Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Ważne . 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2011, o 13:32
Posty: 37
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Ważne .
Otóż mam taki problem lubie sie czasem pokłócić z modami za niesłuszne knebla bo takich jest dużo... Wczoraj dostałem knebla za... ? Zacenzurowanie słowa kwejk napisałe k****a
Jak widać natym obrazku Image Pochwili ban na 720 minut za wulgaryzmy. Od kiedy słowo kwejk jest wulgaryzmem ? Zacenzurowałem to ponieważ tak zeby porpostu niebyło że to jest cos poza taernem... A pozatym trudno sie domyśliś o "Co ja pacze" że to jest z kwejka ??? A teraz logika wypowiedzi co miało by to oznaczać??? Myśle że mod najprawdopodobniej ujął to za słowo na k :) ale jest jedno ale , te słowo ma liter 5 a ja napisałem k****a czyli kwejka... Next plase:)
Dzisiaj godzina 11:12 Ladak[55]: Tego poranku krew żyłach płynęłal wolniej... Fred usłyszał tupot zza szafy lecz pomyślał że to myszy.Ostrze noża przbiło jego płuca,serce...Krew zaczęła sikać na wrzystkie strony... I tak oto fred pomalował pokoj. KONIEC! No wiem że troche to niezgodne... Ale łuknitro tak robił i nic nie dostał... A dlaczego bo najprawdopodobniej to jest waśsz kolega. I nie, nie proszę o wypowiedź jakichśtam lodzików , gebecików tylko stwórców gry.
Jeżeli obrazek nie działa to http://www.picshot.pl/public/view/55455

_________________
Image
=55=VooDoo
Image


26 Gru 2011, o 12:45
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Ważne .
Po przeczytaniu twojej wypowiedzi nasuwa się pytanie po co ocenzurowałeś słowo "kwejka"? Raczej za napisanie tego słowa nikt by się nie doczepił.
Cytuj:
A pozatym trudno sie domyśliś o "Co ja pacze" że to jest z kwejka

Nie każdy przegląda kwejka i nie każdy musi się domyślać co miałeś na myśli.
Cytuj:
A teraz logika wypowiedzi co miało by to oznaczać??? Myśle że mod najprawdopodobniej ujął to za słowo na k ale jest jedno ale , te słowo ma liter 5 a ja napisałem k****a czyli kwejka

Na logikę to obydwa wyrazu pasują do kontekstu wypowiedzi. Ale z powodu zagwiazdkowanej części wyrazu tylko jedna opcja wydaje się tu prawidłowa.
Ilość gwiazdek nie ma tu nic do rzeczy często jak ktoś chce coś ocenzurować to wstawia przypadkową ilość gwiazdek lub tylko jedną zastępującą cały środek wyrazu.
Sam jesteś sobie winny w tym przypadku.
A po przeczytanie tego:
Cytuj:
Otóż mam taki problem lubie sie czasem pokłócić z modami za niesłuszne knebla bo takich jest dużo...
śmierdzi to prowokacją na kilometr.


26 Gru 2011, o 14:08
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2011, o 13:32
Posty: 37
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Ważne .
Ocenzurowałem słowo ponieważ jest to inne niż taern. A pozatym mała część adminsitracji się uwźięła, ponieważ banują za takie rzeczy którzy inni gracze robią i nic...
A pozatym nie jesteś w mojej sytuacji i nierozumiesz tego.

_________________
Image
=55=VooDoo
Image


26 Gru 2011, o 14:45
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Ważne .
Wielu graczy probowalo zagrywek typu "Napisalem kur.., bo chodzilo mi o kurka", ale niestety bujac to nie nas, a cenzyrowane wulgi sa karalne tak samo jak niecenzurowane. Tu nie ameryka i takimi tlumaczeniami sprawy nie wygrasz.


28 Gru 2011, o 10:11
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Ważne .
Mystheria napisał(a):
Wielu graczy probowalo zagrywek typu "Napisalem kur.., bo chodzilo mi o kurka", ale niestety bujac to nie nas, a cenzyrowane wulgi sa karalne tak samo jak niecenzurowane. Tu nie ameryka i takimi tlumaczeniami sprawy nie wygrasz.


Z kontekstu wypowiedzi wyraznie wynika, ze chodzilo mu o "kwejka". Bez urazy, ale trzeba byc ulomnym, zeby tego nie widziec.

Pozdrawiam i zycze wiecej "trafnych" decyzji.


28 Gru 2011, o 11:04

Podziękowali: Ziooomalo (30 Gru 2011, o 19:32)
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2010, o 11:03
Posty: 904
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: LaFuria
Post Re: Ważne .
- stosowanie słów powszechnie uważanych za obsceniczne / obraźliwe / urażające ludzką godność / wulgaryzmów, również w formie ocenzurowanej (np. za pomocą "****", pozornych literówek itp.);

Nikt się nie będzie domyślał co Ci chodziło po głowie. Regulamin jasno mówi, że cenzurowanie w postaci *** jest objęte karą.

_________________
------------------------------------------------------------------------------
Image


29 Gru 2011, o 14:33
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: Ważne .
Jak najbardziej knebel się należał. Inaczej w żadnym przypadku "gwiazdkowania" czy "kropkowania" by się kneble nie należały, ponieważ każdy może się bronić, że "ja nie to miałem na myśli". Jeżeli chcesz być bezpieczny, pisz tak, by nikt nie miał choćby cienia podstaw do tego, żeby Ci knebel dać. Jeżeli szanse są na to, to knebla dostaniesz. Żadne z moderatorów czy GM-ów czytać w myślach nie potrafi, więc skąd mają wiedzieć, co miałeś na myśli? A nie każdy przegląda kwejka, by wywnioskować, że o niego chodziło z sensu wypowiedzi. Ja bym się w życiu nie domyślił, bo nigdy na kwejku nie byłem. Nawet nie wiem, co to jest "co ja pacze?", chociaż na YT często widzę pod niektórymi filmikami. :)

_________________
Image
Image
Image


29 Gru 2011, o 14:50
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Ważne .
Tu niczego nie trzeba sie domyslac. Odmiencie sobie "ciach." przez przypadki i wstawcie na koncu wypowiedzi "Naogladal sie k****a", a pozniej wstawcie tam sobie dopelniacz od "kwejk" :)

Ponownie pozdrawiam, ponownie zycze trafjnieszych/przemyslanych decyzji i wiecej racjonalnego myslenia.

Nawet w "" nie można pisać tak brzydkich słów!!!
~~Pirek


29 Gru 2011, o 15:30
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: Ważne .
Rzecz w tym, że niektórzy używają słowa na "k" jako przecinka, nie odmieniając go w ogóle. Często się widzi teksty typu (wybaczcie wulgaryzmy): naczytał się "słowo na "k" nijak nieodmienione"("ciach") i teraz szpanuje - tekst czesto odnoszący się do mnie na chacie na przykład. Pasuje tutaj to słowo? Nie. Jest odmienione? Nie. A praktycznie to samo odniesienie co do przytoczonego wyżej fragmentu. Naczytał się/Naoglądał się... Na jedno wychodzi, prawda? Jakoś nie widzę, by wielu ludzi na chacie poprawną polszczyzną pisało i odmieniało dokładnie przez przypadki, więc akurat gramatyka tutaj nie jest żadnym argumentem.

Jesteś moderatorem powinieneś dawać przykład !
~~Pirek


To Ty też zacznij pisać poprawnie. :) Gildartz.

_________________
Image
Image
Image


29 Gru 2011, o 15:50
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Ważne .
Nie ma się co tu rozczulać po prostu to próba prowokacji oraz usilne starania by pokazać swoją raję. Regulamin regulaminem knebel został uznany za słuszny.


29 Gru 2011, o 20:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron