Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Korekta prestiżu oraz zasady gry. 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2011, o 12:43
Posty: 59
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Korekta prestiżu oraz zasady gry.
NECRO ja nie mam dostępu do "strefy", a jestem członkiem gildii, więc może konkrety ? Poza tym, jeśli ktoś coś powiedział/napisał, a Ty nie zweryfikowałeś i powtarzasz toczka w toczkę mając GM'a nie mając jakichkolwiek dowodów oznacza to, iż ubliżyłeś wszystkim z NOname i publicznie nas opisałeś jako frajerów nabijających prestiż na sobie !!! żądam jako członek gildii dowodów na taką sytuacje, a jeśli nie posiadasz i nie masz opcji zdobyć to też to napisz.

Gildartz, widać z s3 mało masz do czynienia i jesteś w tej sytuacji nie obiektywny bo opierasz się tylko na jednej sytuacji tutaj opisanej, a nie na ogólnych zasadach jakie panowały na s3 i sposobach karania za rzeczy "nie zabronione".
przykład który dobrze pamiętam i jego rozwiązanie mnie powaliło to co napisał Drygu wtedy: "Jeżeli ktoś nagminne i świadome będzie wykorzystywał ten błąd to wyciągniemy wobec niego lub gildii konsekwencje". Nie że ktoś używa, tylko że nagminnie, a do tego świadomie tzn. jak to określisz?
1. spytasz: wykorzystywałeś buga specjalnie ?
2. nie wiem o żadnym bugu.
1. aha, spoko to nie wykorzystuj
2. nie wiem jaki to nie będę.

ŚMIECH NA SALI

viewtopic.php?f=119&t=9837
viewtopic.php?f=89&t=8474&hilit=Breaner
popatrz daty, opis problemu, jak dochodzi do buga itp. itd. no i kary,a raczej jej brak :D chyba ze można napisać coś w stylu "ganię Cię" i będzie fajno.

Sorka Gildartz, ale poczytaj z pół roku posty o s3 i banach za bugi itp. zanim się odniesiesz do sytuacji na serwerze i czy sytuacja jest analogiczna kiedy to "nasi" i "wrogowie" otrzymują karę w momencie określenia czegoś jako bug :) życzę miłej lektury bo ma to co nieco stron.


Ostatnio edytowany przez Kokosza, 9 Gru 2011, o 00:34, edytowano w sumie 1 raz



9 Gru 2011, o 00:19
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: Korekta prestiżu oraz zasady gry.
Mało do czynienia? Gram TYLKO na s3, na innych serwerach nie, ach, na s4 mam konto, 1 lvl ma. ^^ Na s3 gram grubo ponad pół roku, może nawet więcej, aktualnie mam 76 lvl, sam byłem członkiem Bagiennych, choć to stare czasy i mój błąd. Więc raczej Twój wniosek o tym, że mam mało do czynienia z s3, powalił mnie na kolana. Poza tym z czytaniem ze zrozumieniem też masz problemy, bo nigdzie nie napisałem, że trzeba Was (?) ukarać, tylko że tak się nie robi, a administracja nie ma powodu do karania Was, w tym wypadku byłem po Waszej (?) stronie, jedynie napisałem, że takie zachowanie, takie coś, co zrobiliście, było poniżające i uwłaczające. Więc najpierw przeczytaj ze zrozumieniem, potem komentuj. Rada na przyszłość. :)

Poza tym ten temat nie dotyczy innych sytuacji. Jest przedstawiona dana sytuacja i ją skomentowałem, czego oczekiwał Szymdaro w pierwszym poście od ludzi czytających ten temat. Nie wiem więc, czemu przytaczasz inne sytuacje. Mają związek z tą sytuacją, czy nie mają - to nie ma znaczenia. Temat dotyczy jednej sytuacji, przytoczonej przez Szymdaro. Mój post się do tej sytuacji odnosił, więc Twoja nań odpowiedź była bezsensowna i nielogiczna, bo albo komentujemy to, co opisał Szymdaro, albo spisujemy kroniki s3 "kto kiedy komu cztery litery lizał". Dziecinada jednym słowem. Jeżeli chcieliście poruszać tematy ogólne i to, co kto i kiedy robił, było założyć temat inny. W tym temacie jest do skomentowania jedna sytuacja opisana przez Szymdaro i ją skomentowałem. Powtórzę raz jeszcze - czytajcie ze zrozumieniem. I dogadajcie się między sobą, co chcecie omawiać, czy to, co opisał Szymdaro, czy całą sytuację s3. To tak, jakbym rozpatrywał kradzież cukierka w sklepie w oparciu o sytuację w PZPN-ie. -.-

@ Edit
Widzę, że nie zauważyłeś znaków zapytania w nawiasach, kiedy pisałem "Was". Ech. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Poza tym poniższym postem wiele wniosłeś do dyskusji, gratuluję. :)
No i, że się powtórzę, sytuacja s3 nie ma nic do rzeczy. Ogarniam czy nie - miałem do skomentowania jedną sytuację i ją skomentowałem. Chcecie dyskutować na temat taki, kto z administracji po czyjej stronie jest etc, załóżcie oddzielny temat, a jak już były zakładane i je pozamykali - peszek. Miałem skomentować sytuację opisaną przez Szymdaro, skomentowałem. Chcesz, bym skomentował coś innego, załóż temat, wyślij link mi na priv, to skomentuję. W tym temacie dyskusja nie dotyczy sytuacji na s3, tylko sytuacji z prestiżem, do której się odniosłem. Jakieś obiekcje?

_________________
Image
Image
Image


Ostatnio edytowany przez Gildartz 9 Gru 2011, o 00:44, edytowano w sumie 2 razy



9 Gru 2011, o 00:28
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2011, o 12:43
Posty: 59
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Korekta prestiżu oraz zasady gry.
No właśnie, ale ogarniasz (hahahaa) jak ja nie jestem od tych co wykorzystali nabijnie tak prestiżu, ani nikt od nas (hahaha) , tak ogarniasz serwa i czytasz ze zrozumieniem :d i rad to Ty mi kolego nie dawaj lepiej, bo widząc jak ogarniasz s3 boję się jak na tym wyjdę.


9 Gru 2011, o 00:38
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2011, o 12:43
Posty: 59
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Korekta prestiżu oraz zasady gry.
Gildartz napisał(a):
Mało do czynienia? Gram TYLKO na s3, na innych serwerach nie, ach, na s4 mam konto, 1 lvl ma. ^^ Na s3 gram grubo ponad pół roku, może nawet więcej, aktualnie mam 76 lvl, sam byłem członkiem Bagiennych, choć to stare czasy i mój błąd. Więc raczej Twój wniosek o tym, że mam mało do czynienia z s3, powalił mnie na kolana. Poza tym z czytaniem ze zrozumieniem też masz problemy, bo nigdzie nie napisałem, że trzeba Was (?) ukarać, tylko że tak się nie robi, a administracja nie ma powodu do karania Was, w tym wypadku byłem po Waszej (?) stronie, jedynie napisałem, że takie zachowanie, takie coś, co zrobiliście, było poniżające i uwłaczające. Więc najpierw przeczytaj ze zrozumieniem, potem komentuj. Rada na przyszłość. :)

Poza tym ten temat nie dotyczy innych sytuacji. Jest przedstawiona dana sytuacja i ją skomentowałem, czego oczekiwał Szymdaro w pierwszym poście od ludzi czytających ten temat. Nie wiem więc, czemu przytaczasz inne sytuacje. Mają związek z tą sytuacją, czy nie mają - to nie ma znaczenia. Temat dotyczy jednej sytuacji, przytoczonej przez Szymdaro. Mój post się do tej sytuacji odnosił, więc Twoja nań odpowiedź była bezsensowna i nielogiczna, bo albo komentujemy to, co opisał Szymdaro, albo spisujemy kroniki s3 "kto kiedy komu cztery litery lizał". Dziecinada jednym słowem. Jeżeli chcieliście poruszać tematy ogólne i to, co kto i kiedy robił, było założyć temat inny. W tym temacie jest do skomentowania jedna sytuacja opisana przez Szymdaro i ją skomentowałem. Powtórzę raz jeszcze - czytajcie ze zrozumieniem. I dogadajcie się między sobą, co chcecie omawiać, czy to, co opisał Szymdaro, czy całą sytuację s3. To tak, jakbym rozpatrywał kradzież cukierka w sklepie w oparciu o sytuację w PZPN-ie. -.-

@ Edit
Widzę, że nie zauważyłeś znaków zapytania w nawiasach, kiedy pisałem "Was". Ech. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Poza tym poniższym postem wiele wniosłeś do dyskusji, gratuluję. :)


to po co znaki zapytania jak tak znasz serwer i jesteś na bieżąco i do tego czytasz ze zrozumieniem ?


9 Gru 2011, o 00:44
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: Korekta prestiżu oraz zasady gry.
Ech, ostatni komentarz z mej strony.
To, czy monitoruję sytuację s3, czy nie, czy jestem na bieżąco, czy nie, czy się orientuję w sprawach s3, czy nie, nie ma znaczenia. Jest jedna sytuacja opisana do skomentowania - komentuję ją. Podam Ci przykład, który przekazem, mam nadzieję, nie przekracza Twej zdolności pojmowania. Żeby odpowiedzieć na pytanie, ile to jest 2+2, nie muszę być zdobywcą nagrody Nobla w dziedzinie matematyki, wystarczy, że umiem dodawać. Żeby skomentować daną sytuację, muszę znać tę sytuację, a nie ogólną sytuację panującą na s3. Tak trudno to zrozumieć? Jeżeli tak, to współczuję, naprawdę. Przedstawiona sytuacja przez Szymdaro - skomentowana przeze mnie i przez innych. Sytuacja na s3, choćby była powiązana z tym tematem, nie jest tematem rozważań, więc Twoje sugestie co do mojej osoby są dziwne i nie na miejscu.

_________________
Image
Image
Image


9 Gru 2011, o 00:52
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2011, o 12:43
Posty: 59
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Korekta prestiżu oraz zasady gry.
To przedstawiaj strony odpowiednio, a nie znaki zapytania co nic nie wnoszą w momencie gdy przedstawiasz sytuacje jak to byśmy my tak postępowali.


9 Gru 2011, o 00:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 273 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron