Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 lista Sprzedawcow 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post lista Sprzedawcow
proponuje zamiescic liste sprzedawcow-graczy ktorzy uczciwie sprzedaja platyne i pod danym nikiem aby sie inni gracze podpisali ktorzy u tego gracza kupil platyne i niebylo z nim problemu.
skoro mamy czekac kilka tygodni na platyne w paczkach to do tego czasu taka lista powinna byc aby kazdy wiedzial u kogo mozna kupowac plate.


22 Lis 2011, o 02:07
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: lista Sprzedawcow
s3
KavvIII sprzedaje platyne-to moja postac odkupiona od innego gracza i sprzedaje platyne-place paypalem wiec plata natychmiast na konto przychodzi.


Ostatnio edytowany przez mieszczanin, 22 Lis 2011, o 13:50, edytowano w sumie 1 raz



22 Lis 2011, o 02:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 16 Paź 2011, o 20:26
Posty: 86
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: lista Sprzedawcow
KavvIII S3 Szybko i bez problemów Polecam :)

_________________
0x426f7a69616b


Ostatnio edytowany przez BoziakCHN, 22 Lis 2011, o 17:52, edytowano w sumie 1 raz



22 Lis 2011, o 02:10
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: lista Sprzedawcow
Pomysł ciekawy, aczkolwiek może spowodować niemałem problemy kiedy oszust sam sobie zrobi pozytywne opinie ;/ (co prawda pozostawi ślady w postaci IP i dostanie bana ale zawsze jest to kłopot)

Po drugie : jeżeli już coś takiego robić , to wymyślił byś jakiś sensowny formularz zawierający nie tylko nazwę gracza ale i serwer na którym ta postać występuje . Ułatwi to sprawdzenie gracza.

Najlepiej by było gdyby w jednym poście zrobić rozpiskę graczy uczciwych i tych "trochę" mniej uczciwych z podziałem na serwery. Dając przy nazwie gracza + bądz - , a pod spodem posty z opiniami graczy na podstawie których te oceny zostały wystawione.

Tematu nie zamykam, (pomimo iż jestem negatywnie nastawiony do takich ocen, zwykli gracze którzy raz będą chcieli kupić/sprzedać platynę będą się musieli tłumaczyć że są pewni...a przecież nie ma ich na liście).

Niech się inni wypowiedzą.

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


22 Lis 2011, o 09:48
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: lista Sprzedawcow
nie widze problemu, za kazdym razem jak gracz sprzeda komus platyne niech sie po transakcji wpisze na liste i niech osoba kupujaca od niego niech da mu plusik albo jak mi niech wpisze jego nik i napisze ze potwierdza ze platyna doszla i jest ok.

nikt oszusta niebedzie popieral na forum bo bany poleca i dla oszusta i dla tych co specjalnie daja mu pozytywne opinie, wiec raczej problemu tu nie bedzie.


22 Lis 2011, o 13:52
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 16 Paź 2011, o 20:26
Posty: 86
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: lista Sprzedawcow
VVerka S3 Szybko zgrabnie i ładnie plata pierwsza nie panikuje ogarnięty "diler"

_________________
0x426f7a69616b


22 Lis 2011, o 17:50
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: lista Sprzedawcow
Temat nie ma żadnego sensu. Ktoś grający teraz może być uczciwym handlarzem, lecz później planuje koniec gry/sprzedaż konta i postanowi dla zabawy czy chęci zysku a nawet zwykłej zemsty kogoś oszukać - ten temat tylko mu pomoże. Jednocześnie zaczęłyby się problemy typu "to miał być sprawdzony sprzedawca, a mnie oszukał - banować wszystkich, którzy dali mu plusa i nienaganną opinię !"

Powiem tak - wielokrotnie handlowałem platynę, kupując i sprzedając. Łatwo poznać kiedy ktoś zaczyna kombinować i cwaniakować, a jeśli ktoś nie ufa własnej ocenie to czeka na GM, by zabezpieczyć transakcję. Lecz nawet to nie jest problemem, gdyż jeśli uważa się na każdym etapie (jasno postawione warunki transakcji, screeny itp) to nie ma problemu z odwołaniami.

A najważniejsze - tylko czekać, aż wprowadzą platynę w paczkach. Zanim ten temat się ustabilizuje i zacznie być znany, to stanie się zbędny.


22 Lis 2011, o 18:19
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: lista Sprzedawcow
Kyth Moire napisał(a):
Łatwo poznać kiedy ktoś zaczyna kombinować i cwaniakować, a jeśli ktoś nie ufa własnej ocenie to czeka na GM, by zabezpieczyć transakcję. Lecz nawet to nie jest problemem, gdyż jeśli uważa się na każdym etapie (jasno postawione warunki transakcji, screeny itp) to nie ma problemu z odwołaniami..


bzdura jak poznasz ze ktos cwniakuje i kombinuje ? ze napisze ci sprzedawca ze nieda ci platy pierwszy ze ty musisz mu pierwszy kase dac ?
to nie cwaniakowanie, to zabezpieczenie, ja platyne sprzedaje ale ja najpierw kase biore potem platyne sprzedaje, dlaczego ? bo jezeli ja bym cie oszukal ty dostal bys swoje zloto od amina z powrotem-ale jezeli ty bys mnie oszukal ja bym mojej kasy realnej nie odzyskal -jedynie moze by mi admin dal platyne ktora jest zbedna dla mnie, i to nie jest pewne bo platyny normalnie administracja nie oddaje.
co do ss i gm- to ci pomoze jezeli zaplaciles za platyne goldem , ale nie pomoze ci to jezeli sprzedales platyne a koles nie zaplacil ci goldem tylko zwial bo admini zadko plate oddaja, a kasy realnej nikt ci nie odda,
pozatym czesto jest tak ze pisze kasa z gory i gracze odpisuja : nie ty mi daj plate a ja ci potem golda, mozesz sobie ss jako zabezpieczenie zrobic, i jak im napisze to ty sobie ss zrob ale kasa z gory, to malo kto chce plate kupic, mam moich stalych kupcow ktorzy klupuja odemnie plate, ale nawet pomaranczowy chcial kupic plate odemnie , i jak mu napisalem ze kasa z gory to podziekowal i poszedl sobie mimo ze mu napisalem zrob sobie ss podczas transakcji, czyli jak widac cos tu nie tak jest, skoro sami piszecie ss jako dowod przy kupnie, a potem jak co do czego dochodzi to nikt nawet przez ss niechce zaufac kupnu platyny placac z gory kase.


22 Lis 2011, o 18:30
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: lista Sprzedawcow
ludzie nie chcą zaufać i zapłacić najpierw, bo nieprawdą jest to co piszesz, że admin odda złoto jeżeli zostaną oszukani. nikt i nigdy tego złota nie zwróci. a sprzedający przynajmniej odzyska platynę.

również kupowałam platynę od graczy i zawsze ta platyna była najpierw, gdyby ktoś mi zaproponował transkację na odwrotnych warunkach, podziękowałabym za taki handel - całe szczęście jest wielu sprzedających którzy rozumieją dlaczego;)

co do samego tematu, zgadzam się całkowicie z tym co napisał Kyth Moire. taka tworzona przez graczy lista z definicji nie byłaby specjalnie wiarygodna, więc niewiele pomogłaby komuś nieostrożnemu...


22 Lis 2011, o 19:34
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 10:24
Posty: 627
Miejscowość: Mokradła .
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 154 razy
Nick w grze: DaQu
Serwer: Tolnor
Post Re: lista Sprzedawcow
Raczej nie... w noc środa-czwartek / czwartek-piątek będzie update :)


22 Lis 2011, o 20:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 177 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron