Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Problem z wczytywaniem :( 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Chwile podziałało i dupa :/ Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?? Najdziwniejsze dla mnie jest że jak odpalę neta gsm po gprs czyli max 230kb/s to mogę grać normalnie a na neti 512kb/s nie chce się wczytywać :/Dzisiaj pierwszy raz widziałem coś takiego ale mimo tego nie wczyta się i nie mogę grać :/
Image


6 Sty 2012, o 13:56
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Gru 2011, o 21:12
Posty: 20
Miejscowość: Kamenak
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Zaloguj sie z mozzili firefox może to coś pomoże albo na przemian Się loguj na hara


6 Sty 2012, o 14:07
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Gru 2011, o 01:26
Posty: 23
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Może za często reloga robiłeś i taki komunikat ci wyskoczył?


6 Sty 2012, o 14:09
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
zmiana przeglądarki nic nie wnosi :(
problemem nie jest sam komunikat tylko to że po odliczeniu czasu pokazuje się szare tło i koniec nie ma mapki nic :/
Ja mam szare tło ale niby mnie zaloguje bo znajomym pokazuje że jestem na arenie taernu zaś jak poczekam i pooglądam to szare tło to po ok 5 min wyskakuje że zostałem wylogowany z serwera :(
dodam jeszcze że jak założę nową postać to wszystko śmiga do pierwszego wylogowania się :(


Ostatnio edytowany przez LhpTHC, 6 Sty 2012, o 14:22, edytowano w sumie 1 raz



6 Sty 2012, o 14:17
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Gru 2011, o 21:12
Posty: 20
Miejscowość: Kamenak
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Lubinos co się ma relog to takich problemów z logowaniem?. Też robię często relogi i mi takie coś nie wyskakuje a ja robię relog w walce to mi pisze "Wybrana postać jest właśnie zalogowana" czy jakoś tak. To nic nie ma wspólnego z relogem.


6 Sty 2012, o 14:20
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Gru 2011, o 01:26
Posty: 23
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Możliwe że ma.

Cytuj:
- dodane oczekiwanie na połączenie przy zbyt dużej liczbie relogów w krótkim odstępie czasu (taka praktyka bardzo obciążała serwer powodując lagi)


6 Sty 2012, o 14:30
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Z komunikatem ma bo skoro mi się nie wczytuje gra to daję odśwież i tak co 10-15 sek wiec faktycznie często ale na pewno nie ma to nic wspólnego z tym że gra się nie chce wczytać


6 Sty 2012, o 14:32
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Lis 2011, o 18:53
Posty: 82
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Urtiil
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Masz najprawdopodobniej problem z firewallem systemowym, czyli tym który masz wgrany na kompie, bądź też dostawca usługi (netia, tak?) blokuje dane porty.
W pierwszym przypadku odblokuj ręcznie te porty w firewallu, lub go całkiem wyłącz(wyłączać nie polecam, ze względu na dużą ilość wirusów grasujących po internecie).
W drugim za wiele ci poradzić nie mogę... zmień dostawcę albo poproś go o odblokowanie tych portów...
Jak nic z tych rzeczy nie poskutkuje napisz mi priva, może razem coś jeszcze wymyślimy.

_________________
...


6 Sty 2012, o 21:20
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Czysciles pliki cookies i pamiec podreczna? jak to nic nie da proponuje reinstalacje flash playera. Zainstaluj wersje z serii 9.


6 Sty 2012, o 22:04
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z wczytywaniem :(
Jest ktoś w stanie sprawdzic jakies logi albo cos??? jak zrestartuje połączenie z netia to na chwile gram normalnie po czym mnie wywala i juz sie nie właczy, kolejny restar(zmiana ip) i znowu moge chwile pograc :/ ostatnio testowałem gsm z okrojoną prędkoscia do 32kb/s i działało całkiem sympatycznie wiec nie moge pojąć dla czego na 512 z neti mam takie jaja :/ i nie piszczie mi już wiecej o czyszczeniu pamieci przegladarki bo mnie trafi :/na każdej przeglądarce problem jest identyczny, na róznych wersjach flash playera równierz.


14 Mar 2012, o 13:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 164 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron