Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Nie moge zalogowac sie na konto 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011, o 19:17
Posty: 71
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Nie moge zalogowac sie na konto
A bo ja wiem... Ja mam konto Szelestluka, bo znam passy od barteza który mi je kiedyś podał, i tylko zmienił e-mail zmienia a hasło ma to samo:D

_________________
DarkDrakone-s1-lvl46-Druid
Belkin-s1-lvl35-sheed


17 Gru 2011, o 13:07
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Sie 2011, o 13:40
Posty: 88
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Nie moge zalogowac sie na konto
aha to napisz dolordoffist na s1 zeby to wyjasnił


17 Gru 2011, o 13:16
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 21:13
Posty: 157
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Nie moge zalogowac sie na konto
Przez moja głupote dark ja ci nic nie dawałem.Więc je ukradłes.Masz dowody screeny?
Kiedys ci dalem passy ale ponad rok temu i do innego konta.Mystheria kazała mi ,wczesniej abym zalozyl nowy e-mail i tlyko wiedzialy onim osoby zktorymi sie wymienialem i haslo tez bylo inne od tamtego.I włamałes sie na poczte i o to zgłosze sprawe do śadu O naruszenie praw osobistych.Artykuł3,dział2 w kodeksie prawnym .wiec konto powinienes oddac bo to nie jest twojel.A administracja zadecyduje .Prosze odbanowac mareeckii bo misiu nie ma z tym nic wspolnego.Tylko darkdrakone który wczesniej juz ukradł mi konto podając sie za mojego zaufanego przyjaciela Oskara .A poza tym jestem prawnikiem,a gra to hobby.Wiec jesli nie oddasz konta i nie przyzekniesz ze nie bedziesz włamywał sie na poczte online.To zakonczy sie dla ciebie zle ,lub dla twoich rodziców jesli jestes niepełnoletni.Prosze administracje o pomoc.Bo jestem uczciwy i nikogo nigdy nie okłamałem.I nie moglem ci dac dark bo juz raz mi ukradles konto.Nie jestem taki głupi.Wiec jak masz dowody to je przedstaw za ci dawalem passy na konto szelest luk.O mailu [email protected]


17 Gru 2011, o 16:10
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 21:13
Posty: 157
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Nie moge zalogowac sie na konto
A i nie powinienes krasc konta lae zgłosze wszystko do sądu okręgowego w Lublinie o naruszenie prywatnosci.Artykuł czwarty.Kodeks krajowy.A administracaja i prezesi gry wyjaśnią to z poważaniem Bartłomiej Tytuła


17 Gru 2011, o 16:12
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 21:13
Posty: 157
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Nie moge zalogowac sie na konto
Dziecko drogie ja ci podawałem kiedy passy .Bo podawałes sie za mojego przyjaciela Oskara Kostrubca.I to byl e-mail [email protected]
A haslo nie bylo bartez997 tylko kuba997 Wiec nie kłam a e-amil [email protected]
A poza tym Prosze o zbanowanie wszytkich jego konto bo to oszust i ju zniejednego oszukał .Nie tlyko mnie ale tez 4osoby i mam dowody na to i mogą tez zglosić twoje oszustwa.Jego konta do DarkDrakone,ElizaG i pare ukradzionych .I tez kiedys chcial mi sprzedac konto XVI za 500k.Na raty nie dosc ze dalem mu 250k to zmiwenil pasy na XVI i ukradl mi konto Tygrys które pozniej sprzedał.Prawdopodobnie teraz tez chcial moje konto szelstluk sprzedać. I jeśli tego konta nie odzyskam.To dostaniesz podanie do sądu.Mam nadzieje ,że administracja jest mądra w to wierze i Cie zbanują mi stworzą nowy e-amil i haslo. I oddadzą konto.Wierzę w was! To świetna gra lae jest wile oszustów jak szanowny DarkDrakone


17 Gru 2011, o 16:18
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Nie moge zalogowac sie na konto
Rozmawialam z Timentinem i wymiana byla mu zgloszona, ale on jej nie potwierdzil, wiec ban pozostanie na obu kontach.


17 Gru 2011, o 18:25
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Sie 2011, o 13:40
Posty: 88
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Nie moge zalogowac sie na konto
dlaczego niby za co nie potwierdzil bo musial schodzic ale był poinformowany i nie widze problemu skoro wymiana skonczyla sie pomyslnie a nawet bartez prosi zeby mnie odbanowac bo to nie moja wina


17 Gru 2011, o 18:25
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Nie moge zalogowac sie na konto
Ok, sprawdze to jeszcze raz.


17 Gru 2011, o 18:27
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Sie 2011, o 13:40
Posty: 88
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Nie moge zalogowac sie na konto
mam nadzieje ze moje konto zostanie odbanowane skoro ja nie mam z ta sprawa nic wspolnego mam pytanie kiedy dasz jakoms odpowiedz bo chcialbym to wszytko wyjasnic jak najszybciej


17 Gru 2011, o 18:29
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Nie moge zalogowac sie na konto
Wybaczcie, pomyliłam Szelesłuk i Szelestluk dajac bana, juz poprawione.


17 Gru 2011, o 18:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron