Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 kneble za slowo baran 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble za slowo baran
owszem wiem ze jest podzial kar 60-720-1440- i wiecej
wiec skoro znasz regulamin powinnas wiedziec ze za slowo baran nie ma kary 720 minut, a jak juz to 60 minut,
za wulgaryzmy sa kary na 720 minut i wiecej jezeli ktos z premedytacja i celowo lamie regulamin wtedy ma 1440- i ty testerem jestes a nie wiesz tego ?


28 Lis 2011, o 15:06
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Cze 2011, o 13:43
Posty: 115
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: kneble za slowo baran
to jeszcze Ci powiem że znaczenie w nadawaniu kary ma nie tylko słowo jakiego użyłeś ale też to w jakich okolicznościach go użyłeś i w jakim kontekście i czy też było to świadome czy nie, u Ciebie widzę że było to świadome więc nie ma się co burzyć tylko godnie ponieść karę. Dodatkowo znaczenie (mniejsze czy większe) ma historia Twoich kar.

Skończyłam dyskusję, pozdrawiam ;)

p.s dobrze że Ty tak wszystko wiesz i jesteś we wszystkim taki oblatany jak nikt z administracji :D

_________________
...s4
"Niech ginie ! ! !" :D


28 Lis 2011, o 15:57
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble za slowo baran
konto mam kupione od innego gracza i jest to zaakceptowane na forum przez gm-a
z tego co wiem to konto nie ma bogatej przeszlosci, wiec tu znaczenie kary ma dosc duze
i owszem jestem oblatany bo czytam i regulamin, i wujek google mi pomaga.
polecam.


28 Lis 2011, o 22:52
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble za slowo baran
koles wczoraj mnie obrazal na globalu zaden mod nie chcial go ukarac bo pisali ze to nie jest zadne z duzych przewinien aby za taka Blachostke karac

http://imageshack.us/photo/my-images/11 ... 02352.gif/

po zloszeniu tego do oblivionn ten dal mu tylko 60 minut dla spokoju na globalu bo tez uwazal ze to nie jest nic szczegolnego

http://imageshack.us/photo/my-images/57 ... 02352.gif/

wiec skoro oblivionn admin uwaza ze to nie jest zadne z wielkich przewinien na ktore warto by bylo zwracac uwage to slowo baran tak samo
i jakim cudem ja dostalem 720 minut a ten koles dostal wczoraj za obrazanie na globalu 60 minut dla spokoju i to wszystko ?

i gdzie tu nie ma stronniczosci ? ja dostalem wieksza kare bo kolega znal admina i napisal mu kilka slowek i dostalem na 12h knebla, a wczoraj byl taki sam przypadek i koles normalnie nie dostal by nic , ale ze podstawilem temat moj na forum to dostal 60 minut.


1 Gru 2011, o 10:40
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: kneble za slowo baran
a może po prostu modzi mają cię już dość? jakoś trudno mi się im dziwić;p


2 Gru 2011, o 05:07
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: kneble za slowo baran
Dzieki mieszczanin ze uwazasz mnie za admina :D moze w niedługim czasie :D


Było pełno tematów na forum, że po 23 nie ma ulgi, gracze robili awantury pod każdym pretekstem jaki dało sie tylko znalezc. Wiec w jednym z tematów GM napisał, że po 23 bedzie troszke wiecej luzu (ponownie) i tak tez sie robi (chociaz sie staramy :D )

Jak widac na ss jest po 23, wiec modzi/gm troszke inaczej juz na to patrza, i własnie dlatego jest tylko 60 min, bo jezeli tak wam na tym zalezy, mozna zniesc ponownie ten luz i wtedy bedzie biadolenie. Opóźnienie w daniu knebla było spowodowane awaria mojego neta która miałem 2 dni (tracenie sygnału) i jest jeszcze nie do końca sprawny.

I jak juz napisali tobie o tym, zanim zaczniesz obrzucac błotem administracje, napisz do niej na priv/pw i zapytaj dlaczego tak sie stało. Jeżeli jestem przy komputerze to kazdemu odpowiem w miare możliwosci, oraz na TS taernu siedze, wiec tam takze mozna mnie złapac i sie dopytac.

Pozdrawiam przyszły Admin :D

_________________
Kocham mojego Szopa :D


2 Gru 2011, o 08:21
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble za slowo baran
niebylo cie po zuceniu jemu knebla wiec napisalem do moda sanhya czy jakos tak odpisala mi ze taka obraza to zadna obraza i wedle jej uznania knebla wogle nie powinno byc ale skontaktowala sie z kolegami i ustanowili ze na 60 minut jedynie moze isc bo takie slowa to nie obelga
no to i baran to tez nie obelga a mimo tego 720 zlapalem
wiec gdzie tu jest jednostonniczosc i rownouprawnienie ?


2 Gru 2011, o 15:14
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 30 Sie 2011, o 18:31
Posty: 60
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble za slowo baran
Nie jego stwierdzenie bylo prawda a Twoje obelga pasuje?? Czlowieku ogarnij sie bo gdzie nie zajrze to Ci cos nie pasuje a jesli mialbys naprawde tak wszystkiego dosc to moze nie wiesz ale nie ma przymusu by grac w te gre.
Wiec skoncz juz te swe nieudolne proby sklocenia wszystkich i zaszczucia ich przeciw moderacji.

_________________
Only S2 :
MegaVDu 80lvl + Szarik 73 lvl
WielkiDruci 69lvl + JOZINzBAZIN 64lvl


2 Gru 2011, o 22:12
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Cze 2011, o 13:43
Posty: 115
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: kneble za slowo baran
Ja nie wiem mieszczanin o co tyle krzyku robisz? rozumiem że jesteś poirytowany ale jak widzisz ta dyskusja do niczego nie prowadzi. W ramach nie wiem czego - chyba rekompensaty za poniesione przez Ciebie straty odnośnie knebla za słowo "baran" przesyłam obrazek (oczywiście którego treści już Ty nie pokazałeś, bo ważne jest że "On dostał tylko 60 a ja 720" och i ach jaka ujma..)
pozdrawiam.

p.s proponuję zamknąć temat bo tak to można wodę lać jeszcze długo ;) Pomijam już że "kolega" mieszczanin sam nie wie z kim rozmawiał i jak przebiegała rozmowa :lol:


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
...s4
"Niech ginie ! ! !" :D


3 Gru 2011, o 13:20
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble za slowo baran
tego akurat niewidzialem bo sie wylogowalem zaraz po kneblu, wiec tu mnie nie oskarzaj ze celowo nie pokazalem tego.


6 Gru 2011, o 01:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 109 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron