Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 czy odbanowac???? 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: czy odbanowac????
Ja widze, ze tak intensywnie dyskutujecie, ze proponuje przenosiny na Shoutboxa, bo GMi z s2 i tak nie beda czytali duzej ilosci stron o spamie. Jesli zajdzie potrzeba bede zmuszona zamknac temat do czasu, az GMi z s2 sie pojawia.


10 Sty 2012, o 01:54
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2011, o 23:40
Posty: 164
Podziękowano: 61 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Qetsiyah
Serwer: Tolnor
Post Re: czy odbanowac????
Osobiście z Nocnazmora miałam mało styczności, był kilka dni Sasalem u mnie w gildii i to wszystko. Jednak patrząc na historię jego kar jak i zachowanie na czatach uważam, że ban jak najbardziej zasłużony. Mówicie o kolejnej szansie, ile można ich dawać? Rozumiem, człowiek może popełnić błąd, ale nie przesadzajmy. Na własne życzenie dostał totala i tu nie ma nic do rzeczy, że był pijany. Nabluzgał, ubliżał. I to nie tylko gm'owi , ale także graczom. Ostrzeżenia, prośby, nic nie pomagało. Więc pytam, ile można się użerać?
Myślę, że pora temat zakończyć, bo podejrzewam, że decyzja nie pozostanie zmieniona mimo tylu głosów 'za'.

_________________
Na grze jako: Qetsiyah, Ithlinne.


10 Sty 2012, o 02:01
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 21:06
Posty: 76
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: czy odbanowac????
hmm... tak jak badyl pisał ten gość rozkręcał tę grę, nie ma osoby która by nie znała jego nicku, co do bluzg i obrazy to ostro przesadził, ale może jedna ostatnia szansa mogłaby mu być jednak dana.
Wiele czasu poświęcił na zdobycie tego co ma i moglibyśmy uszanować jego wkład, pomimo tego , że średnio szanował was...

_________________
Polska rzeczywistość - " Seks, Drugs,... Disco Polo "


XPinkiX - s2 - vd lvl 95
Gilida - Emeryci

EMERYCI domagają się podwyżek !!! Chcemy godnie żyć !!!


10 Sty 2012, o 02:24
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 13:24
Posty: 17
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: czy odbanowac????
szechina nie ty tu jestes od podejmowania decyzji. To ze masz moda nie uprawnia cie do niczego wiecej niz dawanie knebli. Dziekuje

_________________
"When I was a little boy was crying that I had no shoes on my feet. I stopped crying when I saw a child who cries because it has no feet."[/b]


10 Sty 2012, o 03:13
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011, o 15:42
Posty: 13
Miejscowość: Maszewo/Szczecin
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: czy odbanowac????
@Votu
To nie jest temat na twoje opinie nt. czy Szechina decyduje o pozostawieniu bana czy tez nie. Ona wyraziła swoje zdanie, jak każdy tutaj. Poza tym sam pisałeś do Joointa, że skoro się wypowiedział to żeby nie zaśmiecał tematu a sam to robisz...


PS.
@Votu
Edytuj posty, po pierwsze, po drugie, to jesli masz dowody to powinienes je zgłosić do Gm, jeśli nie, nie rzucaj słów na wiatr i jeśli chciałbyś coś mi napisać to zapraszam na pw bo offtop robisz

_________________
Porgan s2 125lvl Druid


Ostatnio edytowany przez Porgan, 10 Sty 2012, o 03:29, edytowano w sumie 1 raz



10 Sty 2012, o 03:18
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 13:24
Posty: 17
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: czy odbanowac????
ja to napisalem odnosnie tego fragmentu jej wypowiedzi:
"Myślę, że pora temat zakończyć, bo podejrzewam, że decyzja nie pozostanie zmieniona mimo tylu głosów 'za'."

_________________
"When I was a little boy was crying that I had no shoes on my feet. I stopped crying when I saw a child who cries because it has no feet."[/b]


10 Sty 2012, o 03:20
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 13:24
Posty: 17
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: czy odbanowac????
A odnosnie ciebie Porgan to wiem ze szechina udostepnia ci dane ktorych nie powinna. Mowie w tym momencie o rycerzu vikingsa.

_________________
"When I was a little boy was crying that I had no shoes on my feet. I stopped crying when I saw a child who cries because it has no feet."[/b]


10 Sty 2012, o 03:21
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 10 Mar 2011, o 03:25
Posty: 8
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: czy odbanowac????
Jeżeli istnieje pojęcie ostatnia szansa, to myślę, że można Nocnej pozwolić wrócić do tej gry. Sam chce się ukarać, karą srogą i ostateczną. Brak możliwości rozmowy w grze to praktycznie ostracyzm, zostaje tylko czat gildiowy i rozmowy priv. Wyeliminujemy jego kontrowersyjne rozmowy, a pozostawimy go w grze, w której spędził jednak czasu najwięcej ze wszystkich. Jeżeli głosy graczy na s2 mają jakieś znaczenie, to jestem za jego powrotem i sankcją jaką sam sobie narzucił.


10 Sty 2012, o 04:50
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 18:34
Posty: 85
Miejscowość: Mielec/Kraków
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 21 razy
Post Re: czy odbanowac????
Popieram pomysł dania Combowi ostatniej szansy. Chłopak może i miał swoje akcje jak np. wywyższanie się z lvlem itp, czasami chamstwo nawet, ale ostatnie kilka(naście) tygodni zachowuje się inaczej, normalnie - pilnuje się na czacie, nie daje się prowokować, spokojnie można się z nim dogadać... Ale wracając - alkohol go nie tłumaczy, nie byłem od początku tamtej rozmowy, ale przy końcu i owszem. Poza tym należy wziąć pod uwagę jego wkład w życie s2 - i ilość pracy włożonej w postać. Jeden taki wybryk można mu jeszcze odpuścić - szczególnie, że wyznaczył sobie pewne restrykcje, drastyczne. Perm knebel to nie żarty w końcu, zapobiegnie to powtórzeniu się danej sytuacji po raz kolejny. Jak najbardziej "jestem za".

_________________
Nie z krzyża jestem zdjęty - Bóg.
Ani czerwonej gwiazdy starzec.
Kocham czerń, kocham noc,
Pluję na prawo, bo kocham wolność.


10 Sty 2012, o 07:10
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 13:46
Posty: 62
Miejscowość: krater w okolicach Marsa
Podziękowano: 44 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Post Re: czy odbanowac????
Jednego nie rozumiem, czy NocnaZmora nie wie, że NIE znaczy NIE?
Jak dla mnie to ta osoba nie rozumie błędu jakiego popełniła, bo opuściłaby głowę i wzięła na swoje barki kare za to co zrobiła, ale nieee, trza zrobić szopkę, zwołać kolegów, niech cały serwer o niego walczy. No bo przecież... każdy popełnia błędy. Tu się nie dało, to jeszcze tam, albo tam, uuu, albo tu! Tak, tu się uda, tu mi pomogą bo ja taki biedny jestem.

Tylko pytanie brzmi, tak filozofując z lekka, jeżeli każdy człowiek popełnia notorycznie błędy i to jest normalne... to po kiego np. sądy? Czemu kiedyś jacyś ludzie, którzy też jak mniemam człowiekami byli, stworzyli jakaś ustawę sądowniczo - coś tam, prawna i każdy z nas, osób nieidealnych musi przestrzegać faktu, ze nie wolno zabijać, kraść, itd. bo są za to niemile konsekwencje? "Jesteśmy w pełni świadomi, ale hej, bo się zdażyła taka okazja to co miałem/miałam zrobić?" - fajny tok myślenia, nie powiem.
Pytanie brzmi... po kiego? Przecież jesteśmy jacy jesteśmy, dawajmy sobie 10razy, jak nie więcej, szans! Niech żyje anarchia!

A tutaj... przecież to zwykła gra, po co jakiś regulamin, modowie, gmi i cała reszta, zaufajmy ludziom i niech najlepiej nie będzie niczego. No bo przecież to normalne, że na czacie osoby i tak czy siak będą się źle zachowywać, więc czemu za to karać? Niech obrażają, spamują, przeklinają, do wszystkiego można się przyzwyczaić - sarkazm.

Reasumując: NocnaZmora nie ma "czystej kartoteki", jest w pełni świadomy kar za dane przewinienia a i tak zrobił co zrobił, obraził GMa, prowokował i wykazał się wielką bezczelnością.

Miłego dnia.

_________________
"Istnieje tylko jedna prawda - administracji/biurokracji".

Przypełzła from Gildia: Radykalne Śpiochy.
VD 100 coś lvl, s2.


10 Sty 2012, o 11:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 88 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron