Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 czy odbanowac???? 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011, o 15:42
Posty: 13
Miejscowość: Maszewo/Szczecin
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: czy odbanowac????
Nocna, sam się prosiłeś o perma, Zeafir się pytał czy aby na pewno chcesz. Byli świadkowie, z reszta jestem jednym z nich. to co zrobiłeś to było kompletnie niepoważne i dobrze wiedziałeś co Ci za to grozi. Tym bardziej, że jakimś cudem udało Ci się uniknąć bana.Takie 'naśmiewanie' się z administracji i graczy nie mogło pozostać nieukarane, a permbana dostałeś na własne życzenie. Wg mnie ban powinien zostać. Dziękuje :)

_________________
Porgan s2 125lvl Druid


10 Sty 2012, o 00:58
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Maj 2011, o 20:09
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: czy odbanowac????
Moim zdaniem karzda postac na tym serwie ma swoje lepsze i gorsze strony są mniej lubiani gracze i bardziej,Nocy zaszalał
i na pewno żałuje tego co zrobił,szkoda ze nie ma księdza na serwie bo dał by mu pokutę i rozgrzeszenie.Ale mamy GM i oni powinni dać mu szanse.Popatrzy na to z innej strony,czy ktoś kto tyle czasu poświęcił dla Dumy taernu zasługuje na to tylko dlatego że po pijanemu pościł kilka mocnych słów.Każdy kto pozna bliżej takiego kompana to gra nabiera obrotów wracaj koksie bo tęsknimy.


10 Sty 2012, o 01:07
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 10 Sty 2012, o 00:32
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: czy odbanowac????
Badyl dobrze gada Comb sporo zaoferowal tej grze, szybkie pt? przeszlos. Jednakze Comb skleca wyprawy w pare min, kreci tym, ludzie maja kogo gonic w rankingu a przeciez o to chodzi, nadal grze swoisty klimat powinen otrzymac ostatnia szanse, zdjecie bana na jego zasadach przyczynilo by sie do tego, iz taka sytuacja juz by sie nie powtorzyla skoro mial by "perm" knebla.


10 Sty 2012, o 01:13
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Sie 2011, o 14:24
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: czy odbanowac????
Rowniez uwazam ze ta osoba powinna juz nie wrocic. Duzo razy sie jej zdarzalo ze obrazala graczy bez powodu myslac ze wszystko moze. Nie pierwszy raz dostawala upomnienia od gmow. Postac ta nie umie zapanowac nad swoimi emocjami i mysle ze to nie tylko kwestia alkoholu moze na ten temat powiedziec wiele osob:)

Co do wypraw o ktorych wspomnail Badylbamber "ok" wyprawy byly, gorzej jak ktos inny dostal zamiast niego item i juz lecialy bluzgi albo nie znalazl pierwszy wendigo...

Uwazam ze decyzja jest dobra i nie powinno sie jej zmieniac.


10 Sty 2012, o 01:19
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2011, o 19:49
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: czy odbanowac????
Ja jestem za odbanowaniem Nocnejzmory, ale dopiero, gdy właściwy człowiek znajdzie się na właściwym miejscu, czyli jak ja będę w TOP1:):)
Dziękuję:)

_________________
ChoSe [s2]
140 lvl łucznik
pet: Dave tluk 103 lvl
Angels of Death


10 Sty 2012, o 01:27
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 1 Wrz 2011, o 17:29
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: czy odbanowac????
Moim zdaniem nasz slynny combajn, terazniejsza nocnazmora nie zasluguje na kolejna szanse...przepraszam ale ile ma ich jeszcze dostac? jak juz sam wspomnial nie sugerujcie sie lvlem tylko tym ze jest graczem, a więc skoro dostal karę taką wysoką to raczej nie tylko za slownictwo, więc widocznie zasluzyl na ban.Wiele kar na niego bylo nakladanych, z ktorych sobie nic najwidoczniej nie robił.
Podsumowująć , nie powinien dostac kolejnej szansy, duzo nam na s2 krwi napsuł, więc wolalbym nie zmieniac takowej decyzji z banem:)...post zamknąć i do kosza.

_________________
RPT


10 Sty 2012, o 01:30
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 01:29
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: czy odbanowac????
mówisz o rarach?? to nigdy nie bluzgałem o to ze ktoś dostał zamiast mnie a co do wendigo macie zal za to ze was ubijałem na zimowej heh. Tak wszyscy piszecie a nie pochwalicie się jak notorycznie wyzywaliście na pw. i puszczałem to mimo uszu


10 Sty 2012, o 01:36
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 11 Paź 2011, o 20:26
Posty: 25
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Dzoj
Serwer: HardCore
Post Re: czy odbanowac????
Tu nie chodzi o to kto kogo wyzywał czy ubijał , napisałem że teraz nie kieruje się tym czy Cie lubię czy nie . Tylko tym że jesteś winny bana i jest on zasłużony .. Ja tak uważam . :geek:

_________________
4ever VD


10 Sty 2012, o 01:46
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Sie 2011, o 14:24
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: czy odbanowac????
Decyzje podejmie wladza tej gry ale Twoje koloryzowanie ze Ty niczego nie robiles ze Ty na pw nikogo nie oczerniales po pvp na wendim na bosach to przesada ... Kazdy moze powiedziec byle wrocic do gry ze przejdzie metamorfoze i juz bedzie aniolem szkoda ze robiles tak tysiac razy.



Co do wypowiedzi joointa w ktorej rowniez po czesci sie zgadzam chce dodac ze jednak szacunek do innych graczy nawet wrogow miec trzeba i to tez bluzganie jest jednym z wielu argumentow ktore mowia ze perm sie nalezy.

Wiecej nie spamuje tematu bo tak jak juz powiedzialem decyzje podejmie ktos inny.


10 Sty 2012, o 01:49
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2011, o 19:49
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: czy odbanowac????
Trudno tu o sensowną wypowiedź.
Wszyscy z tego co widzę kierują się tutaj relacjami z Combajnem jakie panowały podczas wspólnego grania, a nie dostrzegam tutaj obiektywnych wypowiedzi:P

_________________
ChoSe [s2]
140 lvl łucznik
pet: Dave tluk 103 lvl
Angels of Death


10 Sty 2012, o 01:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 246 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron