Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Exp na Zlecenie Zobacz 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Lis 2011, o 12:35
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Exp na Zlecenie Zobacz
Exp Na Zlecenie :)

Oferuje usluge expienia i ubierania postaci w trybie natychmiastowy zależącym od zlecenia :) Pobieram oplate w zlocie lub platynie wszystko do dogadania sie :) ma to na celu zwiekszenie populaci serwera jak i ich ras bo wiele osob chce grac postacia ktorej nie chce im sie expic :)
Dzialam na zlecenie ... Wszystko przez forum a wiec przykladowo zamawiasz sobie 40 lvl jakiejs postaci ja wyznaczam termin paru dni w zaleznosci co to za postac i jaki lvl jako dodatek poczatkujace ubranie zapewnia ja potem z dalszym postepem mozna sie dogadac poniewaz mam 2 depo zapelnione nisko lvl rarami :) mam w planach zaczac robic postacie od 0-60 potem sie zobaczy oczywiscie czas bedzie wydluzony i nie wiem czy mialo by to sens ... Umowe sporządzamy przez forum i platne jest z gory umowiona sume nie ma zadnych zaliczek i pierdolek bo natury osoba ktora poprosi mnie o takie zlecenie ma maly lvl i nie jest wiarygodna ! Czekam na ofery :) mozna priv wiadomosci tu na forum lub pod tematem :)


25 Lis 2011, o 13:07
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2011, o 21:09
Posty: 31
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Exp na Zlecenie Zobacz
Ciekawe... a jakie są stawki? Ile bierzesz za wyexpienie druida 1-60lvl? I jak z czasem?

_________________
[s3] Zafi - druid (retired)


25 Lis 2011, o 13:58
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Exp na Zlecenie Zobacz
ja bym zamowil u ciebie druida ale niema mowy abym komus zaplacil z gory, po paru dniach skasujesz konto i ja bede kase stratny, mozesz zapomniec ze ktos da sie na to nabrac-bedziesz mial postac dla mnie druida 40 lvl to dam ci kase, nie widze problemu, piszesz do mnie na priv, robimy umowe na sprzedanie konta na forum i ty mi dajesz pasy a ja ci daje kase i wszystko jest legalne, ale to ze ktos ma ci najpierw dac kase a ty mu potem postac zrobisz to nie przejdzie , pozatym jestes nowy na forum i nikt cie tu nie zna.


25 Lis 2011, o 13:59
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Lis 2011, o 12:35
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Exp na Zlecenie Zobacz
Z kazdym zawsze mozna sie dogadac ... profa magiczna moja swoje wady i zalaty ale przy profesi "druid" nie ma problemu bo kazdy chetnie wszedzie go bierze a wiekszosc rarow posiadam nie uszkodzone ktore nakladam na postac na czas wyexpienia do okreslonego lvl potem zdejmuje albo zamieniam na inne wedlug umowy :) Co do stawki to jeszcze nie jestem pewien bo wiadomo ze kazdy lvl jest coraz drudniejszy i to wlasnie od zleceniodawcy zalezy ile jest w stanie zaplacic za moja usluge :) z kazdym z osobna wole sie dogadywac :) nie moge okreslic jakos cennika 1 lvl :) A z doswiadczenia tak jak juz probowelem to w 1-2 dni jestem wstanie wbic okolo 40-45 lvl potem jest jest juz pod gorke takze wyexpienie druida 60 lvl mysle ze zajemie okolo 10-16 dni ! moze szybciej nie wiem bo jeszcze tak wysoko nie probowalem :) ogolnie mam swoje postacie na wyzszych lvl :) ale nie bralem tego nigdy pod uwage co i jak w jakim czasie :) teraz zdecydowalem sie na pomoc innym tym ktorzy maja z tym problem :)


25 Lis 2011, o 14:06
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Lis 2011, o 12:35
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Exp na Zlecenie Zobacz
dobrze moze byc tak ze pierwsze zlecenie zrealizuje a zaplate odbiore dopiero po robocie :) ale mnie to akurat tutaj kazdy zna :) tyle ze narazie pozostaje anonimowy a co do Ciebie twojej wiarygodnosci nie potwierdzi nikt :) ale powiedzmy ze zaryzykuje :) napisz mi na priv nowy mail bo zakladasz go sam nick druida jaki chcesz miec i okresl sie ile jestes wstanie zaplacic za taka usluge powiedz czy chcesz opcje rarowa czy nie :) za gora 3 dni bedziesz sie cieszyl z nowego druida ktory bardzo uskrzydli taern :) bo druidow jest garstka :) A i zlecenie realizuje po update czyli od jutra tworze :) no chyba ze zalezy ci na czasie :) to jeszcze dzisiaj zaczne :)


25 Lis 2011, o 14:16
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 19:01
Posty: 87
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Exp na Zlecenie Zobacz
ile byś chciał za rycka 50 lv i ile czasu trzeba by na niego czekać oczywiście opcie rarową i za zwykłąmoże napisz tu cennik np 30-40 lv profa itp ile kasy z opcią rarowó i bez i ponawiam pytanie ile chcesz za ryca 50 lv i ile czasu bym na niego musiał czekać??


25 Lis 2011, o 16:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Lis 2011, o 12:35
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Exp na Zlecenie Zobacz
1.E-mail na ktorym ma byc ryc
2.Nick
3.Okresl ile jestes wstanie zaplacic
4.Opcja rarowa czy nie
5. Czas realizacij takiego zamowienia zastrzegam sobie do 2 tyg :) Od czasu nowego update. Termin dluzszy z racij tego ze dzisiaj zaczyna sie weekend i update i mam juz jedno zlecenie :) piszcie na priv na forum takie szczegoly :) Jezeli chodzie o te ryce to tak jak wyzej czas do 2 tygodni moze szybciej jak zaczne juz teraz bo mam kilku chetnych ale jeszcze zadno nie podalo najwazniejszych rzeczy :) takze kto pierwszy ten lepszy i zaczynam 2 postacie na raz :) moge expic bo mam 2 komputery takze szybko bedzie moze nawet szybciej niz planowane :) Co do cennika to kazdy z osobna na priv wolalbym omawiac :) Podam taki przedzial lvl zeby kazdy orientowal sie mniej wiecej 0-20 to jest kwestia paru godzin takze mysle ze 200 k / 40 platyny od 20-30 800 k /100 platyny od 40-50 to jest 2 mln / 500 platy powyzej to juz do dogadania tak jak i wszystkie ceny :) opcje rarowe to rary zapatrywane z handlu czyli cena rynkowa na dzien zlozenia zlecenia :) wiekszosc rarow mam w depo uszk .. a poczatkowa postac bedzie nosila same nu itemy na koniec tranzakcij moze byc ubrana w naprawione itemy oczyiwiscie za wasze pieniazki ewentualnie wasz platyne + ta ktora sie dostaje za wbijanie lvl :) moge ja wykorzystac :) statystyki jak i umiejetnosci rozkladam wedlug waszych potrzeb takze mowicie jak ma byc i tak bedzie 100 % :)


25 Lis 2011, o 16:44
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 19:01
Posty: 87
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Exp na Zlecenie Zobacz
masz wysłane zamówienie prosze jak najszybsze wykonanie ponieważ zależy mi na czasie
jak konto będzie gotowe pisz na pw


25 Lis 2011, o 17:00
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Paź 2011, o 18:34
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Exp na Zlecenie Zobacz
Gdzie mam wysłać ci to zamówienie bo chcialbym z 35 lvl vd opcja rarowa :D ja nick w grze serwer 3 Vverka


25 Lis 2011, o 19:02
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011, o 15:18
Posty: 198
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Exp na Zlecenie Zobacz
odpisz na priv


25 Lis 2011, o 19:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron