Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 platyna 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:22
Posty: 26
Miejscowość: WrocłaW
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post platyna
Serwer: S1
Nazwa postaci: joiint
Czas:
Opis:
wyrzucielm przypadkeim platryne chcialbym ja odzyskac?? dlaczego gm nie chce mi jej oddacc?? ktos mi to wyjasni??

_________________
JoIInT
ZIELONOMI


15 Gru 2011, o 16:24
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 22:14
Posty: 89
Miejscowość: Stalowa Wola
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: platyna
Wyrzuciłeś przypadkiem .. widzisz to jest tylko i wyłącznie Twoja wina,więc nie licz,że otrzymasz jakiekolwiek odszkodowanie.Temat jak dla mnie jest oczywisty ale nie będę zamykał,poczekam aż wypowie się któryś z GMów.


15 Gru 2011, o 16:26
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:22
Posty: 26
Miejscowość: WrocłaW
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: platyna
jesli nie jestes gm na *ciach* sie odzywasz?? ktos Cie pytal o zdanie??

Nie używaj wulgaryzmów...~Naz

_________________
JoIInT
ZIELONOMI


15 Gru 2011, o 16:52
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 22:14
Posty: 89
Miejscowość: Stalowa Wola
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: platyna
Jako młodszy mod forum oraz zwykły gracz,mam prawo do własnego zdania,więc Twoje pytanie całkowicie niepotrzebne.Na dodatek używanie wulgaryzmów świadczy o Twoim braku kultury.


15 Gru 2011, o 17:21
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:22
Posty: 26
Miejscowość: WrocłaW
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: platyna
Moją kulturą się nie interesuj... a co do moich wulgaryzmów tym też się nie interesuj.

~Wybacz,niestety taka moja praca,błędy jeszcze Twoje poprawiłem.
~Decade

_________________
JoIInT
ZIELONOMI


15 Gru 2011, o 17:47
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: platyna
Jest moderatorem, musi się interesować Twoją kulturą osobistą i używanymi przez Ciebie słowami - taka rola moderatorów, by pilnowali, jak się ludzie wyrażają na forum. Czytają to również młodsi użytkownicy, więc rzucanie bluzgów na lewo i prawo w niczym nie pomaga. Co więcej - zamiast podawać argumentów, rzucasz bluzgami, co pokazuje, jak ograniczony i płytki masz umysł. Zamiast dyskutować, próbujesz kogoś "stłamsić", zakrzyczeć brzydkimi słowami i poniżaniem go. Sądzisz, że cokolwiek tym osiągniesz ponad to, że się ośmieszasz? Nie, nie osiągniesz. Więc zalecam trochę spokoju, ogłady i kultury w stosunkach z innymi użytkownikami tego forum.

Co do problemu - nikt Ci platyny nie zwróci, ponieważ nie ma ku temu powodu. Platyna mogłaby zostać zwrócona, gdyby zniknęła przez błąd gry, czyli nie z winy gracza, a administracji. Ty wyrzuciłeś platynę, więc to Twój błąd. Czemu administracja ma za niego odpowiadać? Jak kogoś potrącisz podczas jazdy samochodem, to twórca auta ma ponosić konsekwencje, bo dał Ci możliwość potrącenia człowieka (produkując samochód)? Nie. Administracja dała możliwość wyrzucania przedmiotów z plecaka, a co wyrzucisz, zależy tylko od Ciebie. Nim coś zrobisz, pomyśl dwa razy, upewnij się co do tego, co wyrzucasz, czy to na pewno to, co zamierzałeś wyrzucić. Twój błąd, więc temat bez sensu. Myślenie nie boli, naprawdę, spróbuj, a się przekonasz. :)

_________________
Image
Image
Image


15 Gru 2011, o 17:53
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:22
Posty: 26
Miejscowość: WrocłaW
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: platyna
Ty gosciu uwazaj z kim tanczysz a co do mojego mysleia moja sprawa,wogole wy moderatorzy za cwani jestescie,kazdy popelnia bledy, a ze zaplacilem za ta platyne mysle ze powinoo mi sie ja oddac,jesli bym to zrobil specjalnie nie pisalabym o ta platyne

_________________
JoIInT
ZIELONOMI


15 Gru 2011, o 19:42
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 22:14
Posty: 89
Miejscowość: Stalowa Wola
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: platyna
Nie groź mi tutaj,bo nie ma tu miejsca na takie sceny,rozumiemy,że popełniłeś błąd ale za błędy się również płaci.Ta sytuacja nauczy Cie ostrożności.I wcale nie jesteśmy cwani.. wykonujemy swoje obowiązki i staramy się utrzymywać porządek na forum,niestety Ty nam w tym nie pomagasz.


15 Gru 2011, o 19:51
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 22:31
Posty: 290
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Silwer
Serwer: Tolnor
Post Re: platyna
Jak już koledzy wcześniej wspomnieli to jest Twój błąd i tylko do siebie możesz mieć pretensję.Takimi słowami:

tthcc napisał(a):
Ty gosciu uwazaj z kim tanczysz a co do mojego mysleia moja sprawa,wogole wy moderatorzy za cwani jestescie


...nie zaskarbiasz sobie sympatii Administracji.Jeśli zgubisz portfel to idziesz do banku żeby oddali Ci to co zgubiłeś?Jak sam wspomniałeś każdy popełnia błędy.Ale jak widać na Twoim przykładzie nie każdy umie pogodzić się z konsekwencjami.Wszyscy rozumiemy że poniosłeś koszty zakupu platyny ale w tej sytuacji nikt nie może Ci niestety pomóc,gdyż to tylko Twoja pomyłka a nie błąd gry.

_________________
Silwer - Rycerz 107 lvl - Tolnor


15 Gru 2011, o 20:06
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: platyna
tthcc napisał(a):
Ty gosciu uwazaj z kim tanczysz a co do mojego mysleia moja sprawa,wogole wy moderatorzy za cwani jestescie,kazdy popelnia bledy, a ze zaplacilem za ta platyne mysle ze powinoo mi sie ja oddac,jesli bym to zrobil specjalnie nie pisalabym o ta platyne


To ja ci to wytłumaczę.
Gracz sam odpowiada za swoje przedmioty jeśli utraci je ze swojej winy wtedy nie ma szans na odzyskanie przedmiotów. Odzyskanie przedmiotu utraconego jest możliwe tylko wtedy gdy zostanie utracony z winy "serwera" np. crash.
Co do zacytowanej wypowiedzi to, że kupujesz platynę do niczego cię nie upoważnia oraz nie daje ci względów u administracji, więc jest to bez różnicy czy kupiłeś ją za złoto, platynę czy dostałeś.

Co do twojego zachowania.
Forum jest miejscem publicznym co więcej przebywa tu sporo osób młodych a nawet dzieci i nie ma tu zezwolenia na takie zachowanie jak twoje. Albo dostosujesz się do zasad tu obowiązujących albo w konsekwencji twoich czynów forum może zostać dla ciebie zablokowane.

Btw. Skoro GM (Jedna z najwyższych instancji) Oznajmił ci, że przedmiot nie zostanie zwrócony to tak będzie i żadne wpisy na forum w tym nie pomogą.
Zamykam.


15 Gru 2011, o 22:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 283 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron