Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 kneble za slowo baran 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post kneble za slowo baran
Serwer: S3
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
jak sadzicie czy karanie 12 godzinnym kneblem za slowo baran jest normalne ?
dla mnie jest to nienormalne heaven niekara za slowo glupek, dupek, frajer, jezeli te slowa nie sa naduzywane czyli co sekunde ktos nie pisze do kogos ty frajerze itp. wiiec i za slowo frajer niepowinno sie karac nikogo jezeli raz komus sie napisalo na priv, baran

ale tu kolezenstwo robi swoje, bonzo zglosil skarge i natychmiast dostalo sie knebla na 12h bo odpisalem mu baran na priv- on odpisal patrz jak zalatwie ci knebla zaraz, i po chwili knebla na 12h dostalem, widac ze tu bezstronniczosci i nekroskopa nie ma na s3, bo to kolega bonzo wiec czemu nie.

radze sie przypatrzec postom jakie sa na temat obraz o slow gdzie drygu i heaven sie wypowiadali, oni pisze ze niema za to kary, jaksie napisalo komus tak raz, a nekroskop robi swoje bo bonzo to kolega i nienalezy darowac nikomu jak kolege od gm-a sie obrazi byle czym.

nawet na czacie mody jak widza takie slowo to warna nieprzyznaja tylko pisze : spokoj panowie :) z symbolem :) wiec zaco ta kara na 12h ?
radze sami zalatwiajcie swoje problemy, bo admin zamiast pomoc, albo wykonywac swoje obowiazki, tylko was pogorszy i oskarzy o prowokacje , a jak was ktos obrazi, to zazada calej rozmowy na priv od momentu zalogowania sie bo nebedzie chcial uwiezyc ze jestes niewinny .


27 Lis 2011, o 14:16
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2011, o 14:11
Posty: 518
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NekroTiger
Post Re: kneble za slowo baran
Mieszczanin zajmij sie grą :D nazwałeś gracza baranem bo nie chciał ci sprzedać przedmiotu, ewidentnie chciałeś go obrazić.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WoZqiLpj ... re=related


27 Lis 2011, o 14:20
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble za slowo baran
nazwalem go baranem bo chcial miw cisnac jerochy za 2kk
a nie ze niechcial mi sprzedac przedmiotu, jak nie wiesz co tam zaszlo to nie wypowiadaj sie bo oskarzasz bezpodstawnie i wprowadzasz teraz w blad
za slowo baran nikt jeszcze nikogo nie ukaral odkad taer powstal
wlasnie pobiles rekord karania za byle co, tylko dlatego ze to twoj kolega


27 Lis 2011, o 14:38
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2011, o 14:11
Posty: 518
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NekroTiger
Post Re: kneble za slowo baran
Bonzo nie jest moim kolegą, nie znasz reali serwera i zajmujesz sie "trollingiem" za drogo 2kk wyprawa na misi jest za mięsko z alphy.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WoZqiLpj ... re=related


27 Lis 2011, o 14:46
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: kneble za slowo baran
Mieszczanin, jesteś bardzo barwną postacią forum i gry regularnie podnoszącą mi ciśnienie ale nie oskarżaj o stronniczość bo nie masz żadnej wiedzy w tym zakresie kto komu jakie kneble daje.

Twoja intencją było urazić gracza i tak zostało to potraktowane.


27 Lis 2011, o 14:48
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble za slowo baran
od kiedy za slowo baran jest knebel na 12h ?
zaraz za slowo cwok, glupek, nienormalny, albo dziecko beda kneble ?


27 Lis 2011, o 23:20
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: kneble za slowo baran
Uznaj to przede wszystkim za obrazę połączoną z prowokacją. Knebel był, dawno już minął - gdybyś był bez winy (nie obrażał w jakikolwiek sposób) to nie byłoby kary.

To, że jest to powszechne na serverze nigdy nie usprawiedliwia. Postępuj jak należy, a nie patrz na innych.


27 Lis 2011, o 23:43
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble za slowo baran
tylko gdzie to niema stronniczosci ?
na czacie ogolnym od baranow wyzywaja sie i niekt im uwagi nie zwraca, modzi pisza z nimi i symbol :) wstawiaja
a ja napisalem to samo slowo komus na priv i knebla na 12h zlapalem
to mnie najbardziej denerwuje tu w s3 ze na globalu kazdy moze pisac co chce, a jak inna osoba to samo zdanie lub slowo napisze na priv to jest zaraz karana , malo tego jeden dostaje knebel za wulgaryzm 60 minut a ja za slowo baran -gdzie wulgaryzmu tu niema otrzymalem 720 minut, czy to jest normalne ?
kazdy kara jak mu sie podoba to nie podoba mi sie na s3 i nie tylko mi napewno, niemacie jakiegos podzialu na kary ?
wszystko ma zalezec od oceny moda-gm,a, tylko ze jak oni danej osoby nie lubia to dadza srednia lub najwyzsza kare, za byle przewinienie.


28 Lis 2011, o 12:04
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: kneble za slowo baran
nie żeby to była moja sprawa, ale pozwolę sobie się wtrącić bo mam radę która rozwiąże twoje problemy z moderatorami/administracją: zachowuj się zgodnie z zasadami netykiety i takiej zwykłej ludzkiej kultury osobistej. tyle. serio, wystarczy - nie wyzywaj nikogo w żaden sposób, i nie będziesz musiał się zastanawiać czy akurat tak można czy jednak nie.

a jeżeli mimo wszystko jakiś knebel zarobisz (wiadomo, błędy zdarzają się każdemu), to przyjmij to z godnością i nie trać czasu swojego i innych na awanturowanie się o to bez końca.

no zaczyna mnie strzelać jak widzę te ciągłe gorzkie żale i pretensje...


28 Lis 2011, o 12:38
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Cze 2011, o 13:43
Posty: 115
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: kneble za slowo baran
mieszczanin napisał(a):
malo tego jeden dostaje knebel za wulgaryzm 60 minut a ja za slowo baran -gdzie wulgaryzmu tu niema otrzymalem 720 minut, czy to jest normalne ?
kazdy kara jak mu sie podoba to nie podoba mi sie na s3 i nie tylko mi napewno, niemacie jakiegos podzialu na kary ?
wszystko ma zalezec od oceny moda-gm,a, tylko ze jak oni danej osoby nie lubia to dadza srednia lub najwyzsza kare, za byle przewinienie.



Ano mamy podział na kary jakbyś znał regulamin to byś pewnie wiedział czemu otrzymałeś knebel na 720 minut a nie 60, więc zanim zaczniesz podnosić dyskusję na forum i usilnie udowadniać innym winę, która de facto leży po Twojej stronie to poproś o uzasadnienie knebla na priv gm'a. A jeśli nie masz ochoty znać powodu przyznania Ci takiej a nie innej kary, to po prostu przemilcz temat, bo argumenty Twoje jak widzę opierają się tylko i wyłącznie na zdaniu "gm/mod jest stronniczy"

I na litość boską zamiast oskarżać administrację o stronniczość, zacznijcie ocenę od samych siebie. Skoro was ponoszą emocje i zasób słów nie pozwala na komentarze z większym polotem to proszę się nie dziwić że efekt jest jaki jest... Nikt wam klaskać i gratulować za obrazę nie będzie ;)

Dziękuję, miłego dnia.

_________________
...s4
"Niech ginie ! ! !" :D


28 Lis 2011, o 12:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 277 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron