Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Udźwig niezdecydowany 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Udźwig niezdecydowany
Możliwe, że błąd wywołany przez prace na serwerze, jednak zgłaszam. Może to być np. błąd wywołany przez bonus do udźwigu, który został zabrany.
Udźwig nie pozwala na wrzucenie dropa do ekwipunku, jednak w ekwipunku widnieje inna wartość. Relog nie pomaga:

http://esamo.wrzuta.pl/sr/f/68XBL8M0lr0

http://esamo.wrzuta.pl/sr/f/8qxp2OnlfhY

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


25 Lis 2010, o 05:39
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Udźwig niezdecydowany
W pierwszym przypadku może być tak, że to co dostałeś mogło przekraczać 800 udźwigu. Ale sądząc, o tym, ze zabileś komara, raczej tak nie było. :D

Co do 2 ss'a zawsze tak było, przynajmniej ja tak miałem, gdy udźwig wynosił ponad 800/800 to odpowiedni udźwig się podnosił, :)

_________________
Image - by Xarxas


25 Lis 2010, o 17:21
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Udźwig niezdecydowany
Cytuj:
W pierwszym przypadku może być tak, że to co dostałeś mogło przekraczać 800 udźwigu. Ale sądząc, o tym, ze zabileś komara, raczej tak nie było. :D
System dorzuca ci przedmioty przekroczysz limit.

Co do 2 ss'a zawsze tak było, przynajmniej ja tak miałem, gdy udźwig wynosił ponad 800/800 to odpowiedni udźwig się podnosił, :)
Nie osiągnąłem udźwigu 870/800 ani 800/800 i w tym był błąd. Prawdziwy udźwig podany jest w ekwipunku i jak pisałem relog nic nie zmieniał.

Wrzuciłem błąd tutaj, bo Mantis się spsuł. Błąd minął - wywołany przenoszeniem plików lub końcem premium. :)

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


25 Lis 2010, o 18:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 256 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron