Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
 Nowy " Krytyczny " 

Jak wy myślicie ??
Ankieta zakończyła się 6 Lut 2012, o 15:41
Super 71%  71%  [ 70 ]
Nie super 29%  29%  [ 29 ]
Razem głosów : 99

 Nowy " Krytyczny " 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
jest ryzyko jest zabawa, szansa na krytyk jest taka jak szansa na rara, juz nie opowiadajcie ze wam z każdego bossa rar leci, zmiana jak najbardziej dobra, mogąca wnieść element zaskoczenia do oklepanych scenariuszy walk

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


6 Sty 2012, o 16:36
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 18:41
Posty: 109
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
To uderzenie krytyczne całkowicie zaburzy podział lvl-owy chodzenia na bossy. Dostać za ponad 1,6k lub co gorsze 2, 4k hp na modle sprawi,że tam +80 będą mogli bez dużych nerwów chodzić. To samo dotyczy się innych bossów. W pvp będzie teraz niesamowity dreszczyk emocji dodatkowych :D . Osobiście jestem za zmniejszeniem % wejścia uderzenia krytycznego.

_________________
Druid/Barbarian
Są epiki, jest zabawa.


6 Sty 2012, o 16:44
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lis 2010, o 13:12
Posty: 453
Miejscowość: Podniebyle
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
a ja jestem za zwiększeniem szansy na krytyka :twisted: niech sie coś dzieje a nie ciągle to samo niech będzie troche adrenaliny :D

_________________
Image


6 Sty 2012, o 17:04
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:45
Posty: 93
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Adrenalina to adrenalina ale bicia bossów było by trudne, ciekaw jestem jakby to było podnieść kryta i na Valdka skoczyć :)

_________________
S3


6 Sty 2012, o 17:28
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 26 Gru 2011, o 01:49
Posty: 151
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Nick w grze: Lufen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Jezu zrobili coś fajnego a tu Noby majaczą to jest tylko 3% jak byłem na dz to chyba 15 razy było krytycznych co do 1-20lvl to jest nie za dobry pomysł z tym krytykiem ja oczywiście daje 9/10 ale mogli to jeszcze dopracować aha i przez ten update to ruszyć się nie da takie lagi :/



A i jak byłem na GMO to graczowi walnął chyba z 1,5k i padł ale za to dał mi Opoke ^^

_________________
Nicki-LufenBack
Level-140
Profesja-Rycerz
Serwer-Larkas
Gildia-Valhalla


6 Sty 2012, o 17:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 29 Gru 2010, o 15:49
Posty: 13
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Za zwiększeniem krytyka i samym krytykiem oczywiście głównie MO i Barb się opowiadają bo mało im przecież obrażeń :p.Osobiście uważam że pomysł z krytykiem jest nietrafiony lub przynajmniej do poprawki dlaczego ? już punktuję :) oprę to na moim voodoo 59 lvl

1. Exp, nie grałem jakieś 8 miesięcy po powrocie miałem szok bo dwa misie mnie biły jak chciały , no cóż mówi się trudno, zacząłem bić po jednej sztuce misie , aktualnie po wprowadzeniu zmiany nawet 1 miś mnie bije, niby szansa na krytyk 3% a ciekawostką było to ze na 10 miśków to 4 udało się "kritnąć" 2 razy w ciągu walki a z kolei 3 innym po razie, gdzie tu te 3 % ?
Inny przykład to Ichi , do tej pory miałem z nim ciężko, bo uroki prawie nie wchodzą ( skuteczność uroków to przedział miedzy 19 a 26% , raz na ileś tam bić mam skuteczność na poziomie 52% ale to inny temat ) , po zmianie poszedłem sobie z ciekawości, wynik taki ze ichi mnie dosłownie zmiażdżył, rozjechał mnie jak walec drogowy dosłownie.

2. PVP. prosty przykład teraz nawet zdebuffowany MO i Barb się śmieje z vd , dlaczego ? otóż starczy że mnie raz trafi a te tzw. krytyki na 3% zdarzają się dziwnie często i leżę , tymczasem uroki żeby weszły, to trzeba chyba wykupić specjalną taryfę u bogów ludu taernijskiego ( zanim VD wrzuci uroki wymagane do ukazania, to dawno będzie zimnym trupkiem :p )

Tyle się pisało ze Taern jest odmienny od innych gier na rynku, że nie będzie przejmował rozwiązań z innych gier a tu proszę krytyki :p.
Osobiście uważam ten dodatek w postaci "kritów' za kiepski pomysł.

_________________
S1 - VD - Off na zawsze, Sheed.
S5 - Łuk


Ostatnio edytowany przez Freedom 6 Sty 2012, o 18:05, edytowano w sumie 2 razy



6 Sty 2012, o 17:44
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 18:41
Posty: 109
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Krytykiem cieszą się klasy o maksymalnych hitach. Taki mo lub barba może zdjąć przeciwnika na 1 hita w pvp teraz. Na instach ten pomysł zupełnie nietrafiony, ale to tylko moją prywatna opinia.

_________________
Druid/Barbarian
Są epiki, jest zabawa.


6 Sty 2012, o 17:58
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 4 Maj 2011, o 22:35
Posty: 88
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Ech, jak dla mnie pomysł z krytykami jest niestety nietrafiony. Przed update'm mogłem sobie bez stresu bić pojedyncze miśki i dwójki orków, zdarzało się czasem dednąć mnie albo psu... ale to była kwestia ogromnego pecha, jak np. nie wszedł mi ani jeden cios, a mobkowi wszystkie. Teraz jest krytyk... i przez to na pewno liczba dedów się zwiększy :/ . Samotne expienie zrobi się nieopłacalne, bo cóż z tego, że ubijemy 20 grupek, jak na 21-szej potworowi wpadnie krytyk i mnóstwo doświadczenia pójdzie się... kochać?


6 Sty 2012, o 18:09
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
narzekacie jak stare baby w ciąży, moim zdaniem pomysł z trafieniem krytycznym zdaje test, jak już ktoś pisał jest większa adrenalinka i odmienność w graniu jakaś, co do "pytania" zawartego w ankiecie nie odpowiadam bo go nie rozumiem

_________________
We are all the same, players in the game.


Ostatnio edytowany przez koperek, 6 Sty 2012, o 18:38, edytowano w sumie 1 raz



6 Sty 2012, o 18:31
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Moje wrazenia sa takie :

w 1 walce max 1 krytyk (dostalem od lodu 2x pod rzad z krytyka nie pomogl carat i 2x fulg) :shock: :shock:

Na arenie nie powinno byc krytyka bo walki na arenie maja dowiesc kto jest lepszym graczem a nie ma wiecej szczescia :?:
takie jest moje zdanie :D

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


6 Sty 2012, o 18:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 400 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron