Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
 Nowy " Krytyczny " 

Jak wy myślicie ??
Ankieta zakończyła się 6 Lut 2012, o 15:41
Super 71%  71%  [ 70 ]
Nie super 29%  29%  [ 29 ]
Razem głosów : 99

 Nowy " Krytyczny " 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
autor ankiety jest mistrzem ^^ tak mi poprawił humor, że gdybym kulturalnie siedziała przy biurku jak ją zobaczyłam zamiast obijać się z laptopem w łóżku, to bankowo bym zleciała z krzesła ze śmiechu (a podobno lenistwo nie popłaca;p).


a krytyk dosyć fajny jest. ja osobiście nie czepiałabym się szansy jego wejścia, tylko raczej siły - żeby właśnie jeden atak nie przesądzał o wyniku całej walki. na słabszych mobach to nie przeszkadza, ale jak taka ghadira potrafi sama z siebie trzasnąć w ogara za ponad 1000, to z krytykiem... uch. już nie mówiąc o tym barbarzyńcy.

może dobrze byłoby zmniejszyć nieco zadawane obrażenia, i wprowadzić powiedzmy taki modyfikator, żeby siła krytyka była procentowo w jakimś niewielkim zakresie odwrotnie proporcjonalna do siły samego ataku? nie wiem, głośno myślę i całkiem możliwe że głupio;p

(a walki na arenie i tak w sporej mierze zależą od szczęścia, jak i cała gra - tego bym nie zmieniała. o ile dobrze rozumiem, w szansę na krytyka będzie można inwestować, więc dlaczego na arenie te ulepszenia miałyby być bezużyteczne?)


7 Sty 2012, o 07:10
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Kwi 2011, o 16:30
Posty: 24
Miejscowość: Kula ziemska
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
DoŁżYn napisał(a):
Po pierwsze to ten krytyk jeszcze ujdzie... Ale to co zrobiliście z obroną i atakiem to jest masakra... Ustawiłem obronę na 5 w zamku i wszystko mi trafili a ja atak na 5 pa 2x i nic nie trafione 5 ataków na wilkach po 2 pa, 2 pa obrony 15 ataków 1 trafienie moje... To co zrobiliście to żal po prostu...

hmm z tego co mi wiadomo nie zmieniono nic w celności ataków...
A wracając do krytyka to pomysł nawet fajny, Jednak nie uwierze że krytyk wam wchodzi co walke... to tylko 3% i tak powinno zostać chociaż ew można by zmniejszyć jego siłę...
a no i co do ankiety to... napewno w niej nie zagłosuje bo jak tak na nią spojrzę to wg nie wiem o co chodzi^^

_________________
Caron Mo s1


7 Sty 2012, o 08:48
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Kuroh napisał(a):
Jednak nie uwierze że krytyk wam wchodzi co walke... to tylko 3%



3%, ale na atak a nie na walkę;p teoretycznie mniej więcej co 33 ataki powinien lecieć krytyk (no nie biorąc pod uwagę uników... aj, skomplikowane te obliczenia;p). tyle spokojnie może się zdarzyć w jednej walce, więc i krytyk co walkę to żadna sensacja.


7 Sty 2012, o 09:15
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 28 Kwi 2011, o 17:45
Posty: 63
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Dałem tak,dam 1 przykład.
Drut ma 2k hp smok już ma prawie pół hp, a tu nagle kryt 3x i ded oczywiście drut.
Naprawde będzie ciężko ale może wejdą flasze co zwiększą szanse na zadanie ciosu krytycznego :)


7 Sty 2012, o 10:58
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 16:15
Posty: 15
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: NieznanySprawca
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Mystheria napisał(a):
Moim zdaniem krytyk powinien przejsc drobne modyfikacje:
-powinien byc rzadko widziany,


Jeśli miałby być rzadko widziany więc po co miałby być?
Rzadko widziane są zawieszenia walk, rzadko widzi się też różne eq na wyższych levelach. Może już wystarczy tych "rzadkości" w jedną jak i w drugą stronę.

Mystheria napisał(a):
W calym tym temacie najbardziej moja uwage przykuly 2 rzeczy:
-Krytyk jest troche za mocny, jeden krytyk w walce nie powinien przesadzac o jej wyniku, zwlaszcza dotyka do graczy z niskimi poziomami. Mysle, ze zmienszenie szansy i sily krytyka byloby dobrym pomyslem. Moze sila krytyka to 1,5x normalny cios, a szansa to 1%?


3% to podobno wartość bazowa i chyba powinnaś zdawać sobie sprawę że to oznacza np zwiększanie tej wartości za pomocą czegoś.
Jeśli uważasz że jet to za duża wartość więc już na wstępie czegoś nowego próbujesz uczynić to nieprzydatnym.
Jeśli miały by powstać przedmioty dodające % do krytyka a cios taki ma być rzadkością to staną sie znowu nieprzydatne. Nikt nie będzie ich stosował po to żeby dodać sobie np 0,2%. Coś mało widocznego nie cieszy, nie denerwuje, nie jest godne uwagi.
Zmniejszenie siły krytyka mogło by mieć miejsce ale tylko po to żeby ją zwiększać za pomocą czegoś.
Krytyk x2 to zaledwie drugi dodatkowy cios

Przez wczorajszy dzień dostałem może jeden czy dwa krytyki i żaden mi w jakiś szczególny sposób nie zaszkodził. Tak samo nie zaszkodziły krytyki które wypadały na przeciwnikach.
Na małych levelach również raczej nie szkodzą

Jest bardzo cienka granica między przydatnością czegoś a jej brakiem. W grze jest juz wystarczająco dużo rzeczy które powstały tylko po to żeby były i mało kto z nich korzysta.


7 Sty 2012, o 11:25
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Rozumiem, mamy nieco inne spojrzenie i odmienne zdanie na ten temat. Ja jeszcze chcialam podkreslic, ze to co pisalam oparlam na dosc krotkiej obserwacji i opiniach graczy, ktore tu widzielismy, wiec nie wykluczam, ze po dluzszym okresie moge zmienic zdanie na ten temat.

DzieckoGorszegoBoga napisał(a):
Zmniejszenie siły krytyka mogło by mieć miejsce ale tylko po to żeby ją zwiększać za pomocą czegoś.

No i wlasnie wydaje mi sie to lepsze, ale poki nie mam porownania (samo wykonanie kalkulacji nie jest trudne, ale nie zawsze w taki sam sposob przeklada sie to, na realna gre).

Co do niskopoziomowych postaci (nie tylko tych, ale tych przede wszystkim) to sadze, ze sa one obecnie nieco pokrzywdzone. Niby wydaje sie, ze slaby stwor ma nieco wieksza szanse zabicia mnie, tak jak ja mam nieco wieksza szanse zabicia silniejszego stwora, ale wzrost ten obecnie moze byc na tyle duzy, by uprzykrzyc gre (jak pokazuje tu wiele komentarzy typu "wczesniej psiok mnie nie zabijal, a teraz czasem zabija"), ale rownoczesnie zbyt mala, by ryzykowac wyprawy na silniejsze potwory. Na wyzszych poziomach jest o tyle lepiej, ze wtedy bardziej dominuja wyprawy w kompletnym skladzie 5 graczy, gdzie mobow w grupach po 5 nie jest wiele, a dodatkowo gracze wykonuja wiecej atakow, co zwieksza szanse, ze krytyk bedzie mial miejsce.

Sama walka z silniejszymi bossami z pewnoscia nie bedzie juz tak monotonna, a to mi sie podoba, nawet, jesli czasem przyplace to zyciem :P


7 Sty 2012, o 12:44
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Krytyk jest świetną opcją. Np: daje większe szanse w pvp 1-1 przeciw druidom.
10/10 8-)

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


7 Sty 2012, o 16:50
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 18:02
Posty: 98
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
trzeba sie bronić


7 Sty 2012, o 17:46
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Być może jest to jakaś alternatywa do skoku cen rarów w górę, powiedzmy taka modliszka która normalnie potrafi przywalić za 800, w większości przypadków z krytykiem kończyłoby sie to śmiercią, może w niewielkim stopniu budzi to już strach wśród graczy i po prostu zaczną z niej rezygnować nie narażając się na stratę czasu i doświadczenia.

_________________
We are all the same, players in the game.


7 Sty 2012, o 18:06
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Paź 2011, o 21:36
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
ja nie mogę, usunąć to badziewie expie sobie na skażonych komarach aż on nagle uderza mi 400 krytykiem !!! jestem na nie nie chce by to zostało.

_________________
SzymekMO 26lvl - postać do PvP
Szymekw 29lvl -Postać do Expa


7 Sty 2012, o 18:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 217 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron