Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Dziwne warny 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2011, o 14:07
Posty: 24
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Dziwne warny
Serwer: S2
Nazwa postaci: Gehenna
Czas: dziś wieczór
Opis:
Witam.
Jest taka dosyc dziwna sprawa, otóż dostałem warna tak naprawde za nic .

Image

Wiec warn był za spam. Gdzie ten "spam" był po prostu odpowiedzią na pytanie które zadała LadyPati. A druga sprawa jakie uwagi do czekoladowego żelka. ? To jest nie zrozumiałe. Zdanie "czekoladowy żelek" jest odpowiedzią, i w żadnym stopniu nie jest obraźliwe dla nikogo. I nie pisałem żadnych jawnych wypowiedzi co do tego zdania, i jeśli ktoś ma nick bądź nazywa się Czekoladowy Żelek to najmocniej przepraszam. Jeśli LadyPati tak rozwiązuje dyskusje to ona powinna być zdegradowana z rangi moda. Ah... i to nie jest jedyna sytuacja która nie podobała mi się z jej udziałem. Niestety ss nie posiadam, dlatego nie będę ciągnął tego tematu. A poza tym jedna magiczna zasada MODÓW nie dyskutować z graczami. LadyPati tego nie pamięta bądź nie została o tym poinformowana.
Dziękuje.
Z poważaniem Gehenna.

_________________
Gehenna - S2

Doombringer - S4


23 Lis 2011, o 00:01
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Dziwne warny
Poproszę dowód, że to LadyPati wręczyła tego warna.
Nie chodzi o czekoladowego żelka bądź też inne Haribo, ale o całokształt - ogół ludzi ma w bardzo głębokim poszanowaniu to, czy jakaś pati rozmawia bez Ciebie i czy jest Ci z tego powodu przykro - takie teksty wysyła się na priv.
Warn jak najbardziej słuszny.
Dodatkowo od warna nie przysługuje odwołanie, więc ten temat powinienem właściwie już zamknąć, ale nie zrobię tego z czystej dobroci serca i dlatego, że wybitnie poprawił mi humor fakt, że ktoś wpadł na pomysł odwoływania się od warna. Takie rzeczy to tylko w Erze.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


23 Lis 2011, o 00:13
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Dziwne warny
Nie zapominaj Felek że ta osoba napisała do Pati na prv ze skarga na samego siebie, że jest obrażana. Po takim działaniu widać że Gracz Gehenna zalogował się tylko by "psoci" na czacie i krytykować każde posuniecie Ekipy :)

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


23 Lis 2011, o 00:16
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Dziwne warny
Nie dość, że spam, to prowokacja.


23 Lis 2011, o 00:16
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 10:49
Posty: 69
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: Dziwne warny
Zgadza się.. Prowokacja, której celu nie jestem w stanie zrozumieć.
Widać gołym okiem, że gracz chce mi uprzykrzyć życie. Szukał tylko pretekstu, żeby na mnie "donieść". Jest to zwyczajnie śmieszne :)
Nie wydaje mi się, że popełniłam jakikolwiek błąd:)

Mam jednak pytanie do gracza Gehenna - skąd wiesz jakie są "zasady moda" ?? Bardzo mnie to zastanawia ...

_________________
LadyPati
s2
Ahoj!


23 Lis 2011, o 00:21
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2011, o 14:07
Posty: 24
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Dziwne warny
Sorki chłopczyku. to nie jest odwołanie od warna..
Dowód. Jesteś na takim stanowisku że sam to powinieneś sprawdzić.
A poza tym, na ss widać ze LadyPati odnosi się do mnie i tylko do mnie. I znając życie Ty dobrze o tym wiesz. Tylko po prostu jej bronisz. normalne.
Dlatego nie chcesz zamykać tego tematu bo mam racje. I niestety nie masz żadnych argumentów na to że ten warn jest uzasadniony. Gdyby ten warn był sformułowany inaczej i LadyPati nie odpisała mi "Aa.. No to spoko" i gdyby chwile po tym nie poleciał warn nie czepiał bym się.

@Pati.
Znam zasady moda bo byłem modem i dłużej jestem w tej branży niż Ty.

_________________
Gehenna - S2

Doombringer - S4


23 Lis 2011, o 00:22
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Dziwne warny
Skoro byleś modem to powinieneś był dostać bana za tą prowokacje moda na czacie ogólnym.


23 Lis 2011, o 00:29

Podziękowali: Lady Pati (23 Lis 2011, o 00:31)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 10:49
Posty: 69
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: Dziwne warny
-"pati rozmawiasz beze mnie" - Nie pisałam wtedy w ogóle na czacie, więc nie rozumialam tej wypowiedzi.. Stąd moje pytanie - do kogo mówisz?
-"czekoladowy żelek" - ehh... warn zasłużony

Sprawa kolejna, nie masz dowodu na to, że to ja dałam warna, więc nie rozumiem Twojej pewności w osądach.

_________________
LadyPati
s2
Ahoj!


Ostatnio edytowany przez Lady Pati, 23 Lis 2011, o 00:33, edytowano w sumie 1 raz



23 Lis 2011, o 00:31
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Dziwne warny
Za dzieciństwa układałem klocki lego wiec można by powiedzieć że jestem w branży budowniczej ^^. Branża to takie DUŻE słowo, nie myl dodatkowych obowiązków w grze z pracą :D to jest śmieszne. Modem w Taernie nie byłeś, nie wiesz jak pracujemy, nie masz dostępu do naszych zasad zachowań na czacie, jednym słowem robaczku nic nie wiesz :)

Czytając Twojego psota dochodzę do wniosku że bronisz się Tym ze masz racje i kropka :D Nawet nie przytoczysz konkretnych argumentować Tylko piszesz bo rozmawiałem i mi odpisywała. Leży u Ciebie analiza czatow, chyba ślepy Cie wziął na moda :)

Cytuj:
Dlatego nie chcesz zamykać tego tematu bo mam racje


A Ziemia kreci się wokół słońca i to ja mam racje !!

Dziecinne Argumenty co nie ? :)

Tak interesowałeś się tą rozmową że nie widziałeś że odpowiedź Pati była praktycznie jednoczesna z pojawieniem się Warna ? GZ Pati piszesz nogami na klawiaturze :D

Cytuj:
gdyby chwile po tym nie poleciał warn nie czepiał bym się.


Oj czepiał byś się czepiał :) Chyba po to jesteś w grze co nie :) ? Poza tym czepiłeś się pierwszego Warna :)

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


23 Lis 2011, o 00:32
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2011, o 14:07
Posty: 24
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Dziwne warny
Byłem modem w innej grze.

Gdyby wasz mod nie wdał by się w dyskusję darowałbym sobie wszelkie próby, w sumie sama nakręcała temat, ale nie ten tylko wcześniejszy do którego ss nie przedstawię.

Proszę wyjaśnić mi o co chodzi w pierwszej części tego warna, i nie odbiegajmy od tematu.

edit.

Przepraszam sami tu robicie spam. Mistt czy uważasz że zasady funkcjonowania czatów wszelkich są AŻ tak różne, nie wydaje mi się. W Taernie dawno zrezygnowałem z bycia modem nie chce uczestniczyć w takiej farsie jaką przedstawiacie.


Druga magiczna rzecz.. MODERATORZY w każdej grze działają tak samo. Widocznie Ty też nie posiadasz tego doświadczenia.

_________________
Gehenna - S2

Doombringer - S4


23 Lis 2011, o 00:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 249 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron