Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Problem z wczytywaniem :( 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Problem z wczytywaniem :(
Serwer: S3
Nazwa postaci: Elhape
Czas: cały czas :(
Opis:
Około pół roku temu miałem problemy z wczytywaniem gry , konkretnie to w tym temacie jest opisane
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=77&t=6623&start=10
nie wiem jak ale działało :P aż do wielkiej aktualizacji :( Po aktualizacji problem powrócił .
W skrócie nie wyskakuje ostatnie wczytywanie czyli to 3. Zakładam nową postać i normalnie się wszystko wczytuje i mogę grać do czasu aż się wyloguje.Poźniej nie wyskakuje ostatnie wczytywanie i lipa :( Próbowałem flasha zaktualizować ale to nic nie pomogło :(
Może ktoś ma jakiś inny sposób ??


Image

Zapomniałem dodać że dźwięki wczytują się po 100% i na tym koniec :(


Ostatnio edytowany przez LhpTHC, 29 Lis 2011, o 13:28, edytowano w sumie 1 raz



29 Lis 2011, o 13:19
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011, o 06:08
Posty: 232
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Djcompany
Serwer: HardCore
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Witaj.
Próbowałeś kasować historie przeglądarki itd.??
Jak to nie pomaga to proponuje pozbyć się smieci z komputera typu nieużywane pliki.

Ostatnio jak miałem problemy to to drugie pomogło

Pozdrawiam Samashowalik

_________________
Image
Image


29 Lis 2011, o 13:25
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Próbowałem wszystkiego co poradzono mi we wcześniejszym temacie. Czyszczenie,kasowanie,reinstalowanie,ręcznie i programami,różne przeglądarki a nawet inny komputer i nic. W pracy czy u znajomych na innym necie śmiga :(


29 Lis 2011, o 13:31
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Lis 2011, o 18:34
Posty: 3
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
mam wrażenie,że to jest jakaś awaria systemowa,w/g mnie jest to spowodowane,że dodatkowo wczytują się obraz,dżwięki,walka(do ubiegłego piątku tego nie było i gra mi się wczytywała),potem na wczytanie postaci już nie ma miejsca,czasem wczyta mi się aktualny screen z gry i w tym samym momencie jestem wylogowywany,zastanawiam się co zrobić,albo zmienię bibliotekę albo będę musiał pożegnać się z grą,chociaż po kupieniu platyny jest to niemiła opcja.


29 Lis 2011, o 19:09
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
u mnie na pewno winny jest internet tylko nie rozumiem w jaki sposób . Dodam że jak czekam na to wczytanie patrząc na obraz załączony powyżej to po upływie ok 5 min wyskakuje komunikat że zostałem wylogowany dokładnie taki sam jak za długo stoi się afk. Może ma ktoś netię i poda mi dnsy których używa bo już nie wiem co robić :( a grać się chce :)


29 Lis 2011, o 19:31
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 19:01
Posty: 87
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Ja też miałem takie coś jak np bana dostałem to przez jakieś 3 dni teżna dany serw niemogłem sie zalogować spróbuj usónąć historje przeglądarki albo napisz do jakiegoś GM, najlepiej do Administratora


29 Lis 2011, o 22:41
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 19:01
Posty: 87
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Dodam że możliwe jest to że dostąłeś bana na ip np lub ściągnij nowyprogram jak masz np mozille to opere ściągnij lub inny może pomoże


29 Lis 2011, o 22:44
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Zakładam nową postać i mogę grać aż do czasu wylogowania się , na innym internecie gram normalnie wiec nie ma mowy o kwestii sprzętowej czy tam programowej. Chce się tylko dowiedzieć czego może brakować internetowi że ta gra znowu nie chce działać :/


30 Lis 2011, o 11:39
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
moze byc to spowodowane nowymi duperelka mi wgranymi w serwery, oraz pracami technicznymi ktore nadal trwaja na serwerach, i sa one nieczynne jeszcze, pisalo ze do 10:30 mamy 10:52 i nadal sa nie czynne wiec nikt sie nie zaloguje na serwer

ja osobiscie polecam kompa wywalic i kupic nowy, mialem starego kompa i mi sie nie wczytywalo tez i lagowalo, ale kupilem nowego lapka i wczytuje mi sie teraz wszystko bez problemowo

do czyszczenia polecam program odkurzacz, zciagnij go on sam ci wyczysci calego kompa, i potem wylacz kompa wlacz i bedzie dzialac wszystko jak nalezy.


30 Lis 2011, o 11:51
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
ehhhh
Przerwy już nie ma i gram normalnie gdyż mam neta gsm na którym śmiga aż miło tylko drogo .
Lapka mam z prockiem 2x2ghz 2gb ramu i 1gb grafiki więc nie możliwe żeby był za słaby na flashowa gierkę :P


Zmieniałem dns-y tak długo aż zadziałało nie bardzo to rozumiem ale ważne ,że działa :D


30 Lis 2011, o 11:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 239 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron