Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Trofea 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2011, o 11:45
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Trofea
Witam. Niedawno do głowy przyszła mi pewna myśl i chciałbym się nią podzielić na forum. Nie jest to może pomysł konieczny już, od zaraz do wprowadzenia a raczej mały szczególik urozmaicający grę. Myślałem konkretnie, tak jak w temacie nad wprowadzeniem trofeów które otrzymywalibyśmy z bossów, i które moglibyśmy nosić jednocześnie jako dodatek do outfitu. Nie wiem czy ten pomysł ma jakąś rację bytu, bo oczywiście należałoby na taki apendyks stworzyć nowe miejsce w ekwipunku co na pewno byłoby okupione sporym wkładem zarówno pracy jak i czasu. Byłbym zapomniał- taki fant wypadałby niezwykle rzadko, lecz dawałby jakąś premię typu siła, zręczność itd.

Jak już mówiłem nie jest to rzecz priorytetowa a jedynie moje kontemplacje. Pozdrawiam.


8 Gru 2011, o 19:39
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 22:14
Posty: 89
Miejscowość: Stalowa Wola
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trofea
W sumie jest jedno miejsce wolne w ekwipunku,więc Twoja propozycja nawet trafna ;) Myślę,że mógłbyś zaproponować jakieś nazwy takich 'gadżetów' i rozwinął jakie statystyki daje każdy przedmiot.Prawdopodobieństwo na wydropienie raczej niższe od rarów powinno być - i naprawa jak już za platynę,żeby nie wszyscy takie coś mieli.

Pozdrawiam


8 Gru 2011, o 19:45
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 15:39
Posty: 44
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trofea
Zauważyłem awatar 2 kolegi i już wiem skąd ten pomysł "zapożyczony" :D , jest on dobry i ciekawy, ale wymaga dopracowania i opisania, każdego trofea osobno, a z tym idzie tworzenie grafik itd., a na koniec wysłuchiwanie narzekań graczy :lol: , ale tekie itemy np. z szansą na zdobycie tego.. hmmm... 0,5% ? , powinny być już od razu do założenia :)

_________________
Umberto(Barbarzyńca) s2
Vorm(Mag Ognia) s2
UmbroSH(Sheed) s3


8 Gru 2011, o 22:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 380 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron