Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow 

czy GM Modzi sModzi powinni przynalezec do gildii ?
tak 63%  63%  [ 57 ]
nie 29%  29%  [ 26 ]
moga w wlasnej gildii 8%  8%  [ 7 ]
Razem głosów : 90

 Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
rozumiem argumenty dotyczące Gildii i sam poważnie rozważam odejście z Gildii tylko jest jeden argument przeciwko - tylko będąc w Gildii na bieżąco GM może oceniać problemy i błędy dotyczące właśnie Gildii - dzięki temu sprawniej działa...

do tego jak pisałem wyżej, jeśli macie wątpliwości że któraś Gildia ma fory ze względu na to ze jej członkiem jest GM to piszcie do Adminów, ale przedłóżcie dowody a nie frazesy o stronniczości lub podejrzeniu stronniczości - od tego że komuś coś się wydaje jeszce daleko do tego że tak jest...

ps. @ up
a czy on-time przeniósł kogoś z Immortal? a może przenosił w tym czasie inne osoby/teamy i robił to po kolei? nie da się przenieść wszystkich w tym samym czasie i jeśli piszesz o wyścigu na DZ to chyba powinieneś wiedzieć, że zaczynając chwile później nic się nie traciło - ten co szedł pierwszy przecierał szlak i zużywał poty


4 Sty 2012, o 12:07
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 03:27
Posty: 25
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Śmiech na sali z wami ciekawe czy gmom będzie się chciało grać samemu bez gildi co będą robić żadnych bosów żadnych wypraw bo przecież wyprawy z graczami to też objaw stronniczości czasami zastanówcie się co piszecie i po kiego takie głupie ankiety zakładać dla 10 płaczków. Najlepiej niech nie będzie gmów i samowolka bo kto będzie chciał godzinami siedzieć nie mogąc normalnie pograć . Czyli modzi też nie powinni być w gildiach przecież mają dużą władze i też mogą być stronniczy . A ty Grigorian jak nie masz żadnych dowodów nie zarzucaj nic immortal.


4 Sty 2012, o 12:11
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2011, o 12:48
Posty: 24
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
No to zaraz zrobie haje panie gipson


4 Sty 2012, o 12:13
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
elkoyote napisał(a):
mozecie grac poza gildiamii :) taka opcje tez zalozylem


Dziękujemy Ci łaskawco...

Gracze zawsze narzekali na administracje, narzekają i będą narzekać... To kolejny element tej pracy. Nie dość, że nie raz musimy sobie żyły wypruwać, aby załatwić naraz 10 spraw (jednocześnie bijąc ducha zamku ^^), pomóc temu, pomóc tamtemu, tutaj szukać błędu, tam goniąc oszusta, tutaj ogarniając czat, etc. etc. to jeszcze trafiają się tacy co spędzają sen z powiek i dręczą nieustannie
"CZEMU OD 30 SEKUND JESZCZE NIE NAPRAWIŁEŚ MI TEGO BŁĘDU QUESTEM?!?!"
"Ależ już się tym zajmuje...?"
"ADMINISTRACJA JEST DO NICZEGO! NIE WIEM CO WY TAM ROBICIE?????1111"
Po czym po 5 minutach sprawdzania wszelkich możliwości wystąpienia błędu w opisanej przez gracza sytuacji okazuje się... że gracz nie zauważył czegoś i najzwyczajniej w świecie to żaden błąd, a jego niedopatrzenie... ^^

90% błędów to właśnie niedopatrzenia graczy, a my to wszystko musimy "załatwiać", tłumacząc graczom i szukając nieistniejących błędów, będąc jednocześnie poganiani za niekompetencje.

Dodajmy do tego, że większość graczy nas nienawidzi, bo przecież GM to na pewno "Stronniczy!" "Przedmioty se dodaje!" "Pewnie na kodach jedzie!"
ulżyjcie nam w bólu i pomyślcie czasem o tym, że tak na prawdę, to my też jesteśmy tylko ludźmi i wbrew wszelakim pozorom na prawdę staramy się wam pomóc i zrobić wszystko jak najlepiej inaczej nie piastowalibyśmy takiego stanowiska.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


4 Sty 2012, o 12:21
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Wrz 2011, o 09:06
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Tak na moj gust nikt kto ma jakies prawa do zarzadzania nie powinien uczestniczyc czynnie w grze,a takze przystepowac do gildii,patrzac na inne gry np.Tibia tam gm nie uczestniczy w grze,dba o porzadek,zwalcza graczy korzystajacych z nielegalnego oprogramowania(boterow),a swoj poswiecony na to czas ma wynagradzany w postaci pienieznej...Tak samo powinno byc w taernie,chcesz byc gm-em?? nie graj...chcesz grac??nie badz gm-em^^


4 Sty 2012, o 12:21
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 19:13
Posty: 32
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Zmien w ankiecie "powinni" na "mogą". Nikt nigdy nikomu nie karze wstępować do gildii :)


4 Sty 2012, o 12:25
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
To bardzo zły pomysł w grze w której byłem adminem zastąpiono nas zwyczajnych graczy którzy byli Adminiami osobami nie grającymi, i od razu zaczęło się ignorowanie zgłoszeń obojętność, brak wiedzy na niektóre tematy. Tylko aktywnie grająca osoba jest w stanie być dobrym Gm/modem. Bo wie co się dzieje. Jęczycie tylko o tej stronniczości a porządnych dowodów nikt nie ma. Tak samo gadać, że gm podkręcają sobie postacie a nawet nie wiecie jakie oni maja możliwości i jak bardzo są kontrolowani.
Z dniem w którym normalni gracze przestaną pełnić funkcje zaczną się wielkie problemy.
A do tego osoba nie grającym które będą adminami/modami/GM trzeba by wypłacać realne pensje bo nikt by za darmo tego nie robił nie mogąc grać.
Dalej idąc tym tropem to nie grający GM/Smod i tak zawrze dużo znajomości i znów będzie że jest stronniczy bo "temu dał kicka bo z nim wczoraj rozmawiał a mnie nie zna i dał mi knebla :("


4 Sty 2012, o 12:27

Podziękowali: Dieeu (8 Sty 2012, o 00:15)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Wrz 2011, o 09:06
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Heavenmaker...To fakt ze problemy z gildiami łatwiej bedzie rozwiazywac bedac w gildii,jest was (gm-ow) na s3 chyba ze 14,wiec zalozcie swoja gildie,bo na moje oko powinniscie wyprzedzic inne gildie po to by zapobiegac tym problemom(bledom) zanim jakas inna gildia je napotka...


4 Sty 2012, o 12:29
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Mefisto napisał(a):
Heavenmaker...To fakt ze problemy z gildiami łatwiej bedzie rozwiazywac bedac w gildii,jest was (gm-ow) na s3 chyba ze 14,wiec zalozcie swoja gildie,bo na moje oko powinniscie wyprzedzic inne gildie po to by zapobiegac tym problemom(bledom) zanim jakas inna gildia je napotka...

Haha I zaczną się płacze, że w gildii są sami GM i dodają sobie surke itp bo mają 1 miejsce w rankingu. To bardzo zły pomysł. I się sie sprawdzi 14 osób nie wyłapię błędów na które napotyka się 200 000 ludzi.


4 Sty 2012, o 12:34
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
to ja może wyjaśnię tą szaloną liczbę GMów

aktywnych na s3 jest obecnie 3 GMów - Nekroskop, CasanovaOblivionn i HeavenM
Nekroskop i ja mamy utworzone konta specjalne tzw. mutantów do zadań specjalnych, do tego jest kilku GM mających swoje postaci do pomocy ale na co dzień grających na innych serwerach - sprawdź sobie daty ich ostatnich logowań - bardzo często to sa logowania sprzed 2-3 miesięcy...

Realnie na s3 jest 3 aktywnych GMów choć każdy ma jakieś alternatywne postaci do celów wspierania gry/graczy czy organizacji Eventów


4 Sty 2012, o 12:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron