Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow 

czy GM Modzi sModzi powinni przynalezec do gildii ?
tak 63%  63%  [ 57 ]
nie 29%  29%  [ 26 ]
moga w wlasnej gildii 8%  8%  [ 7 ]
Razem głosów : 90

 Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Wrz 2011, o 09:06
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Pirek napisał(a):
Mefisto napisał(a):
Heavenmaker...To fakt ze problemy z gildiami łatwiej bedzie rozwiazywac bedac w gildii,jest was (gm-ow) na s3 chyba ze 14,wiec zalozcie swoja gildie,bo na moje oko powinniscie wyprzedzic inne gildie po to by zapobiegac tym problemom(bledom) zanim jakas inna gildia je napotka...

Haha I zaczną się płacze, że w gildii są sami GM i dodają sobie surke itp bo mają 1 miejsce w rankingu. To bardzo zły pomysł. I się sie sprawdzi 14 osób nie wyłapię błędów na które napotyka się 200 000 ludzi.



gildia w ktorej beda gm-owie nie musi byc uwzgledniama w rankingu,jesli ich gildia bedzie daleko przed innymi to wylapie bledy,jaki blad moze byc u cb w gildii a np u mnie juz nie>>?? jak jest blad to w kazdej taki sam,wiec skoncz filozofowac^^ pozdro xD


4 Sty 2012, o 12:39
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:49
Posty: 150
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
To według waszych zarzutów skoro moja żona jest od 6 miesięcy modem to mam ją teraz wyrzucić z gildii i może z domu jeszcze, żeby stronniczości nie było. Problem zawsze widzi ten co rzekomo został pokrzywdzony zdaniem moda/gma. A ciekawe ile razy administracja wam w czymś pomogła ale tego już nie widzicie..

_________________
BadylBamber s2


4 Sty 2012, o 12:40
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Mefisto napisał(a):
Heavenmaker...To fakt ze problemy z gildiami łatwiej bedzie rozwiazywac bedac w gildii,jest was (gm-ow) na s3 chyba ze 14,wiec zalozcie swoja gildie,bo na moje oko powinniscie wyprzedzic inne gildie po to by zapobiegac tym problemom(bledom) zanim jakas inna gildia je napotka...

Gmów na s3 jest dwóch lub trzech. To że na ekipie jest 14 postaci to nie znaczy, że tyle jest w rzeczywistości gmów. Niektórzy gmi z innych serwerów tworzą sobie postacie na innych serwach "na wszelki wypadek" lub po prostu ktoś z danego serwera ma więcej niż jedną postać.

Mefisto napisał(a):
Tak na moj gust nikt kto ma jakies prawa do zarzadzania nie powinien uczestniczyc czynnie w grze,a takze przystępowac do gildii,patrzac na inne gry np.Tibia tam gm nie uczestniczy w grze,dba o porzadek,zwalcza graczy korzystajacych z nielegalnego oprogramowania(boterow),a swoj poswiecony na to czas ma wynagradzany w postaci pienieznej...Tak samo powinno byc w taernie,chcesz byc gm-em?? nie graj...chcesz grac??nie badz gm-em^^

Powiedz mi teraz proszę... Sprawowałeś funkcję GM w Tibii? Wątpię. Więc skąd niby wiesz jak wygląda sprawowanie tej funkcji? Nie wierzę, że GM nie grywa sobie normalnie (nie powiedziałem, że postacią z uprawnieniami gm'owskimi). Drugą sprawą jest to, że Tibia ma zupełnie inny system gry niż Taern i nie ma co marchewki do pietruszki porównywać bo "obie są długie".

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


4 Sty 2012, o 12:41
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2011, o 12:48
Posty: 24
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Ja widzę który GM/Mod pomaga a który się nie nadaje na taką funkcje..ale to osobny temat


4 Sty 2012, o 12:44
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 02:24
Posty: 471
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 63 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Jestem na tak,bo swoich znajomych i tak traktuja poblazliwiej.Nie robi to roznicy czy sa w gildii czy nie.

_________________
Kumple


4 Sty 2012, o 13:00
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 20 Cze 2011, o 23:04
Posty: 526
Miejscowość: Kutno
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Mefisto napisał(a):
Tak na moj gust nikt kto ma jakies prawa do zarzadzania nie powinien uczestniczyc czynnie w grze,a takze przystepowac do gildii,patrzac na inne gry np.Tibia tam gm nie uczestniczy w grze,dba o porzadek,zwalcza graczy korzystajacych z nielegalnego oprogramowania(boterow),a swoj poswiecony na to czas ma wynagradzany w postaci pienieznej..


Po 1 w Tibi nie ma juz gm"ow zastapil go nic niewarty system:)

Po 2 sam sobie odpowiedziales na to pytanie:)
Gm/modzi maja co robic, poswiecaja swoj wolny czas, aby wam bylo lepiej a wy tylko narzekacie a nie dostaja za to realnej wyplaty.

Aby nie bylo osadow o stronniczosc nalezaloby zatrudnic prawdziwych pracownikow, wtedy nie bylo by posadzania jacy to ludzie z administracji sa niesprawiedliwi itp

_________________
--
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cud trzeba chwilę poczekać ;)


4 Sty 2012, o 13:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Zróbcie jakąś zrzutkę i zacznijcie nam płacić za to co robimy, to mogę pomyśleć nad porzuceniem gry.

Jesteśmy sprawdzani, więc nie ma mowy o oszustwach. Jeśli zaś ktoś widzi coś nie tak - PW do admina stoi otworem.
Stronniczość przy kneblach itd.? To równie dobrze moglibyśmy mieć zakaz posiadania znajomych, bo do tego się to sprowadza (a propos właśnie zbanowałem jednego znajomego).
Wymyślacie jakieś bzdury o tworzeniu własnej, GMowskiej gildii. Oczywiście 3-osobowej, bo więcej nas nie ma. Równie dobrze, możemy w ogóle pozostać niezrzeszeni, ale ponieważ jesteśmy GRACZAMI, którzy w jakimś stopniu się wyróżniali i dostali uprawnienia do pilnowania porządku, to chyba logiczne, że chcemy pograć? Jeśli ktoś wpada na genialny pomysł, abyśmy grali na każdym innym serwie poza naszym, to równie dobrze może nam w ogóle zabronić grać - ciekawe jak mam pilnować jednego, a grać na drugim.

Cóż tam jeszcze mądrego było... W sumie takiego nic do tej pory nie znalazłem... Ale o, pozostanie niezrzeszonym, tak? Jak już pisałem, jestem graczem i mam możliwość korzystania ze wszystkich dóbr i form rozrywki jakie oferuje gra normalnym graczom. Wystarczy, że nie mogę brać udziału w eventach, choć uwierzcie mi, też chętnie bym polatał.
Grając mamy motywację, żeby opiekować się serwem najlepiej jak umiemy. Jeśli chcecie zamiast nas mieć chłodnych urzędników - idźcie do Urzędu Skarbowego.

To jak, robicie zrzutkę?

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


4 Sty 2012, o 14:03
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Na wstępie - nie mam nic przeciwko grającym adminom - ba - takie wyjście jest o niebo lepsze niż ludzie z zewnątrz nie ogarnięci w temacie.

Z tym, że zawsze będzie jakieś "ale". Dla tych którzy pamiętają początki s3 (I kwartał 2011) był taki jeden gm który znajomych przenosił na instę modliszki, dodawał xp, i kaskę. Oj takie drobne przekręty (po jakimś czasie oczywiście wszystko wyszło na jaw). Były też czasy 2 innych gm którzy trzymali się z pewną grupą graczy którzy to - dziwnym trafem - wygrywali konkursy-eweny. No ale nic nie udowodniono - ja też nikogo nie oskarżam - tak czy siak daje to do myślenia. Dlatego nie dziwię się głosom mówiącym o stronniczości gm-ów.

To czy gm będzie w gildii z kimś a przy okazji z resztą gm-ów nie jest wyznacznikiem stronniczości. Fakt - może budzić podejrzenia ale tak samo może działać "zły" gm który ma znajomych w innej gildii. Nie ma na to reguły.
Ten temat będzie wiecznie żywy tak samo jak to, że na 4-5 miejscu rzadziej dropią rary niż na 1-3. W teorii jest po równo w praktyce każdy „wie” jak.

Prawdą natomiast jest to - i to znaną z autopsji (nie tylko z gry ale i z życia) - że łagodniej traktuje się znajomych tak samo jak ich problemy rozwiązuje przed innymi.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


4 Sty 2012, o 15:17
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 22:14
Posty: 89
Miejscowość: Stalowa Wola
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Nie mam zamiaru głosować w tej ankiecie, ale wypowiem się tym jakże bezsensownym temacie.

Pomimo większych możliwości GMów, Moderatorów, Testerów itp. to przecież jesteśmy ludźmi tak jak Wy. Nie wiem po co zabierać nam przyjemność przebywania w gildii, szczególnie, że podejrzenia o stronniczość zawsze są i będą. Samo siedzenie na czacie, jest monotonne, a z czasem robi się nudne.

Z Twojej inicjatywy wynika, że nagrodą za pomoc niesioną graczom, jest wykluczenie członka Ekipy z przebywania w gildii z innymi graczami, ponieważ może budzić to podejrzenie stronniczości. No powiem Ci, że ja tego nie widzę pozytywnie w moich oczach :)


4 Sty 2012, o 15:55
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ankieta dotyczaca Gm Modow sModow
Desacred, małe a propos: ja się raczej obawiam, że dla znajomych jestem zbyt surowy, bojąc się właśnie stronniczości :P

mam niestety to samo ~HM

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


4 Sty 2012, o 16:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 283 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron