Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 czy odbanowac???? 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 01:29
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post czy odbanowac????
Serwer: S2
Nazwa postaci: NocnaZmora
Czas: 09,01,2012 ok 22;45
Opis:
Witam piszę tego posta po to aby pokazać i udowodnić GM-om, że zasługuje na ostatnią szanse. Wiem ze mam sporą listę kar i dużo na rozrabiałem ale uważam ze powinienem dostać ostatnia szansę. To nie tłumaczy mojego ostatniego zachowania przyznaje popełniłem błąd awanturując się po pijanemu i chce to naprawić.Gm-owie uzasadnili że dostawałem upomnienia itd. lecz żadnego nie dostałem i nie dotrzymałem słowa.Więc prosząc o szanse i anulowanie bana, a żeby nie było ze pozostanie to bez kary wiec proponuję stałego knebla oraz jakiekolwiek złamanie regulaminu typu wulga ,obraza,spam to ban powróci bez szansy odwołania.Chciałbym również przeprosić za moje zachowanie nie tylko GM (Zaefira) ale też graczy których w jakikolwiek obraziłem.
Pisząc swoje opinie nie zwracajcie uwagi na to jaki mam lvl tylko jakim jestem graczem. Dziekuje


10 Sty 2012, o 00:12
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 11 Paź 2011, o 20:26
Posty: 25
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Dzoj
Serwer: HardCore
Post Re: czy odbanowac????
Nie powiem ja osobiście ciesze się z Twojego bana . Zawiniłeś , i sam o tym wiesz , usprawiedliwiasz się że zrobiłeś to po pijaku , nie zmienia faktu że panowałeś nad pisownią i na 100% myslałeś nad tym co piszesz. Szkoda mi jedynie tylko postaci , bo naprawdę jest godna podziwu . Ale Ty jako człowiek (gracz) na tą szanse moim zdaniem nie zasługujesz .. :|

_________________
4ever VD


10 Sty 2012, o 00:20
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 13:24
Posty: 17
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: czy odbanowac????
Kazdemu zdarza sie popelnic blad, fakt faktem miales bardzo duzo szans. Mnie tez to kiedys denerwowalo. Przypuszczam ze bylo to spowodowane twoim lvl i checia posiadania. Zmienilem jednak zdanie na twoj temat od czasu kiedy cie poznalem. Moim zdaniem zaslugujesz na jeszcze jedna szanse. Nawet na takich warunkach jakie podales. Druga sprawa jest to, ze GM ewentualnie mod powinien dac ci knebla po 1 wulgu, czego nie uczynil. Moim zdanie nie tylko Nocnazmora tu zawinil ale rowniez ekipa. Milo by bylo znowu cie zobaczyc na s2.

_________________
"When I was a little boy was crying that I had no shoes on my feet. I stopped crying when I saw a child who cries because it has no feet."[/b]


10 Sty 2012, o 00:28
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 11 Paź 2011, o 20:26
Posty: 25
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Dzoj
Serwer: HardCore
Post Re: czy odbanowac????
Młody , wiedział co robi , pisał jeszcze "no daj mi totala" .. Rozumiem bo ekipa bardzo często wkurza , ale to nie powód aby wyzywać Gm od najgorszych .. I moja opinia nie jest spowodowana tym czy go lubię czy nie , tylko mówie jak jest ..

_________________
4ever VD


10 Sty 2012, o 00:32
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 01:29
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: czy odbanowac????
tak pisałem bo każdy z graczy by się zdenerwował jakby dostał bana za nic ale to tez nie oznacza że jeżeli mam duża listę kar mam dostawać bany za nic każdemu nerwy puszczą


10 Sty 2012, o 00:36
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 11 Paź 2011, o 20:26
Posty: 25
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Dzoj
Serwer: HardCore
Post Re: czy odbanowac????
Combajn , ja też tak mam . Skończyły mi się kneble , dostaje jaile i Bany . teraz mi się kończy , wiem że zalezy Ci na postaci i się nie dziwię ale sorry , obrazając tak Gm , pisząc o totala czego się spodziewałeś ? Knebla 60 min za wulg ? Przestań .. :ugeek:
Teraz robisz z siebie ofiarę , odrzucili Ci na supporcie myśle iż temat na forum nic i tak nie pomoże .

_________________
4ever VD


10 Sty 2012, o 00:40
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 13:24
Posty: 17
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: czy odbanowac????
Jooint ty sie juz wypowiedziales, kazdy poznal twoje zdanie, wiec nie zasmiecaj juz tego tematu...
Daj sie wypowiedziec innym graczom.
Dziekuje.

_________________
"When I was a little boy was crying that I had no shoes on my feet. I stopped crying when I saw a child who cries because it has no feet."[/b]


10 Sty 2012, o 00:43
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 18:28
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: czy odbanowac????
Do kosza. Za bardzo przeskrobałes.


10 Sty 2012, o 00:50
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:49
Posty: 150
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: czy odbanowac????
Przewinił, Nabluzgał ale skruchę pokazuję więc szanse można ostatnią dać. Akurat ten gracz rozkręca tą grę, dużo gra i wiele osób z nim na różne wyprawy chodzi, większość go zna więc szybko zbiera ekipę i te hunty na s2 jakoś się kręcą.

_________________
BadylBamber s2


10 Sty 2012, o 00:53
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 10 Wrz 2011, o 11:56
Posty: 172
Podziękowano: 60 razy
Otrzymanych podziękowań: 79 razy
Nick w grze: Wilgefortz
Serwer: Tolnor
Post Re: czy odbanowac????
Pomijajac fakt, że post w złym dziale, brak jakiegokolwiek uzasadnienia oraz "skrucha" na siłę. Obrażając na globalu graczy oraz administracje byłeś po prostu pewien, iż pozostaniesz bezkarny, jak widać myliłeś się. Żegnaj.


10 Sty 2012, o 00:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 252 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron