Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Podziekowania za Bana 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 00:14
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Podziekowania za Bana
Witam.
Tydzien temu w sobote w nocy dostalem BANA !!! na koncie BONIE, wg. mnie za pisanie glupot na czacie, wg. GMki za cos innego!j Jak juz pisalem byla to noc, okolo 5tej nad ranem, wrocilem z imprezy po kilku drinkach, wszedlem na gre i zaczalem pisac cos na czacie. Warto wspomniec tutaj, ze Ja o owa GMka nieprzepadamy za soba. Moje pisanie nie mialo nikogo urazic ani obrazic jak rowniez niepisalem niecenzuralnych slow na czcie!!! Jednak dostalem BANA!!! Poniewaz jak kiedys do mnie napisala " Ja nie jestem od dyskutowania tylko od decydowania" oczywiscie nie mialem nic do powiedzenia!!!
Uwazam ze ten ban zostal przyznany ze zwyklej zlosliwosci, bo widzialem juz nieraz gorsze przewinienia na czacie, oszustwai kradzieze kont ale za to nikt nie dostal bana !!!

Zmiezajac do sedna sprawy chcielismy podziekowac za BANA naszej GMce Mysterii.
Jak widac ponizej ja bylem tylko gosciem i pogrywalem sobie na koncie brata.

Dziekujemy wszyskim za wspolna gre i Pozdrawiamy
Do ODBANOWANIA.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


18 Gru 2011, o 02:04
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 00:14
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Podziekowania za Bana
No i jeszcze Chcialbym przeciez dodac ze mamy nadziej na natychmiastowe zdjecie bana!!!

A co do zajmowanego stanowiska i decyzji GMki - wg. mnie ..........

Pozdro KodiX :)


18 Gru 2011, o 02:26
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Podziekowania za Bana
Przeniosłem do odpowiedniego działo.
Przy okazji proszę wypełnić formularz odwołania według polecanego schematu, łatwiej wtedy rozwiązać każdą sprawę :)
Pozdrawiam.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


18 Gru 2011, o 09:43
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 22:14
Posty: 89
Miejscowość: Stalowa Wola
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Podziekowania za Bana
Odwołanie złóż na http://www.support.taern.pl

I radzę bardziej argumentować swoje odwołanie,bo raczej nic nie zdziałasz :P


18 Gru 2011, o 09:48
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Podziekowania za Bana
Tak sie sklada, ze zachowalam screeny z calej sytuacji, sami ocencie, czy sie nalezalo.

Nadmienie, ze wczesniej (czego juz nie dalam rady zlapac na screenie) miala miejsce podobna sytuacja, w ktorej Bonie myslal, ze mnie nie ma i napisal niemal dokladnie ten sam tekst ("eeee kurewieckiem" itd.) za co dostal warna, by nie prowokowal i nie podjudzal innych do szalenia na czacie.

A jakbym miala dawac bany za to, ze kogos nie lubie, to by ich bylo baaaardzo duzo, a ty nie jestes nawet w top 10 osob, za ktorymi nie przepadam (nie ukrywam tego, bo jako czlowiek mam prawo kogos nie lubic i nie ma z tym problemu, o ile nie wplywa to na moj osad i sprawiedliwosc kar).

Image

Image


18 Gru 2011, o 17:17
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: Podziekowania za Bana
Ja bym już stracił cierpliwość, kiedy pisał z drugiego konta, z czego jego wypowiedź składała się z praktycznie samych bluzgów, pomówień i wulgaryzmów. Wytrzymałaś aż do trzeciego konta, gratuluję cierpliwości. :) Ban się jak najbardziej należał. Dostał warna za wulga na jednej postaci, nie podziałało, wszedł na drugą, gdzie jeszcze gorzej się zachowywał - dostał knebla i tutaj. Znów nie podziałało, wszedł na trzecią i przegiął. Skoro kneble i warny nie skutkują, jedynym rozwiązaniem jest ban. Odwołanie w tej sytuacji byłoby tak głupie, jak podniesienie VAT-u. Więc nawet nie radzę pisać z tym do supportu, bo to bez sensu.

_________________
Image
Image
Image


18 Gru 2011, o 18:37
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 22:14
Posty: 89
Miejscowość: Stalowa Wola
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Podziekowania za Bana
Cofam swoje zdanie,po tym co zobaczyłem.Człowieku,nawet nie masz po co się tłumaczyć,ban nie zostanie odwołany.Wielokrotne wulgi i na dodatek obraza świadczy o Twojej zerowej inteligencji.Ode mnie również gratulacje Mysth za cierpliwość :)


18 Gru 2011, o 18:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 275 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron