Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Błąd zadanie ja: włamywacz 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Gru 2011, o 16:14
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Błąd zadanie ja: włamywacz
Serwer: S4
Nazwa postaci: Nyua
Czas: 15:16
Opis:
Otóż mam taki problem, mam zadanie, aby dla Fergusona oddać fiolkę z trucizną. Ferguson przyjął fiolkę, bo straciłam z plecaka, ale już gdy ma mi dać 500 złota za wykonanie zadania, to nie mogę zakończyć dialogu ponieważ nie mam żadnego wyboru kwestii jaką mam powiedzieć. Co zrobić, aby zaliczył mi misję?
Image
Ahhh... kolejny problem, który jest kontynuacją problemu powyżej... Nie mogę zakończyć misji Ucieczka poza horyzont, bo Darko Gnarl dał mi misję, abym zabił w tej jaskini bandytów, ale bandyci mi się nie pojawiają tylko jest tam Ferguson ze swoimi ludźmi, bo nie mam wcześniejszej misji zakończonej... Jeśli trzeba to do tego mogę też ss'a zrobić, ale sądzę, że nie trzeba, bo z tym będzie dobrze jak zrobię quest z Fergusonem... Udało mi się rozwiązać drugi problem, zamiast oczyszczać jaskinię z bandytów, to zapłaciłam 1600 złota za ster... Ale dalej pozostaje problem pierwszy!

I jeszcze jeden problem, wykonałam misję krwawe zaloty... Dostałam 13k doświadczenia i teraz mam 13 poziom i 34911 / 28200 doświadczenia.... Co zrobić, aby wbił mi się ten 14 poziom?

Drugi problem już rozwiązałam, wystarczyło zabić potworka.


Ostatnio edytowany przez karolciaztrz 25 Gru 2011, o 00:02, edytowano w sumie 3 razy



24 Gru 2011, o 16:20
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2011, o 17:10
Posty: 594
Miejscowość: s2
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błąd zadanie ja: włamywacz?
Dodaj ssy....

_________________
‎"I bierz co Ci dane, bądź losu panem!"

Pomoglem? Daj kufelek browarka :=)


https://www.facebook.com/pages/The-Prid ... 2137125151 Like'nij! 2 admin strony fanowskiej na fejsie!


24 Gru 2011, o 18:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 130 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron