 10:06
Profil WWW
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
jego wypowiedz to nie spam, spam to jak by napisal 2 lub 3 posty jeden po drugim, brawo dla ciebie, za nie wiedze

Po raz kolejny wypowiadasz się o rzeczach o których nie pasz pojęcia
Spam jest to pisanie nie na temat.
~~Pirek.


24 Lis 2011, o 14:12
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
spam to także każda wiadomość która nic nie wnosi do tematu, a więc ta piętro wyżej również;)

co do tematu - mi się pomysł podoba. często jakieś wydarzenia w grze (turnieje, eventy, restarty serwera) są zapowiadane na konkretną godzinę i wtedy kilkuminutowe różnice na zegarkach graczy wprowadzają zamieszanie i nieporozumienia, taki jednolity czas znacznie ułatwiłby sprawę.

(i podobają mi się 'wskazówkowe' propozycje tych zegarów, miła odmiana od wszystkich cyfrowych;)


24 Lis 2011, o 14:28
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zegar w Taern
Spam to nie jest pisanie kilku postów jeden pod drugim, brawo za niewiedzę. Spam to m.in. wysyłanie wiadomości kierowanych do ogółu, kiedy autor spodziewa się jakiegoś rodzaju korzyści. Czyli np. boty, które na tym forum czasem zostawiają jakiś ukraińsko-rosyjski bełkot z linkami url.

Czasem za spam uznaje się również bezsensowne posty na forum, które nie wnoszą całkowicie nic do tematu. Można używać zamiennie z OffTopic, czyli całkowite minięcie się z tematem. Czyli w tym sensie post MaxMara jest spamem - wiadomość nie jest potrzebna, a korzyścią dla autora jest rosnący licznik postów.

Czyli za spam, ew. offtopic można uznać większość tego tematu, gdyż nie wprowadza to nowych argumentów do dyskusji.
Jako że temat został wyczerpany, prosiłbym o zamknięcie. A dyskusje o tym, co jest a co nie jest spamem mogę poprowadzić na PW lub w nowym temacie.

UP: Pisaliśmy w tym samym czasie

Zegar nie jest potrzebny - gra toczy się według czasu czatu. Może byłby to miły wizualny dodatek, lecz nie jest konieczny.


24 Lis 2011, o 14:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron