Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Prestiż za bossy 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011, o 16:20
Posty: 44
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Prestiż za bossy
Serwer: S2
Nazwa postaci: SnowSorrow
Czas: all day, all night
Opis:
chodzi mi dokładnie o ten punkt aktualizacji: - zwiększony prestiż za bicie bossów

nijak ma się do do tego co można zaobserwować, prestiż zdobywany na bossach bez rara- fyo, gmo, modli, tiger, lodowy wynosi 1, czasami nawet 0 za fyo i gmo.

przy zdobyciu rara sprawa ma się gorzej niż przed aktualizacją, pamiętam jak za głupi wzorek dostałem coś koło 70 prestiżu, teraz tymczasem za veakany dostałem bajońskie 17 presta...

to jak to w końcu ma być? :) i czy to może być wina tuska?


17 Gru 2011, o 13:41
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Prestiż za bossy
Tia to wina tuska :) a prestiż jest zwiększony przed aktualizacją za krzyżaka i ichi dostawałem zero teraz po 2, jesteś w gildii z prestiżem 30k i to może mieć wpływ na Twój prestiż, tak jak dawniej powyżej 18k prestiżu nie dostawało się z bossów nic albo po 1 pkt tak teraz przy 30k możesz dostawać po 1 pkt itp. Ale czy tak jest na 100% to trzeba Dryga wypytać jak to ustawił :)

_________________
Image
Image


17 Gru 2011, o 14:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron