Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 meteor 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post meteor
Serwer: S3
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
czy to normalne ze jak w walce mam 4 nobki, wiadomo jak sie ustawiaja 2 na gorze i 2 na dole, to jak wale z meteoru 5 razy i celuje w lewy gorny rog i ten mobek tam padnie, to celownik nie przeskakuje na zadna inna losowa osobe, tylko dalej w ten rog kolejne strzaly z meteorytu padaja a nobki pozostale na dole nieodnosza obrazen-
oraz gdy ktos inny zabije mobka na ktorym ja mam cel i mam zamiar puscic meteor, ale inna osoba pierwsza go zabije np inny mo meteorytem ,to celownik nie przeskakuje na innego mobka, tylko nadal w martwego mobka trafia, co przez to idzie osoby ktore stoja dalej nie odnosza zadnych obrazen, a 4 ataki ida na marne
ale jak wale z kuli czy z iskry i mobek padnie, to celownik przeskakuje na inna osobe i wale w innego mobka, dlaczego tak nie jest z meteorytem ?


4 Gru 2011, o 21:22
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011, o 06:08
Posty: 232
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Djcompany
Serwer: HardCore
Post Re: meteor
Tak ma MO.
Zawsze tak chyba było.
Meteoryt nikomu nie przeskakuje.
Możesz trafić innych ale to z odłamków

Pozdrawiam Samashowalik

_________________
Image
Image


4 Gru 2011, o 21:24
Profil WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: meteor
Meteoryt nie przeskakuje, ale jak mobek w ktorego celowales padnie, to zauwazylam, ze pozniej uderzajac w ziemie jesli trafia odlamkami to czesto jakis mob obrywajac tym odlamkiem dostaje takie obrazenia, jakby dostal glownym atakiem, wiec nie jest tak zle :P


4 Gru 2011, o 22:23
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: meteor
ja nic takiego nie zauwazylem mam tereor puszczany na 3 kreski i moba na dole po prawej i jak trafia w martwego moba to moby na gorze po lewej wogle nieotrzymuja obrazen bo stoja za daleko


5 Gru 2011, o 14:44
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2011, o 04:23
Posty: 65
Miejscowość: Ab'dendriel
Podziękowano: 90 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: meteor
Celuj bardziej w środek :D
Na 7 poziomie masz 57% na trafienie odłamkiem wiec wszystko powinno być ok.

_________________
I chodź bym szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę.
Nieograniczona władza w rękach ograniczonych ludzi zawsze prowadzi do okrucieństwa.


5 Gru 2011, o 18:55
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: meteor
To czy trafisz odłamkiem liczone jest dwa razy, pierw liczone jest, czy w danego moba w ogóle poleci odłamek, a później, czy zdoła się on uchylić, czy go trafi :P

Z przechodzeniem meteorytu to działa tak (dane w zaokrągleniu, ale przykład prawdziwy, sama testowałam).
-Atakuje 2 tygrysy i wale meteorem, ten, w którego wycelowałam dostaje około 1 000 dmg, a drugi o ile dostanie odłamkiem około 300 dmg.
-W tej samej rundzie meteor ubił zaznaczonego tygrysa i dalej uderzał w zwłoki, ale jeśli odłamek trafił ponownie innego tygrysa, to nie dostawał on już około 300 dmg, tylko około 1 000 dmg (choć szanse na trafienie były wciąż takie, jak przy trafianiu odłamkami, o ile odłamek w ogóle w tygrysa poleciał).

Podsumowując:
W meteorycie dmg przechodzi na innego moba, ale szansa trafienia nie.


6 Gru 2011, o 00:53
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: meteor
ok dzieki temat do zamkniecia, odpowiedz satysfakjonujaca jak zawsze od ciebie :)


6 Gru 2011, o 01:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 160 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron