Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
 Nowy " Krytyczny " 

Jak wy myślicie ??
Ankieta zakończyła się 6 Lut 2012, o 15:41
Super 71%  71%  [ 70 ]
Nie super 29%  29%  [ 29 ]
Razem głosów : 99

 Nowy " Krytyczny " 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
LhpTHC napisał(a):
co raz większa loteria nic nie da się zaplanować ani przewidzieć :/
najbardziej mnie rozwaliło to że np. vd na 35lvl może mieć hity po 1300+ :/a jeszcze wczoraj tylko mo i barb na wysokim lvl mogli mieć takie wyniki :(

I o to chodzi w tej grze, żeby stała się jak najbardziej nie przewidywalna. Ten temat przypomina mi inny "problem" z wcześniejszych update Pt. "Gdzie są kropki my chcemy kropki" Teraz nie ma kropek i nikt nie płacze pograjcie kilka dni i zobaczycie że krytyk to fajna rzecz i że sie sprawdza. A nie na zapał płaczecie, że modliszka będzie biła po 2,4k Najpierw ja ubijcie i zobaczycie że jest ok. A jak będzie was biła po 2,4 to róbcie screeny.


6 Sty 2012, o 19:19
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 4 Maj 2011, o 22:35
Posty: 88
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Jeśli ta "nieprzewidywalność" ma polegać na tym, że w każdej chwili może mnie ubić coś, co do tej pory biłem lajtowo, to ja dziękuję... a kropki były tylko wygodą nawigacji postaci (a propos to nie wiem po kiego diabła zostały usunięte, ale niech tam). Nie miały realnego wpływu na grę, a krytyk ma - więcej dedów, coraz wolniejsze expienie i zbieranie kasy. A jeśli chodzi o krytyki gracza - mnie średnio interesują, bardzo rzadko, albo i nigdy nie chodzę na coś, czego nie mogę pokonać bez takich wspomagaczy. I większość graczy zapewne też, więc dla większości będzie to tylko kolejna przeszkoda.


6 Sty 2012, o 19:26
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:49
Posty: 150
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Zresztą szansa, że wejdzie krytyk wynosi zaledwie 3% i wcale tak często jak tu piszecie nie wchodzą. Jak ma się farta to i 2 krytyki w 1 walce się wciśnie ale dzięki temu gra nabiera moim zdaniem większego dynamizmu. Ghadire soluje już od jakiegoś czasu bez bloku a teraz jednak jest większe ryzyko i trzeba bardziej taktyki przemyśleć ale to działa w 2 strony albo ty pobijesz coś z czym miewałeś problemy albo jakiś placek nagle zbije ciebie :)


up: Jeżeli coś kładłeś na lajcie to pewnie już nawet defa zbytnio nie dawałeś a teraz musisz jednak strategie od nowa wybierać

_________________
BadylBamber s2


6 Sty 2012, o 19:27
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Kwi 2011, o 10:04
Posty: 13
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Pomysł ciosów krytycznych sam w sobie jest "dobry" i "oryginalny" dodał grze
większej nieprzewidywalności jedyne co można by było poprawić a raczej zmniejszyć to % na ten cios krytyczny z 3 na 1-2%! :P :P :P :P :P


6 Sty 2012, o 20:09
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Gru 2011, o 01:06
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Po pierwsze to ten krytyk jeszcze ujdzie... Ale to co zrobiliście z obroną i atakiem to jest masakra... Ustawiłem obronę na 5 w zamku i wszystko mi trafili a ja atak na 5 pa 2x i nic nie trafione 5 ataków na wilkach po 2 pa, 2 pa obrony 15 ataków 1 trafienie moje... To co zrobiliście to żal po prostu...


6 Sty 2012, o 20:14
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 11:52
Posty: 19
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Krytyczny jak najbardziej na tak :)

_________________
DobryChemik, Ryc, s3 - rośnie w siłę.


6 Sty 2012, o 20:29
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 20:41
Posty: 689
Miejscowość: Zawiercie
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 91 razy
Nick w grze: Kraldjur
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Gorzej się bije? Mordują was mobki, podkoksili je? No proszę Was... ja jeszcze wczoraj biłam 2 misie czasami ze zgonem, dzisiaj trójkę ubiłam (bez wbitych krytyków), a tu niektórzy płaczą że mobki mocniejsze niż były.
Krytyki też tak często nie wchodzą jak się może wydawać... wyprawa na duszki, przez całą wbite może 3 krytyki (łącznie to co my mobkom i to co mobki nam). A że czasami wejdzie więcej w 1 walce... czasami spadają 3 rarki w jednej walce i wtedy te dziwne 3% nikomu nie przeszkadza.


7 Sty 2012, o 01:51
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:52
Posty: 171
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Krytyczny to dobry pomysl... Tylko trochę za często się pojawia , mi dzisiaj w pvp wyskoczył 2x ... (ale wygralem ^^)


7 Sty 2012, o 01:53
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2011, o 22:36
Posty: 182
Miejscowość: Bochum
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Atak Krytyczny jest według mnie ok, i nie pojawia się tak często jak wy to piszecie... Robiłem dziś Wieże solo z 5razy i tylko 1raz wyskoczył mi atak Krytyczny na Ogarze na całe pięć Wież które zrobiłem, no i oczywiście biłem inne potworki/bossy ale jakoś rzadko wchodził mi ten Krytyk. Te osoby co się wypowiadały 1-20lvl mają trochę ciężej niż high lvle, ale nie przesadzajcie że co trzeci mob bije atakiem Krytycznym.

_________________
S3 Ofikos 93 łuk ciągle rośnie ^^
Image

Taern to gra PVP, nie płacz gdy padniesz tylko powstań i graj dalej
Falanga
TOP 17 Gildia na S3


7 Sty 2012, o 02:52
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Moim zdaniem krytyk powinien przejsc drobne modyfikacje:
-powinien byc rzadko widziany, obecnie jest widziany co kilka walk, jak bije sie duzo graczy, to co jakis czas pojawia sie krytyk. Popieram to, ze w walkach powinno byc wiecej adrenaliny, a nie rutyny, ale boje sie, ze obecnie coraz mniej znaczenia maja umiejetnosci gracza (nie chodzi mi o zakladke umiejetnosci) i sila jego postaci, a coraz wieksze znaczenie ma po prostu fart / niefart. Wiadomo, to tez jest wazny element, ale nie jestem przekonana, czy jest to obecnie odpowiednio zbalansowane, czas pokaze, pogram troche, otrzasne sie z pierwszego wrazenia i na chlodno to ocenie.

W calym tym temacie najbardziej moja uwage przykuly 2 rzeczy:
-Krytyk jest troche za mocny, jeden krytyk w walce nie powinien przesadzac o jej wyniku, zwlaszcza dotyka do graczy z niskimi poziomami. Mysle, ze zmienszenie szansy i sily krytyka byloby dobrym pomyslem. Moze sila krytyka to 1,5x normalny cios, a szansa to 1%?
-Ktos pisal, ze na arenie nie powinno byc krytyka, moze to i malo klimatyczne i troche naciagane, ale tu jednak argument mnie przekonal, arena to miejsce, gdzie gracze powinni moc sie sprawdzic kto jest lepszy i nie powinno sie tu mieszac dodatkowych aspektow losowych (calkiem sie ich nie wyeliminuje, ale bez krytyka powinno byc lepiej).


Co do samej ankiety, to gdyby nie to, ze temat ten skupil tak wielu graczy, to bym to zamknela. Sama widzialam, ze ludzie pomysl w skali dziesieciostopniowej nie oceniali wylacznie 1/10 i 10/10, a tylko taki wybor daje nam ankieta, ja osobiscie nic nie zaznacze, bo nie ma tu opcji nawet bliskiej mojemu pogladowi na sprawe, bo od zadowolenie i niezadowolenia jestem daleka.
Druga rzecz, to tworzac ankiete trzeba opisac sytuacje w sposob rzetelny, neutralny i przedstawiajacy jak najwiecej argumentow i ominac osobiste opinie i doznania, lub dodac je w osobnym poscie gdzies na dole, gdy wypowie sie juz paru graczy. Jesli nawet przyjdzie mi decydowac, w jakiejs sprawie, to w zyciu nie bede swej decyzji opierala choc w niklym stopniu na wyniku takiej ankiety.


7 Sty 2012, o 04:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 405 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron